nieuws10maandag

LOTTO

Winnende getallen: 4-5-14-19-25-33. Jackpotkleur: Paars. Euro Loterij: 771183.

TOTO

Week 45: 1-3-1-1-1-1-1-2-2-1-3-2-1.

BADMINTON

Eredivisie: Amersfoort - Smashing 6-2, Velo - Duinwijck 4-4, Van Zijderveld - Culemborg 6-2, Almere - Victoria 7-1. Stand:Duinwijck 7-12, Velo 6-11, Amersfoort 6-10, Van Zijderveld 6-9, Almere 6-4, Smashing 6-3, Victoria 6-1, Culemborg 7-0.

BASKETBAL

Eredivisie vrouwen: DAS - Leiderdorp 80-52, Grasshoppers - Leidsche Rijn 61-60, Binnenland - Celeritudo 61-52, Lely - Lions 57-68, Den Helder - Jumpers 74-61. Stand: Lions 7-14, Den Helder 6-12, DAS 6-10, Jumpers 6-6, Leidsche Rijn 6-4, Binnenland 6-4, Lely 6-4, Leiderdorp 7-4, Celeritudo 7-4, Grasshoppers 7-2.

Eredivisie mannen: Nijmegen - Den Helder 89-75, Leeuwarden - Weert 106-108, Leiden - Den Bosch 77-83, Groningen - Bergen op Zoom 97-96. Stand: Amsterdam 8-16, Den Bosch 10-16, Groningen 10-14, Bergen op Zoom 10-12, Nijmegen 10-12, Rotterdam 9-8, Weert 10-8, Leeuwarden 10-8, Zwolle 10-6, Den Helder 10-4, Leiden 9-2.

HANDBAL

Eredivisie mannen: Sittardia - Quintus 39-30, Hellas - Nieuwegein 34-26, Tachos - Volendam 20-30, Bevo - V en L 30-21, Aalsmeer - Rotterdam 36-17. Stand: Volendam 6-12, Aalsmeer 6-11, Bevo 6-8, E en O 6-7, Hellas 6-6, Sittardia 6-6, Rotterdam 6 - 6, Quintus 6-4, V en L 6-4, Venus (N) 6-2, Tachos 6-0.

Eredivisie vrouwen: V en L - Kwiek 22-19, E en O - Hellas 19-27. Stand: Hellas 7-12, Handbalacademie 8-12, VOC 5-10, Fortissimo 6-9, Venus (N) 5-6, SEW 6-6, Dalfsen 6-5, V en L 6-4, E en O 6-4, Kwiek 8-4, BFC 7-2, Wings 7-1.

Challenge Cup, vrouwen.

Derde ronde, tweede wedstrijd: Thüringer HC (Dui) - SEW (Ned) 35-23. SEW uitgeschakeld.

Cup winners Cup, vrouwen.

Derde ronde, eerste wedstrijd: Loetsj (Rus) - Quintus (Ned) 36-25.

EHF Cup, vrouwen.

Derde ronde, tweede wedstrijd: Brasov (Roe) - VOC (Ned) 49-15 (26-7). VOC uitgeschakeld.

HOCKEY

Hoofdklasse vrouwen: HCKZ - SCHC 5-0, HGC - Den Bosch 0-4, Amsterdam - Kampong 0-1, Laren - Hurley 5-0, Nijmegen - HDM 1-1, Pinoké - Rotterdam 1-2. Stand: Den Bosch 8-22, Amsterdam 8-19, Laren 8-19, SCHC 8-14, Kampong 8-13, HDM 8-12, Nijmegen 8-10, HCKZ 8-9, HGC 8-7, Pinoké 8-6, Rotterdam 8-5, Hurley 8-1.

Hoofdklasse mannen: Oranje Zwart - HCKZ 2-1, Bloemendaal - Kampong 4-1, SCHC - Pinoké 3-2, Den Bosch - Tilburg 4-1, HGC - Laren 2-2, Amsterdam - Rotterdam 3-4. Stand: Oranje Zwart 8-20, Amsterdam 8-19, Bloemendaal 7-18, Rotterdam 7-15, SCHC 8-13, Kampong 8-12, Den Bosch 8-11, HGC 8-9, Tilburg 8-6, Laren 8-6, Pinoké 8-3, HCKZ 8-1.

JUDO

Rotterdam. NK mannen.

-60 kg, om derde plaats: Diemel wint van Salminen, Lantinga wint van Gvitsjiani, finale: Mooren wint van Borgsteede. - 66 kg, om derde plaats: Van ’t Westende wint van Willems, Mesaoudi wint van Schetters, finale: Van der Kamer wint van De Jong. - 73 kg, om de derde plaats: Peters wint van Smit, Gerrits wint van De Wit, finale: Dex Elmont wint van Van Liempd. -81 kg, om de derde plaats: Tekin wint van Joling, Westhoff wint van Niekoop, finale: Guillaume Elmont wint van Van Laarhoven. -90 kg, om de derde plaats: Oosterman wint van Van den Berg, Gorter wint van Bolleboom, finale: Huizinga wint van Jeffrey Meeuwsen. -100 kg, om de derde plaats: Dekker wint van Bingen, Holtman wint van Majoor, finale: Smulders wint van Danny Meeuwsen. +100 kg, om de derde plaats: Van Leeuwaarde wint van Spijkers, Vuijsters wint van Schildmeijer, finale: Verbij wint van De Wit.

SCHAATSEN

Berlijn (Dui). Wereldbeker.

Mannen, 500 meter: 1. Kato (Jap) 34,70, 2. Fengtong Yu (Chn) 35,07, 3. Poutala (Fin) 35,13, 12. Smeekens 35,52, 14. Kuipers 35,53, 15. Tuitert 35,57, 17. Groothuis 35,62, 19. Nijenhuis 35,78. Val: Wotherspoon (Can). WB-stand: 1. Nagashima (Jap) 160 punten, 2. Pekka Koskela 125 (Fin), 3. Fengtong Yu 160, 14. Tuitert 38.

1000 meter: 1. Groothuis (Ned) 1.09,13, 2. Davis (VSt) 1.09,15, 3. Kuipers (Ned) 1.09,30, 8. Wennemars 1.09,73, 9. Tuitert 1.09,85, 17. Bos 1.10,74. WB-stand: 1. Groothuis 100 punten, 2. Davis 80, 3. Kuipers 70.

1500 meter: 1. Kramer (Ned) 1.45,69, 2. Wennemars 1.45,85, 3. Kuipers 1.45,95, 4. Tuitert 1.46,04, 10. Groothuis 1.46,93. WB-stand: 1. Kramer 100 punten, 2. Wennemars 80, 3. Kuipers 70, 4. Tuitert 60.

Ploegenachtervolging: 1. Canada 3.47,29, 2. Duitsland 3.47,37, 3. Japan 3.48,02. Gevallen: Nederland (Tuiter, Verheijen en Wennemars). WB-stand: 1. Canada 100 punten, 2. Duitsland 80, 3. Japan 70, 13. Nederland 0.

Vrouwen, 500 meter: 1. Beixing Wang (Chn) 37,91, 2. Wolf (Dui) 37,94, 3. Sang-Hwa Lee (ZKo) 38,26, 4. Gerritsen (Ned) 38,36, 7. Boer 38,78, 8. Timmer 38,81. WB-stand: 1. Beixing Wang, Wolf 180 punten, 3. Sang-Hwa Lee 140, 4. Gerritsen 110.

1000 meter: 1. Nesbitt (Can) 1.16,86, 2. Rempel (Can) 1.17,11, 3. Van Riessen (Ned) 1.17,21, 4. Gerritsen 1.17,24, 6. Leenstra 1.17,48, 11. Bruintjes 1.18,27, 16. Wüst 1.18,73. WB-stand: 1. Nesbitt 100 punten, 2. Rempel 80, 3. Van Riessen 70, 4. Gerritsen 60.

3000 meter: 1. Sablikova (Tsj) 4.03,70, 2. Anschütz-Thoms (Dui) 4.07,08, 3. Hozumi (Jap) 4.07,92, 6. Groenewold (Ned) 4.08,59, 7. Valkenburg 4.08,95, 11. Smit 4.11,43, 12. De Vries 4.11,68, 13. Voorhuis 4.11,83. WB-stand: 1. Sablikova 100 punten, 2. Anschütz-Thoms 80, 3. Hozumi 70, 6. Groenewold 45.

Ploegenachtervolging: 1. Nederland (Valkenburg, Wüst en Groenewold) 3.04,34, 2. Duitsland 3.04,51, 3. Verenigde Staten 3.05,68. WB-stand: 1. Nederland 100 punten, 2. Duitsland 80, 3. Verenigde Staten 70.

Assen. Marathon, Essent Cup, tweede wedstrijd.

Mannen, 100 ronden: 1. Huisman, 2. Berga, 3. Cees Juffermans. Klassement: 1. Douwe de Vries 32, 2. Michaud 27, 3. Bob de Vries 21.

Vrouwen, 60 ronden: 1. Zielman, 2. Witty, 3. Sterk. Klassement: 1. Sterk 39. 2. Zielman 33, 3. Huisman 27.

TAFELTENNIS

Eredivisie vrouwen, halve finales play-offs, eerste duel: Den Helder - Westa 1-4.

Eredivisie mannen, degradatiepoule: Messchendorp - Scylla 2-5, Smash'70 - Bergeijk 6-1. Stand: Smash'70 9-14, Scylla 9-8, Messchendorp 9-4, Bergeijk 9-0.

VOLLEYBAL

A-league vrouwen: Sliedrecht - Alterno 3-1, Nesselande - Pollux 2-3, Longa'59 - AMVJ 0-3, Martinus - Weert 3-0. Stand: Sliedrecht 8-18, Martinus 8-18, Pollux 8-17, AMVJ 7-14, Weert 7-12, Alterno 8-6, Longa'59 8-6, Nesselande 8-2.

A-league mannen: Omniworld - Nesselande 1-3, Dynamo - Zwolle 1-3, Dordrecht - Orion 0-3, Lycurgus - HvA 3-0. Stand: Nesselande 7-17, Lycurgus 8-16, Orion 8-15, HvA 7-11, Dynamo 8-11, Zwolle 8-11, Omniworld 8-10, Dordrecht 8-2.

WATERPOLO

Hoofdklasse vrouwen, groep A: Het Ravijn - Brandenburg 17-8, Donk - ZVL 9-8, Polar Bears - Zaanstreek 7-6. Stand: Polar Bears 4-10, Het Ravijn 4-7, ZVL 4-6, Donk 4-6, Zaanstreek 4-6, Brandenburg 4-0.

Groep B: OZ en PC - ZPB 5-9, Robben - Twente 10-7, Haerlem'04 - Gouwe 5-5. Stand: Robben 4-12, Twente 4-9, ZPB 4-6, Gouwe 4-4, Haerlem'04 4-2, OZ en PC 4-1.

Hoofdklasse mannen: PSV - AZ en PC 10-10, Donk - Polar Bears 12-10, De Zijl - ZPB 10-11, Twente - Zian 15-7, BRC - AZC 12-12, Zaanstreek - Het Ravijn 9-9, AZ en PC - Kikvorsen 11-10. Stand: Donk 3-9, ZPB 4-9, AZC 4-8, AZ en PC 3-7, PSV 3-7, Het Ravijn 3-7,BRC 3-4, Polar Bears 3-3, Twente 4-3, De Zijl 4-1, Zaanstreek 4-1, Kikvorsen 2-0, Zian 2-0.

Meer over

Wilt u iets delen met Trouw?

Tip hier onze journalisten

Op alle verhalen van Trouw rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright@trouw.nl.
© 2020 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden