nieuws13zaterdag

EREDIVISIE

FC Groningen - Roda JC 2-0 (0-0). 72. Castro 1-0 (e.d.), 85. Matavz 2-0. Scheidsrechter: Liesveld. Toeschouwers: 22.032. Gele kaart: Sankoh (FC Groningen), Vormer, De Wree, Bodor, Hadouir, Kah (Roda JC).

FC Groningen: Luciano; Stenman, Granqvist, Sankoh (74. Veldmate) en Svejdik; Ajilore (74. Matavz), Matthijs, Lovre en Holla; Berg en Kluin (55. Van de Laak).

Roda JC: Castro; De Wree (80. Janssen), De Fauw, Kah en De Jong; Bodor, Delorge, Meeuwis en Vormer (80. Matondo); Cissé en Hadouir.

EERSTE DIVISIE

Dordrecht - Excelsior 0-1, MVV - Haarlem 3-0, RBC - TOP Oss 3-2, Den Bosch - Go Ahead 1-0, Zwolle - Dordrecht 3-1, VVV - Helmond Sport 2-0, Eindhoven - RKC 1-1, Telstar - Cambuur 1-1, AGOVV - Fortuna S 1-0.

SCHAATSEN

Vancouver. WK afstanden.

Mannen, 1000 meter: 1. Marsicano (VSt) 1.08,96, 2. Morrison (Can) 1.09,00, 3. Davis (VSt) 1.09,02, 4. Groothuis (Ned) 1.09,25, 5. Bos (Ned) 1.09,27, 6. Kuipers (Ned) 1.09,37, 7. Kyou-Hyuk Lee (ZKo) 1.09,65, 8. Tae-Bum Mo (ZKo) 1.10,11, 9. Parrott (Can) 1.10,15, 10. Poutala (Fin) 1.10,26

Vrouwen, 1500 meter: 1. Friesinger (Dui) 1.58,66, 2. Wüst (Ned) 1.58,83, 3. Nesbitt (Can) 1.58,88, 4. Anschütz-Thoms (Dui) 1.58,91, 5. Wojcicka (Pol) 1.59,06, 6. Lobisjeva (Rus) 1.59,10, 7. Van Riessen (Ned) 1.59,53, 8. Tabata (Jap) 1.59,81, 9. Angermüller (Dui) 1.59,85, 10. Leenstra (Ned) 1.59,86.

3000 meter: 1. Groenewold (Ned) 4.05,43, 2. Sablikova (Tsj) 4.05,50, 3. Groves (Can) 4.06,45, 4. Voorhuis (Ned) 4.07,91, 5. Anschütz-Thoms (Dui) 4.08,67, 6. Hozumi (Jap) 4.09,03, 7. Schüssler (Can) 4.09,17, 8. Beckert (Dui) 4.09,41, 9. Haugli (Noo) 4.09,96, 10. Valkenburg (Ned) 4.11,84

SKIüN

Are. WB. Mannen.

Reuzenslalom: 1. Raich (Oos) 2.18,95, 2. Ligety (VSt) 2.19,08, 3. Cuche (Zwi) 2.19,66, 4. Grange (Fra) 2.19,68, 5. Schörghofer (Oos) 2.20,09, 6. Fanara (Fra) 2.20,11. Eindstand WB reuzenslalom: 1. Cuche 474 punten, 2. Raich 462, 3. Ligety 421.

Vrouwen, slalom: 1. Aubert (Fra) 1.49,23, 2. Chmelar (Dui) 1.49,29, 3. Zahrobska (Tsj), Borssen (Zwe) 1.49,46, 5. Riesch (Dui) 1.49,60. Eindstand WB slalom: 1. Riesch 670 punten, 2. Zahrobska (Tsj) 459, 3. Vonn (VSt) 440.

WIELRENNEN

Tirreno-Adriatico.

Derde etappe, Fucecchio - Santa Croce sull'Arno: 1. Farrar (VSt) 166 km in 3.53.48 (42,600 km/u), 2. Cavendish (GBr), 3. Rossi (Ita), 4. Boonen (Bel), 5. McEwen (Aus), 6. O'Grady (Aus), 23. Mouris, 82. El Fares (Fra), 86. Knaven, 98. De Groot, 101. Gesink, 103. Maaskant, 119. Stamsnijder, 128. Dekker, 146. Flens 0.51, 187. Westra 3.27, 190. De Maar 6.48. Klassement: 1. El Farès 12.00.20, 2. Petacchi (Ita) 0.15, 3. Bennati (Ita), 4. Rossi (Ita) 0.20, 5. Duque (Col) 0.25, 6. Bazajev (Kaz), 37. Gesink, 81. Dekker 2.33, 135. Knaven 9.34, 143. Westra 10.28, 154. Mouris 11.45, 159. De Groot, 170. Maaskant 14.16, 171. Stamsnijder, 175. Flens 15.07

Parijs-Nice.

Zesde etappe, Saint-Paul-Trois-Châteaux - La Montagen de Mure: 1. Contador (Spa) 182,5 km in 4.47.45, 2. Frank Schleck (Lux) 0.58, 3. Luis Leon Sanchez (Spa), 4. Evans (Aus) 1.27, 5. Moncoutie (Fra), 6. Voigt (Dui) 1.29, 43. Tankink 6.05, 45. Timmer 6.27, 56. Eltink 9.38, 66. De Kort 12.58, 76. Tjallingii 16.27, 81. Flecha (Spa), 100. Kroon 17.17. Klassement: 1. Contador 23.21.08, 2. Luis Leon Sanchez 1.13, 3. Chavanel (Fra) 1.24, 4. Frank Schleck 1.38, 5. Seeldrayers (Bel) 2.01, 6. Voigt 2.06, 15. Garate 4.46, 25. Tankink 7.32, 28. Timmer 8.42, 43. Eltink 13.55, 44. De Kort 15.01.

Meer over

Wilt u iets delen met Trouw?

Tip hier onze journalisten

Op alle verhalen van Trouw rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright@trouw.nl.
© 2021 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden