nieuws08maandag

EREDIVISIE

AZ - Heerenveen 4-1

Heracles - Willem II 3-2

ADO Den Haag - Vitesse 1-1

NAC - PSV 2-1

Roda JC - Feyenoord 2-4

Sparta - Ajax 0-3

Groningen - VVV 1-0

RKC - Twente 0-1

Utrecht - NEC1-0

OVERZICHT

Roda JC - Feyenoord 2-4 (0-1). 14. Cissé 0-1, 60. Cissé 0-2, 62. Yulu Matondo 1-2, 71. Bruins 1-3, 82. Makaay 1-4, 85. Bodor 2-4. Scheidsrechter: Luinge. Toeschouwers: 17.300. Rode kaart: 20. Vormer (Roda JC), 84. Darley (Feyenoord). Gele kaart: Tyton (Roda JC), Cissé (Feyenoord).

Roda JC: Tyton; Saeijs (87. Vandamme), De Fauw, Kruiswijk, De Jong; Janssen, Vormer, Hadouir, Bodor; Junker (29. Sutchuin Djoum), Yulu Matondo.

Feyenoord: Darley; De Vrij, Vlaar, André Bahia, Van Bronckhorst; El Ahmadi, Bruins, Fer (79. Landzaat); Wijnaldum, Cissé (81. Makaay), Biseswar (85. Mulder).

Sparta - Ajax 0-3 (0-2). 14. De Jong 0-1, 36. Van der Wiel 0-2, 61. Rommedahl 0-3. Scheidsrechter: Allaerts (Bel). Toeschouwers: 10.650. Gele kaart: Knol (Sparta Rotterdam), De Jong, Vertonghen (Ajax).

Sparta: Eáeliga; Koenders, Adeleye, Knol, Slijngard; Falkenburg (86. Duarte), Viergever (73. Van Gessel), Strootman; Duplan, Bodul (66. Poepon), John.

Ajax: Stekelenburg; Van der Wiel, Alderweireld, Vertonghen, Emanuelson; De Zeeuw (73. Gabri), De Jong, Enoh (86. Anita); Rommedahl, Pantelic (75. Suk H J), Eriksen.

AZ - Heerenveen 4-1 (2-1). 20. Djuricic 0-1, 22. Martens 1-1, 35. El Hamdaoui 2-1, 68. Lens 3-1, 90. Holman 4-1. Scheidsrechter: Vink. Toeschouwers: 16.427. Gele kaart: Schaars (AZ), Djuricic (Heerenveen).

AZ: Romero; Mendes da Silva, Moisander, Moreno, Poulsen; Elm, Wernbloom, Schaars; Lens (86. Holman), El Hamdaoui, Martens.

Heerenveen: Timmer; Janmaat, Bak Nielsen, Breuer, Popov; Vüyrynen (66. Assaidi), Grindheim, Elm; Beerens (78. Papadopulos), Sibon (46. Paulo Henrique), Djuricic.

NAC - PSV 2-1 (1-1). 18. Engelaar 0-1, 35. Gorter 1-1, 72. Schilder 2-1. Scheidsrechter: Braamhaar. Toeschouwers: 17.750. Gele kaart: Amoah (NAC), Afellay, Engelaar (PSV).

NAC: Ten Rouwelaar; Elshot, Kwakman, Zwaanswijk, Snoyl; De Graaf, Van der Leegte, Schilder; Kolkka, Amoah, Gorter (75. Cairo).

PSV: Isaksson; Ooijer, Rodríguez (54. Marcellis), Salcido (90. Labyad), Vukovic; Afellay, Bakkal, Engelaar; Amrabat, Koevermans (15. Toivonen), Dzsudzsak.

FC Utrecht - NEC 1-0 (0-0). 85. Van Wolfswinkel 1-0. Scheidsrechter: Van Boekel. Toeschouwers: 20.000. Rode kaart: 82. Nuytinck (NEC/2x geel). Gele kaart: Silberbauer (FC Utrecht), Wellenberg (NEC).

FC Utrecht: Vorm; Cornelisse, Dickoh, Schut, Nesu; Asare, Silberbauer, Nijholt (71. Loval), Lensky (46. Van Wolfswinkel); Mertens (86. George), Mulenga.

NEC: Babos; Wellenberg, Van Eijden, Pothuizen, Nuytinck; Sibum, Sarpong, Radomski; Burgzorg (75. Worm), Vleminckx (87. Davids), Ntibazonkiza.

RKC - FC Twente 0-1 (0-0). 69. Perez 0-1. Scheidsrechter: Janssen. Toeschouwers: 7100. Gele kaart: Agustien, Benschop, Boerrigter (RKC), Tiendalli, Stam (FC Twente).

RKC: Levita; Dustley Mulder, Colin, Van Mosselveld, Metaj; Di Gregorio, Varela (77. Vink), Agustien; De Ceulaer, Benschop (80. Vorm), Boerrigter.

FC Twente: Boschker; Stam, Douglas, Rajkovic, Tiendalli; Brama, Perez (77. Tioté), Janssen; Ruiz, De Jong, Stoch (90. Rendla).

FC Groningen - VVV 1-0 (0-0). 70. Matavz 1-0. Scheidsrechter: Wegereef. Toeschouwers: 21.000. Gele kaart: Zonneveld (FC Groningen), Leemans, Nkume (VVV).

FC Groningen: Van Loo; Hiariej, Sankoh, Granqvist, Stenman (78. Sparv); Enevoldsen, Blind, Lovre, Zonneveld; Matavz, Nordstrand (74. Pedersen).

VVV: Begois; De Regt, Verdellen, Nkume; Timisela, Leemans, García, Auassar; Viana (81. Dadda), Uchebo (34. Boymans, 68. Van Dessel), Ahahaoui.

ADO Den Haag - Vitesse 1-1 (0-0). 57. Nilsson 0-1, 65. Kum 1-1. Scheidsrechter: Nijhuis. Toeschouwers: 10000. Gele kaart: Derijck (ADO Den Haag), Hofs (Vitesse).

ADO Den Haag: Zwinkels; Ammi, Derijck, Bosschaart, Kum; Buijs, Luijckx, Toornstra; Verhoek, Oper (73. Milic), Soltani (89. Knopper).

Vitesse: Velthuizen; Verhaegh, Sprockel, J. Drost, Jong-a-Pin; Claudemir, Greene, Hofs (79. Pröpper); Kolk (73. Gravenbeek), Pluim, Nilsson (90+1. Van Diermen).

Heracles - Willem II 3-2 (2-1). 4. Douglas 1-0, 24. Sheotahul 1-1, 43. Vejinovic 2-1, 50. Everton 3-1, 66. Sheotahul 3-2. Scheidsrechter: Blom. Toeschouwers: 8500. Gele kaart: Pieckenhagen (Heracles), Van der Struijk, Nijland (Willem II).

Heracles: Pieckenhagen; Breukers, Maertens, Van der Linden, Looms; Quansah, Overtoom, Vejinovic; Douglas, Dost, Everton.

Willem II: Aerts; Van der Struijk, Biemans, Schenkel, Pereira; Zijler (59. Grégoire), Donald (80. Deul), Boutahar, Van der Heijden (76. Kargbo), Nijland; Sheotahul.

TOPSCORERS

1. Suarez (Ajax) 26, 2. Ruiz (Twente) 17, 3. El Hamdaoui (AZ), Toivonen (PSV) 13, 5. Dost (Heracles), Junker (Roda JC) 11.

PROGRAMMA

Vrijdag: Twente - ADO Den Haag. Zaterdag: NAC - Groningen, AZ - RKC, VVV - Utrecht, NEC - Roda JC. Zondag: Feyenoord - Heracles, Vitesse - Heerenveen, Willem II - Sparta, Ajax - PSV.

EERSTE DIVISIE

AGOVV - MVV 5-1, Cambuur - Zwolle 3-0, Den Bosch - Helmond Sport 2-1, Eindhoven - Emmen 1-2, Excelsior - FC Oss 4-4, Fortuna S - Telstar 2-0, Go Ahead - Dordrecht 1-2, Veendam - Omniworld afg, Volendam - RBC 3-3.

TOPSCORERS

1. Voskamp (Helmond Sport) 19, 2. Caracciolo (Den Bosch) 17, 3. Plet (Telstar) 16), 4. De Vries (Cambuur) 15, 5. Ars (RBC (14).

PROGRAMMA

Vandaag: Den Bosch - Volendam, Dordrecht - FC Oss, De Graafschap - cambuur, Herlmond Sport - Fortuna S, MVV - Eindhoven, Omniworld - Go Ahead, RBC - Emmen, Telstar - Excelsior, Zwolle - AGOVV.

ZATERDAGAMATEURS

Hoofdklasse A: Lisse - ARC 1-1, Katwijk - DOTO 4-0, Noordwijk - Rijnsburgse Boys 1-1, ASWH - Ter Leede 1-1, Capelle - RVVH 2-1, Scheveningen - Quick Boys 2-1, TOGR - Barendrecht 0-3. Stand: Capelle 15-37, Barendrecht 14-33, Rijnsburgse Boys 14-28, ARC 16-26, Quick Boys 16-24, Katwijk 14-22, Ter Leede 14-21, Noordwijk 15-20, Lisse 16-20, Scheveningen 16-20, ASWH 15-19, RVVH 16-18, DOTO 16-8, TOGR 17-3.

Hoofdklasse B: GVVV - Volendam 4-2, Kozakken Boys - Spakenburg 1-1, Jodan Boys - Leerdam 2-4, SDC Putten - DOVO 3-1, Odin'59 - Sparta N 2-3, IJsselmeervogels - Hoek 4-0, Bennekom - Zwaluwen'30 2-1. Stand: IJsselmeervogels 18-39, Sparta N 17-36, Spakenburg 18-34, Hoek 17-30, Zwaluwen'30 17-29, GVVV 18-28, Kozakken Boys 18-25, SDC Putten 16-22, Leerdam 16-20, Odin 59 18-19, DOVO 18-17, Jodan Boys 18-15, Bennekom 17-12, Volendam 18-12.

Hoofdklasse C: Be Quick'28 - WHC 4-0, Flevo Boys - PKC'83 3-0, Excelsior'31 - Berkum 4-0, Harkemase Boys - Genemuiden 3-0, Nunspeet - Go Ahead Kampen 0-2, CSV Apeldoorn - Hardenberg 0-3, Staphorst - ACV 2-2. Stand: Excelsior'31 15-34, Harkemase Boys 13-26, Berkum 16-24, Flevo Boys 13-23, ACV 14-23, CSV Apeldoorn 14-22, Staphorst 15-21, Genemuiden 17-21, Hardenberg 13-19, Be Quick'28 16-18, Nunspeet 15-15, WHC 14-14, Go Ahead Kampen 15-12, PKC'83 14-9.

ZONDAGAMATEURS

Hoofdklasse A: Omniworld - Tonegido 1-1, Elinkwijk - Hilversum 1-3, HBS - Chabab 0-1, Westlandia - Hollandia 1-1, VVSB - Argon 2-0, Feyenoord - Haaglandia 1-1, AFC - ADO'20 1-3. Stand: Hilversum 15-31, AFC 14-29, Haaglandia 17-28, VVSB 15-26, Hollandia 16-24, HBS 15-22, Argon 15-21, Elinkwijk 16-21, ADO '20 16-20, Westlandia 17-18, Chabab 15-16, Feyenoord 15-15, Tonegido 17-15, Omniworld 15-14.

Hoofdklasse B: Baronie - Dijkse Boys 0-1, Papendrecht - Cuijk 1-1, Meerssen - Oss 2-1, Venray - UDI'19 4-3, DESK - EVV 0-1, Schijndel - Rosmalen 1-2, UNA - Gemert 3-0. Stand: Gemert 18-35, Dijkse Boys 15-30, Baronie 15-26, Cuyk 16-26, EVV 14-25, Venray 14-24, UNA 17-22, UDI'19 14-20, Schijndel 15-19, Meerssen 14-18, DESK 15-18, Rosmalen 15-16, Papendrecht 15-11, Oss'20 15-7.

Hoofdklasse C: Rohda - Achilles'29 afg, WKE - Be Quick 1887 1-3, Alcides - Sneek Wit Zwart 4-1, Joure - Quick'20 afg, De Treffers - Nieuw Buinen 4-0, HSC'21 - Juliana'31 4-1, Lienden - Babberich 2-2. Stand: De Treffers 17-38, Lienden 18-36, Achilles '29 14-30, Quick '20 13-25, WKE 14-24, Be Quick G. 17-24, Juliana'31 18-24, Alcides 16-22, HSC'21 16-21, Rohda 15-18, Sneek Wit Zwart 16-17, Babberich 14-11, Nieuw Buinen 15-9, Joure 15-2.

BUITENLAND

België

Charleroi - Anderlecht 0-2, Cercle - Lokeren 4-0, Beerschot - Zulte-Waregem1-1, Mechelen - Genk 2-1. Stand: Anderlecht 26-63, Brugge 26-51, Gent 26-43, Kortrijk 26-41, Zulte-Waregem 26-40, St. Truiden 26-39, Standard 26-38, Mechelen 27-36, Cercle 26-35, Beerschot 26-35, Genk 26-33, Westerlo 26-28, Charleroi 26-20, Lokeren 25-18, Roeselare 26-17.

Duitsland

Frankfurt - Schalke'04 1-4, Freiburg - Hannover'96 1-2, Köln - Bayern München 1-1, Bremen - Stuttgart 2-2, Hamburger SV - Hertha BSC 1-0, Wolfsburg - Bochum 4-1, Dortmund - Mönchengladbach 3-0, Nürnberg - Leverkusen 3-2, Hoffenheim - Mainz'05 0-1. Stand: Bayern München 25-53, Schalke'04 25-51, Leverkusen 25-50, Hamburger SV 25-43, Dortmund 25-42, Bremen 25-39, Stuttgart 25-35, Frankfurt 25-35, Mainz'05 25-35, Wolfsburg 25-34, Hoffenheim 25-32, Borussia Mönchengladbach 25-30, Köln 25-27, Bochum 25-27, Nürnberg 25-21, Hannover'96 25-20, SC Freiburg 25-20, Hertha BSC 25-15,

Engeland

Arsenal - Burnley 3-1, West Ham - Bolton 1-2, Wolverhampton - Manchester United 0-1, Everton - Hull 5-1. Stand: Manchester United 29-63, Chelsea 28-61, Arsenal 29-61, Tottenham 28-49, Manchester City 27-49, Liverpool 28-48, Aston Villa 26-45, Everton 22-41, Birmingham City 27-40, Fulham 28-38, Stoke City 27-34, Blackburn 28-34, Bolton 28-29, West Ham 28-27, Sunderland 27-27, Wigan 27-25, Wolverhampton Wanderers 28-24, Hull City 28-24, Burnley 28-23, Portsmouth 27-19.

Frankrijk

Auxerre - Valenciennes 1-0, Lens - Paris SG 1-1, Sochaux - Toulouse 1-0, Rennes - Monaco 1-0, Nice - Nancy 2-3, Boulogne-sur-Mer - Lyon 0-0, St. Etienne - Lille 1-1, Marseille - Lorient 1-1, Grenoble - Le Mans 1-1, Bordeaux - Montpellier 1-1. Stand: Bordeaux 25-52, Montpellier 27-52, Lyon 27-50, Marseille 26-49, Lille 27-48, Auxerre 26-48, Monaco 27-42, Valenciennes 27-41, Lorient 27-40, Stade Rennes 27-40, Toulouse 27-37, Nancy 27-35, Sochaux 26-35, Paris SG 27-34, RC Lens 27-34, St. Etienne 27-27, Nice 27-26, Le Mans 26-21, Boulogne-sur-Mer 27-17, Grenoble 27-14.

Italië

Fiorentina - Juventus 1-2, AS Roma - AC Milan 0-0, Sampdoria - Lazio 2-1, Cagliari - Catania 2-2, Bologna - Napoli 2-1, Atalanta - Udinese 0-0, Bari - Chievo 1-0, Palermo - Livorno 1-0, Siena - Parma 1-1, Internazionale - Genoa 0-0. Stand: Internazionale 27-59, AC Milan 27-55, AS Roma 27-52, Palermo 27-46, Juventus 27-44, Sampdoria 27-43, Napoli 27-41, Cagliari 27-39, Genoa 27-39, Fiorentina 27-35, Chievo 27-35, Bari 27-35, Bologna 27-34, Parma 27-34, Catania 27-28, Udinese 27-28, Lazio 27-26, Livorno 27-23, Atalanta 27-22, Siena 27-21.

Schotland

Hibernian - Kilmarnock 1-0, Rangers - St. Mirren 3-1, St. Johnstone - Motherwell 1-2, Hamilton - Aberdeen 1-1, Falkirk - Celtic 0-2, Dundee United - Hearts 1-0. Stand: Rangers 27-64, Celtic 28-54, Dundee United 28-48, Hibernian 28-47, Motherwell 28-44, Midlothian 28-37, Aberdeen 27-30, St. Johnstone 25-28, Kilmarnock 28-26, St. Mirren 27-23, Hamilton 27-23, Falkirk 27-20.

Spanje

Deportivo - Tenerife 3-1, Almeria - Barcelona 2-2, Real Madrid - Sevilla 3-2, Espanyol - Villarreal 0-0, Osasuna - Getafe 0-0, Mallorca - Gijon 3-0, Malaga - Xerex 2-4, Bilbao - Valladolid 2-0, Zaragoza - Atletico Madrid 1-1. Stand:Real Madrid 25-62, Barcelona 25-62, Valencia 24-46, Mallorca 25-43, Sevilla 25-43, Deportivo 25-41, Bilbao 25-40, Villarreal 25-33, Getafe 25-33, Osasuna 25-31, Gijón 25-31, Atletico Madrid 25-31, Almería 25-30, Espanyol 25-28, Malaga 25-27, Santander 24-25, Zaragoza 25-25, Valladolid 25-20, Tenerife 25-20, Xerez 25-15,

Meer over

Wilt u iets delen met Trouw?

Tip hier onze journalisten

Op alle verhalen van Trouw rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright@trouw.nl.
© 2020 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden