nieuws16maandag

EREDIVISIE

Zaterdag: Roda JC - AZ, NAC - NEC, RKC - Groningen, Twente - Vitesse. Zondag: Feyenoord - Utrecht, Ajax - Heerenveen, Willem II - ADO, VVV - Sparta, PSV - Heracles.

EERSTE DIVISIE

De Graafschap - Den Bosch 1-1, Dordrecht - Veendam 0-1, MVV - Volendam 5-2, RBC - Helmond Sport 2-1, Emmen - Fortuna Sittard 0-0, Zwolle - Eindhoven 2-1, Excelsior - AGOVV 0-1, Telstar - Go Ahead Eagles 0-1, Oss - Cambuur 4-5, Omniworld - Haarlem 4-2.

PROGRAMMA

Vrijdag: AGOVV - Telstar, Veendam - RBC, Excelsior - De Graafschap, Den Bosch - Zwolle, Eindhoven - Omniworld, Volendam - Helmond Sport, Fortuna Sittard - Oss, Go Ahead Eagles - MVV, Haarlem - Dordrecht, Cambuur - Emmen.

TOPSCORERS

1. Caracciolo (Den Bosch) 14, 2. De Vries (Cambuur) 11, 3. Chadli (AGOVV), Voskamp (Helmond Sport), Plet (Telstar) 10.

ZATERDAGAMATEURS

Hoofdklasse A: Barendrecht - Capelle 3-1, RVVH - Katwijk 2-3, Scheveningen - ASWH 0-0, ARC - Rijnsburgse Boys 1-7, Ter Leede - DOTO 3-0, TOGR - Lisse 3-2, Quick Boys - Noordwijk 2-4. Stand:Capelle 10-27, Barendrecht 9-20, Rijnsburgse Boys 9-20, ASWH 10-17, Ter Leede 9-16, Katwijk 9-16, ARC 10-15, Quick Boys 10-13, Lisse 10-12, Noordwijk 10-12, Scheveningen 10-10, RVVH 10-9, TOGR 10-3, DOTO 10-2.

Hoofdklasse B: GVVV - Bennekom 4-0, Volendam - Kozakken Boys 1-2, Leerdam - DOVO 2-1, Odin'59 - Jodan Boys 0-1, Spakenburg - SDC Putten 1-2, Sparta N - IJsselmeervogels 0-1, Zwaluwen'30 - Hoek 1-1. Stand: Sparta N 10-24, Hoek 10-21, IJsselmeervogels 10-20, Spakenburg 10-18, GVVV 10-17, Kozakken Boys 10-15, Leerdam 9-14, Zwaluwen '30 10-14, DOVO 10-13, Jodan Boys 10-12, SDC Putten 9-10, Odin 59 10-6, Bennekom 10-6, Volendam 10-4.

Hoofdklasse C: Genemuiden - Hardenberg 2-2, ACV - Berkum 0-4, WHC - Flevo Boys afg, Be Quick'28 - Harkemase Boys 1-1, Nunspeet - Staphorst 1-1, Go Ahead Kampen - Apeldoorn 2-6, PKC'83 - Excelsior'31 1-2. Stand: Excelsior '31 10-22, Flevo Boys 9-19, ACV 10-19, Harkemase Boys 9-17, Apeldoorn 10-15, Berkum 9-13, Staphorst 10-13, Genemuiden 10-12, Be Quick'28 10-12, Nunspeet 10-11, Hardenberg 10-10, WHC 9-9, PKC'83 10-9, Go Ahead Kampen 10-6.

ZONDAGAMATEURS

Hoofdklasse A: Hollandia - Argon 1-1, Tonegido - AFC 1-3, Hilversum - ADO'20 0-2, Omniworld - Westlandia 2-0, Haaglandia - HBS 2-1, Feyenoord - Elinkwijk 2-3, Chabab - VVSB 1-3. Stand: AFC 10-22, Argon 10-17, Elinkwijk 10-16, Hollandia 10-16, Hilversum 10-16, HBS 9-15, VVSB 10-14, Haaglandia 10-14, Westlandia 10-13, Feyenoord 9-12, ADO'20 10-12, Omniworld 10-10, Tonegido 10-7, Chabab 10-6.

Hoofdklasse B: Baronie - Meerssen afg, Rosmalen - Papendrecht afg, UDI'19 - Gemert 0-1, Oss'20 - EVV 1-1, Schijndel - Venray 0-3, JVC Cuijk - DESK 5-0, Dijkse Boys - UNA 2-2. Stand: Gemert 10-22, Baronie 9-21, Dijkse Boys 10-21, Venray 10-18, EVV 9-16, JVC Cuijk 10-16, Schijndel 10-14, UDI'19 10-13, Meerssen 9-12, DESK 9-11, UNA 10-10, Oss'20 10-6, Rosmalen 9-4, Papendrecht 9-3.

Hoofdklasse C: Sneek Wit Zwart - Babberich 2-1, WKE - Alcides 2-1, Juliana'31 - Rohda 0-0, Quick'20 - Nieuw Buinen 1-1, Be Quick 1887 - De Treffers 3-0, Achilles'29 - Lienden 2-1, HSC'21 - Joure 7-0. Stand: Achilles'29 10-24, WKE 10-20, De Treffers 9-18, Lienden 10-16, Quick'20 10-16, Be Quick 1887 10-16, Alcides 10-13, Sneek Wit Zwart 10-13, Juliana'31 9-12, HSC'21 10-11, Rohda 10-11, Nieuw Buinen 10-8, Babberich 10-7, Joure 10-2.

KWALIFICATIE WK 2010

Europa. Play-offs.

Rusland - Slovenië 2-1 (1-0). 40. Biljaletdinov 1-0, 52. Biljaletdinov 2-0, 88. Pecnik 2-1.

Griekenland - Oekraïne 0-0.

Ierland - Frankrijk 0-1 (0-0). 72. Anelka 0-1.

Portugal - Bosnië-Herzegovina 1-0 (1-0). 31. Bruno Alves 1-0.

Returns woensdag.

Aziatische/Oceanische zone. Play-off.

Nieuw-Zeeland - Bahrein 1-0. Eerste wedstrijd 0-0. Nieuw-Zeeland naar WK.

Zuid-Amerika. Play-off.

Costa Rica - Uruguay 0-1. Return woensdag.

Afrika.

Groep A: Togo - Gabon 1-0, Marokko - Kameroen 0-2. Eindstand: Kameroen 6-13, Gabon 6-9, Togo 6-8, Marokko 6-3. Kameroen naar WK.

Groep B: Kenia - Nigeria 2-3, Mozambique - Tunesië 1-0. Eindstand: Nigeria 6-12, Tunesië 6-11, Mozambique 6-7, Kenia 6-3. Nigeria naar WK.

Groep C: Rwanda - Zambia 0-0, Egypte - Algerije 2-0. Eindstand: Algerije 6-13, Egypte 6-13, Zambia 6-5, Rwanda 6-2. Algerije en Egypte spelen woensdag beslissingswedstrijd in Soedan.

Groep D: Soedan - Benin 1-2, Ghana - Mali. Eindstand: Ghana 5-12, Benin 6-10, Mali 5-8, Soedan 6-1. Ghana naar WK.

Groep E: Ivoorkust - Guinee 3-0, Burkina Faso - Malawi 1-0. Eindstand: Ivoorkust 6-16, Burkina Faso 6-12, Malawi 6-4, Guinee 6-3. Ivoorkust naar WK.

Geplaatste landen

Afrikaanse zone: Zuid-Afrika (gastland), Ghana, Ivoorkust, Kameroen, Nigeria.

Europese zone: Nederland, Engeland, Spanje, Duitsland, Servië, Denemarken, Italië, Zwitserland, Slowakije.

Zuid-Amerikaanse zone: Brazilië, Paraguay, Chili, Argentinië.

Aziatische/Oceanische zone: Zuid-Korea, Noord-Korea, Australië, Japan, Nieuw-Zeeland.

Noord- en Midden-Amerikaanse zone: Verenigde Staten, Mexico, Honduras.

Oefenduel.

Italië - Nederland 0-0. Scheidsrechter: Circhetta (Zwi). Toeschouwers: 14.137. Gele kaart: Chiellini, Grosso (Italië), De Jong, Van Bommel (Nederland).

Italië: Buffon; Zambrotta; Cannavaro, Chiellini en Grosso (83. Criscito); Camoranesi (86. Marchionni), Palombo (72. Biondini), Pirlo en Palladino (57. Rossi); Candreva (80. Montolivo) en Gilardino.

Nederland: Stekelenburg; Van der Wiel, Heitinga, Mathijsen en Van Bronckhorst; Van Bommel en De Jong; Kuijt, Van der Vaart (80. Afellay) en Elia (74. Babel); Van Persie (14. Huntelaar).

Overige vriendschappelijke wedstrijden: Macedonië - Canada 3-0, Saoedi-Arabië - Wit-Rusland 2-1, Zuid-Afrika - Japan 0-0, Estland -Albanië 0-0, Wales - Schotland 3-0, Slowakije - Verenigde Staten 1-0, Polen - Roemenië 0-1, Kroatië - Liechtenstein 5-0, Zwitserland - Noorwegen 0-1, Engeland - Brazilië 0-1, Noord-Ierland - Servië 0-1, Luxemburg - IJsland 1-1, Denemarken - Zuid-Korea 0-0, België - Hongarije 3-0, Spanje - Argentinïë 2-1.

Meer over

Wilt u iets delen met Trouw?

Tip hier onze journalisten

Op alle verhalen van Trouw rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright@trouw.nl.
© 2020 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden