nieuws15maandag

Mannen.

Biatlon, 10 km sprint: 1. Jay (Fra) 24.07,8, 2. Svendsen (Noo) op 0.12,2, 3. Fak (Kro) 0.14.

Noordse combinatie (normale schans/10 km langlaufen): 1. Lamy Chappuis (Fra) 25.47,1, 2. Spillane (VSt) op 0.00,4, 3. Pittin (Ita) 0.00,8.

Schaatsen, 5000 meter: 1. Kramer (Ned) 6.14,60, 2. Lee Seung-Hoon (ZKo) 6.16,95, 3. Skobrev (Rus) 6.18,05, 4. Bokko (Noo) 6.18,80, 5. De Jong (Ned) 6.19,02, 6. Contin (Fra) 6.19,58, 7. Fabris (Ita) 6.20,53, 8. Christiansen (Noo) 6.24,80, 9. Blokhuijsen (Ned) 6.26,30, 10. Haugli (Noo) 6.27,05, 11. Hedrick (VSt) 6.27,07, 12. Davis (VSt) 6.28,44, 13. Makowsky (Can) 6.28,71, 14. Marsicano (VSt) 6.30,93, 15. Babenko (Kaz) 6.31,19, 16. Chmura (Pol) 6.33,20, 17. Dobbin (NZe) 6.33,38, 18. Morrison (Can) 6.33,77, 19. Hirako (Jap) 6.33,90, 20. Silovs (Let) 6.35,69, 21. Rojler (Zwe) 6.35,88, 22. Beckert (Dui) 6.36,02, 23. Weber (Dui) 6.36,45, 24. Schneider (Zwi) 6.39,29, 25. Stefani (Ita) 6.41,75, 26. Lehmann (Dui) 6.43,77, 27. Dejima (Jap) 6.43,82. Gediskwalificeerd: Roemjantsjev (Rus).

Shorttrack, 1500 m, A-finale: 1. Lee Jung-Su (ZKo) 2.17.611, 2. Ohno (VSt) 2.17,976, 3. Celski (VSt) 2.18,053, 4. Jean (Canada) 2.18,806, 5. Sung Si-Bak (ZKo) 2.45,010, 6. Liang Wenhao (Chn) 2.48,192; Lee Ho-Suk (ZKo) gediskwalificeerd. B-finale: 1. Hamelin (Can) 2.18,243, 2. Rodigari (Ita) 2.18,422, 3. Gysel (Bel) 2.18,773. Uitgeschakeld in halve finale: 14. Knegt 2.13,870 (NR), 20. Kerstholt 2.16,352.

Skispringen, kleine schans, finale: 1. Ammann (Zwi) 276,5 punten (105,0/108,0 m), 2. Malysz (Pol) 269,5 (103,5/105,0), 3. Schlierenzauer (Oos) 268,0 (101,5/106,5), 4. Ahonen (Fin) 263,0 (102,0/104,0), 5. Uhrmann (Dui) 262,5 (103,5/102,0), 6. Kranjec (Slv) 259,5 (102,0/102,5), 7. Prevc (Slv) 259,0 (100,0/104,5), 8. Morgenstern (Oos) 258,5 (102,0/101,5), 9. Jacobsen (Noo) 257,0 (99,5/104,0), 10. Schmitt (Dui) 256,0 (99,5/103,5).

Vrouwen.

Biatlon, 7,5 km sprint: 1. Kuzmina (Slw) 19.55,6, 2. Neuner (Dui) 19.57,1, 3. Dorin (Fra) 20.06,5.

Freestyle ski, bückelpiste, finale: 1. Kearney (VSt) 26,63, 2. Heil (Ca) 25,69, 3. Bahrke (VS) 25,43.

Schaatsen, 3000 meter: 1. Sablikova (Tsj) 4.02,53 (baanrecord), 2. Beckert (Dui) 4.04,62, 3. Groves (Can) 4.04,84, 4. Anschütz (Dui) 4.04,90, 5. Hughes (Can) 4.06,01, 6. Hozumi (Jap) 4.07,36, 7. Wüst (Ned) 4.08,09, 8. Haugli (Noo) 4.10,01, 9. Swider-Peltz jr (VSt) 4.11,16, 10. Groenewold (Ned) 4.11,25, 11. Valkenburg (Ned) 4.11,71, 12. Rookard (VSt) 4.13,05.

IJshockey, groep A: Zweden - Zwitserland 3-0, Canada - Slowakije 18-0. Groep B: VS - China 12-1.

Meer over

Wilt u iets delen met Trouw?

Tip hier onze journalisten

Op alle verhalen van Trouw rust uiteraard copyright.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright@trouw.nl.
© 2021 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden