nieuws18zaterdag

GOLF

Durban. Zuid-Afrikaans Open.

Stand na eerste dag: 1. Goosen (ZAf), Cejka (Dui) 64 slagen, 3. Els (ZAf), Schwartzel (ZAf) 65, 5. Ahlers (ZAf), Drysdale (Scho), Dixon (Eng), Del Moral (Spa), Mulroy (ZAf), Sterne (ZAf) 66, 11. o.a. De Vries (Ned) 67.

PAARDENSPORT

Londen. Olympia Horse Show.

Earls Court Christmas Cracker, 1,55 m, na barrage: 1. Guy Williams (GBr) Torinto van de Middlestede 0-33,97, 2. Houtzager (Ned) Tamino 0-35,25, 3. Bengtsson (Zwe) Ninja la Silla 0-35,59; zonder barrage: 20. Zoer/Sam 4-66,17, 32. Eric van der Vleuten/Utascha SFN 4-70,07.

Puntenspringen, 1,50 m: 1. Williams/Titus 44-36,09, 2. Renwick (GBr) Roller Coaster 44-37,74, 6. Houtzager/Uppity 44-40,03, 8. Zoer/Vigo 44-40,79.

SKIËN

Val Gardena (Ita). Wereldbeker, mannen.

Super-G: 1. Walchhofer (Oos) 1.34,35, 2. Keppler (Dui) 1.35,02, 3. Guay (Can) 1.35,16, 4. Raich (Oos) 1.35,32, 5. Baumann (Oos) 1.35,58, 6. Zurbriggen (Zwi) 1.35,68. Stand WB super-G: 1. Walchhofer 149 punten, 2. Streitberger (Oos) 147, 3. Grünenfelder (Zwi) 130. Stand WB algemeen: 1. Walchhofer 249, 2. Raich 238, 3. Svindal (Noo) 236.

VOETBAL

Loting Champions League.

Achtste finales: AS Roma (Ita) - Sjachtar Donetsk (Oek), AC Milan (Ita) - Tottenham Hotspur (Eng), Valencia (Spa) - Schalke 04 (Dui), Internazionale (Ita) - Bayern München (Dui), Olympique Lyon (Fra) - Real Madrid (Spa), Arsenal (Eng) - FC Barcelona (Spa), Olympique Marseille (Fra) - Manchester United (Eng), FC Kopenhagen (Den) - Chelsea (Eng).

De eerste wedstrijden zijn op 15, 16, 22 en 23 februari, de returns op 8, 9, 15 en 16 maart.

Loting Europa League.

Knock-outfase, eerste ronde: Anderlecht (Bel) - Ajax (Ned), Roebin Kazan (Rus) - FC Twente (Ned), Lille (Fra) - PSV (Ned), Napoli (Ita) - Villarreal (Spa), Glasgow Rangers (Sch) - Sporting Lissabon (Por), Sparta Praag (Tsj) - Liverpool (Eng), Lech Poznan (Pol) - Braga (Por), Besiktas (Tur) - Dinamo Kiev (Oek), FC Basel (Zwi) - Spartak Moskou (Rus), Young Boys (Zwi) - Zenit Sint-Petersburg (Rus), Aris Saloniki (Gri) - Manchester City (Eng), PAOK Saloniki (Gri) - CSKA Moskou (Rus), FC Sevilla (Spa) - FC Porto (Por), Benfica (Por) - VfB Stuttgart (Dui), Bate Borisov (WRu) - Paris SG (Fra), Metalist Charkov (Oek) - Bayer Leverkusen (Dui).

De eerste wedstrijden zijn op 17 februari, de returns op 24 februari.

Achtste finales: Anderlecht/Ajax - FC Basel/Spartak Moskou, Lille/PSV - Glasgow Rangers/Sporting, Roebin Kazan/FC Twente - Young Boys/Zenit Sint-Petersburg, Benfica/Stuttgart - Bate Borisov/Paris SG, Besiktas/Dynamo Kiev - Aris Saloniki/Manchester City, PAOK Saloniki/CSKA Moskou - FC Sevilla/FC Porto, Metalist Charkov/Bayer Leverkusen - Napoli/Villarreal, Sparta Praag/Liverpool - Lech Poznan/Braga.

De eerste wedstrijden in deze ronde zijn op 10 maart, de returns op 17 maart.

Meer over

Wilt u iets delen met Trouw?

Tip hier onze journalisten

Op alle verhalen van Trouw rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright@trouw.nl.
© 2020 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden