nieuws10maandag

Heraclesspeler Overtoom ligt verslagen op het gras na de nederlaag tegen Roda JC. ( FOTO SANDER KONING, ANP)Beeld ANP

EREDIVISIE

Play-offs Europa League.

Eerste ronde, tweede wedstrijd.

Heracles - Roda JC 1-2 (0-0). 62. Douglas 1-0, 80. Van der Linden (e.d.) 1-1, 90. Bodor 1-2. Scheidsrechter: Wegereef. Toeschouwers: 6506. Eerste wedstrijd: 1-1. Roda JC verder.

FC Groningen - FC Utrecht 0-2 (0-1). 38. Van Wolfswinkel 0-1, 81. Asare 0-2. Scheidsrechter: Nijhuis. Toeschouwers: 15.000. Gele kaart: Hiariej (FC Groningen). Eerste wedstrijd: 1-3. Utrecht verder.

Donderdag: Roda JC - Utrecht. Zondag: Utrecht - Roda JC.

Play-offs promotie/degradatie: Willem II - Eindhoven 1-1, Cambuur - Go Ahead Eagles 1-0, Excelsior - Zwolle 4-3, Sparta - Helmond Sport 2-0.

Donderdag: Go Ahead - Willem II, Excelsior - Sparta. Zondag: Willem II - Go Ahead, Sparta - Excelsior.

ZATERDAGAMATEURS

Hoofdklasse A: Quick Boys - Rijnsburgse Boys 0-3, ASWH - Lisse 1-1, RVVH - ARC 2-0, Capelle - Noordwijk 2-2, Scheveningen - Katwijk 2-4, Ter Leede - Barendrecht 1-3, TOGR - DOTO 1-0. Eindstand: Barendrecht 26-61, Capelle 26-54, Rijnsburgse Boys 26-49, Lisse 26-41, Katwijk 26-39, ARC 26-39, Noordwijk 26-38, ASWH 26-36, Ter Leede 26-34, Scheveningen 26-31, RVVH 26-30, Quick Boys 26-29, DOTO 26-15, TOGR 26-8.

Hoofdklasse B: GVVV - DOVO 1-3, Kozakken Boys - IJsselmeervogels 1-3, Spakenburg - Zwaluwen'30 3-1, Jodan Boys - Bennekom 4-1, Sparta N - Hoek 4-1, Leerdam - Volendam 1-4, Odin'59 - SDC Putten 2-2. Eindstand: IJsselmeervogels 26-60, Sparta N 26-58, Spakenburg 26-50, Hoek 26-45, Zwaluwen '30 26-38, GVVV 26-37, SDC Putten 26-35, Kozakken Boys 26-33, Odin'59 26-31, Jodan Boys 26-31, Leerdam 26-30, Volendam 26-26, DOVO 26-20, Bennekom 26-13.

Hoofdklasse C: ACV - WHC 1-1, Be Quick'28 - Berkum 2-1, Flevo Boys - Apeldoorn 1-2, Go Ahead Kampen - Hardenberg 0-1, Nunspeet - Excelsior'31 2-0, PKC'83 - Genemuiden 3-1, Staphorst - Harkemase Boys 2-2. Eindstand: Excelsior '31 26-54, Harkemase Boys 26-51, Apeldoorn 26-46, Flevo Boys 26-42, Genemuiden 26-38, Hardenberg 26-35, WHC 26-35, ACV 26-35, PKC'83 26-33, Berkum 26-31, Staphorst 26-31, Nunspeet 26-30, Be Quick'28 26-29, Go Ahead Kampen 26-15.

ZONDAGAMATEURS

Hoofdklasse A: Hollandia - Haaglandia 2-2, Tonegido - ADO'20 2-2, Omniworld - VVSB 0-4, HBS - AFC 2-4, Westlandia - Elinkwijk 2-1, Chabab - Hilversum 1-1, Feyenoord - Argon 0-2. Eindstand: AFC 26-57, Argon 26-48, Hilversum 26-46, Haaglandia 26-44, VVSB 26-38, Hollandia 26-36, HBS 26-36, ADO '20 26-35, Elinkwijk 26-31, Chabab 26-30, Feyenoord 26-29, Westlandia 26-28, Tonegido 26-27, Omniworld 26-20.

Hoofdklasse B: Baronie - DESK 5-0, Papendrecht - UNA 2-2, Meerssen - Venray 0-3, Oss'20 - Rosmalen 2-3, Schijndel - EVV 0-3, Cuijk - UDI'19 2-1, Dijkse Boys - Gemert 0-2. Eindstand: Gemert 26-54, Baronie 26-52, EVV 26-46, Cuyk 26-45, Dijkse Boys 26-43, Venray 26-41, UNA 26-37, Meerssen 26-31, UDI '19 26-30, Rosmalen 26-30, Papendrecht 26-30, Schijndel 26-28, DESK 26-26, Oss'20 26-13.

Hoofdklasse C: Be Quick 1887 - Nieuw Buinen 6-0, Achilles'29 - Quick'20 0-3, Sneek Wit Zwart - Juliana'31 1-2, Rohda - De Treffers 0-5, HSC'21 - Babberich 0-2, Alcides - Joure 6-0. Eindstand: De Treffers 26-55, Lienden 26-52, Quick '20 26-48, Achilles'29 26-48, WKE 26-42, Be Quick G. 26-41, Juliana'31 26-39, Rohda 26-36, HSC'21 26-35, Alcides 26-32, Sneek Wit Zwart 26-28, Babberich 26-20, Nieuw Buinen 26-18, Joure 26-6.

BUITENLAND

België

Play-offs 1: Gent - Brugge 6-2, Anderlecht - St. Truiden 2-1, Zulte-Waregem - Kortrijk 1-2. Eindstand: Anderlecht 10-59, Gent 10-41, Brugge 10-41, St. Truiden 10-34, Kortrijk 10-33, Zulte-Waregem 10-28.

Finale play-offs 2: Westerlo - Genk 0-3.

Duitsland

Freiburg - Dortmund 3-1, Bremen - Hamburger SV 1-1, Mönchengladbach - Leverkusen 1-1, Nürnberg - Köln 1-0, Hertha BSC - Bayern München 1-3, Bochum - Hannover'96 0-3, Wolfsburg - Frankfurt 3-1, Mainz'05 - Schalke'04 0-0, Hoffenhem - Stuttgart 1-1. Eindstand: Bayern München 34-70, Schalke '04 34-65, Bremen 34-61, Leverkusen 34-59, Dortmund 34-57, Stuttgart 34-55, Hamburger SV 34-52, Wolfsburg 34-50, Mainz 05 34-47, Frankfurt 34-46, Hoffenheim 34-42, Mönchengladbach 34-39, FC Köln 34-38, Freiburg 34-35, Hannover '96 34-33, Nürnberg 34-31, Bochum 34-28, Hertha BSC 34-24.

Engeland

Arsenal - Fulham 4-0, Aston Villa - Blackburn 0-1, Bolton - Birmingham 2-1, Chelsea - Wigan 8-0, Everton - Portsmouth 1-0, Manchester United - Stoke 4-0, West Ham - Manchester City 1-1, Wolverhampton - Sunderland 2-1, Burnley - Tottenham 4-2, Hull - Liverpool 0-0. Eindstand: Chelsea 38-86, Manchester United 38-85, Arsenal 38-75, Tottenham 38-70, Manchester City 38-67, Aston Villa 38-64, Liverpool 38-63, Everton 38-61, Birmingham City 38-50, Blackburn 38-50, Stoke City 38-47, Fulham 38-46, Sunderland 38-44, Bolton 38-39, Wolverhampton Wanderers 38-38, Wigan 38-36, West Ham 38-35, Burnley 38-30, Hull City 38-30, Portsmouth 38-19.

Frankrijk

Monaco - Nancy 2-1, Auxerre - Lens 0-0, Bordeaux - Sochaux 2-0, St. Etienne - Toulouse 0-1, Lille - Marseille 3-2, Montpellier - Lorient 2-1, Rennes - Nice 2-2, Valenciennes - Lyon 2-2, Le Mans - Paris SG 1-0, Grenoble - Boulougne-sur-Mer 2-0. Stand: Marseille 37-75, Lille 37-70, Auxerre 37-68, Lyon 36-66, Montpellier 37-66, Bordeaux 37-64, Lorient 37-55, Monaco 36-54, Rennes 37-53, Valenciennes 37-51, Paris SG 37-47, Nancy 37-47, Toulouse 37-46, Lens 37-45, Nice 37-43, Sochaux 37-41, St. Etienne 37-39, Le Mans 37-32, Boulogne-sur-Mer 37-28, Grenoble 37-23.

Italië

AS Roma - Cagliari 2-1, Fiorentina - Siena 1-1, Genoa - AC Milan 1-0, Juventus - Parma 2-3, Udinese - Bari 3-3, Internazionale - Chievo 4-3, Napoli - Atalanta 2-0, Bologna - Catania 1-1, Palermo - Sampdoria 1-1, Livorno - Lazio 1-2. Stand: Internazionale 37-79, AS Roma 37-77, AC Milan 37-67, Sampdoria 37-64, Palermo 37-62, Napoli 37-59, Juventus 37-55, Genoa 37-51, Parma 37-49, Fiorentina 37-47, Bari 37-47, Udinese 37-44, Chievo 37-44, Cagliari 37-43, Lazio 37-43, Catania 37-42, Bologna 37-41, Atalanta 37-35, Siena 37-31, Livorno 37-29.

Schotland

Kilarnock - Falkirk 0-0, St. Johnstone - Hamilton 2-3, St. Mirren - Aberdeen 0-1, Rangers - Motherwell 3-3, Hearts - Celtic 1-2, Dundee United - Hibernian 0-2. Eindstand kampioensgroep: Rangers 38-87, Celtic 38-81, Dundee United 38-63, Hibernian 38-54, Motherwell 38-53, Hearts 38-48. Eindstand degradatiegroep: Hamilton 38-49, St. Johnstone 38-47, Aberdeen 38-41, St. Mirren 38-34, Kilmarnock 38-33, Falkirk 38-31.

Spanje

Deportivo - Mallorca 1-0, Real Madrid - Bilbao 5-1, Gijon - Atletico Madrid 1-1, Tenerife - Almeria 2-2, Villarreal - Valencia 2-0, Espanyol - Osasuna 2-1, Valladolid - Santander 2-1, Sevilla - Barcelona 2-3, Xerez - Real Zaragoza 3-2, Getafe - Malaga 2-1. Stand: Barcelona 37-96, Real Madrid 37-95, Valencia 37-68, Sevilla 37-60, Mallorca 37-59, Getafe 37-55, Villarreal 37-55, Bilbao 37-51, Atletico Madrid 37-47, Deportivo 37-47, Espanyol 37-44, Almería 37-42, Osasuna 37-42, Gijon 37-40, Zaragoza 37-40, Valladolid 37-36, Malaga 37-36, Tenerife 37-36, Santander 37-36, Xerez 37-33.

Meer over

Wilt u iets delen met Trouw?

Tip hier onze journalisten

Op alle verhalen van Trouw rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright@trouw.nl.
© 2020 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden