nieuws05maandag

EREDIVISIE

FC Utrecht - PSV 0-0

Roda JC - Ajax 2-2

Heracles - FC Twente 1-3

Heerenveen - VVV 1-1

Feyenoord - RKC 3-0

Willem II - NEC 1-1

AZ - NAC 1-0

ADO Den Haag - FC Groningen 1-1

Vitesse - Sparta 2-0

OVERZICHT

FC Utrecht - PSV 0-0 (0-0). Scheidsrechter: Nijhuis. Toeschouwers: 23.000. Rode kaart: 87. Dzsudzsák (PSV/2x geel). Gele kaart: Asare, Lensky (FC Utrecht), Engelaar, Manolev, Rodríguez (PSV).

FC Utrecht: Vorm; Van der Maarel, Keller, Wuytens, Lensky; Mertens, Silberbauer, Van Dijk, Asare; Van Wolfswinkel (84. Loval), Mulenga.

PSV: Isaksson; Manolev (79. Simons), Ooijer, Rodríguez, Pieters; Afellay (51. Ojo), Engelaar, Bakkal; Lazovic, Toivonen (46. Reis), Dzsudzsák.

Roda JC - Ajax 2-2 (1-1). 24. Suarez 0-1 (strafschop), 25. Sutchuin Djoum 1-1, 54. Bodor 2-1, 67. Suarez 2-2. Scheidsrechter: Braamhaar. Toeschouwers: 17.500. Rode kaart: 81. Emanuelson (Ajax). Gele kaart: De Fauw, Junker, Hadouir (Roda JC), Enoh, Vertonghen (Ajax).

Roda JC: Castro; De Fauw, Addo, Lachambre, Kah, De Jong; Sutchuin Djoum, Janssen (88. Yulu Matondo), Bodor; Hadouir (86. Vormer), Junker (90+1. Skoubo).

Ajax: Stekelenburg; Van der Wiel, Alderweireld, Vertonghen, Emanuelson; Sulejmani (46. Rommedahl), De Zeeuw, Enoh, Aissati (59. De Jong); Suarez, Pantelic (84. Oleguer).

Heracles - FC Twente 1-3 (1-1). 9. Everton 1-0, 31. Ruiz 1-1, 54. N'Kufo 1-2, 55. Janssen 1-3. Scheidsrechter: Bossen. Toeschouwers: 8500. Gele kaart: Fledderus (Heracles), Brama (FC Twente).

Heracles: Pieckenhagen; Breukers, Maertens, Van der Linden, Looms; Quansah, Overtoom (65. Vejinovic), Fledderus; Hakola, Dost, Everton (74. Schulmeister).

FC Twente: Boschker; Stam, Douglas, Wisgerhof, Kuiper; Brama, Janssen, Tioté (10. Vujicevic, 63. Tiendalli); Ruiz, N'Kufo, Stoch (79. Wellington).

Heerenveen - VVV 1-1 (0-0). 88. Calabro 0-1, 90+3. Papadopulos 1-1. Scheidsrechter: Van Meenen. Toeschouwers: 25.850. Gele kaart: Grindheim (Heerenveen), Calabro (VVV).

Heerenveen: Vandenbussche; Janmaat, Breuer, Dingsdag, Popov; Grindheim (80. Losada), Eávec, Elm; Beerens, Sibon (60. Papadopulos), Paulo Henrique (46. Assaidi).

VVV: Begois; Timisela, Van Kouwen, Paauwe, Fleuren (71. Takak); Leemans, Honda, Auassar; Schaken (89. Van Dessel), Calabro, Ahahaoui (71. Viana).

Feyenoord - RKC 3-0 (1-0). 28. Slory 1-0, 73. Varela (e.d.) 2-0, 90. Wijnaldum 3-0. Scheidsrechter: Blom. Toeschouwers: 45.000. Gele kaart: El Ahmadi (Feyenoord).

Feyenoord: Van Dijk; Leerdam, Vlaar, André Bahia, De Cler; El Ahmadi, De Guzman (46. Cissé), Van Bronckhorst; Slory (77. Wijnaldum), Tomasson, Biseswar.

RKC: Wevers; D. Mulder, Gudde, Luirink, Lifondja; Obodai (55. Benschop), Berger, Varela; De Ceulaer, Idabdelhay (71. Benson), Boerrigter (86. Metaj).

Willem II - NEC 1-1 (0-1). 40. Fejzullahu 0-1, 60. Boutahar 1-1. Scheidsrechter: Luinge. Toeschouwers: 12.000. Gele kaart: Veloso (Willem II), Fejzullahu, Goossens, Van Eijden (NEC).

Willem II: Müenpüü; Janse, Biemans, Swinkels, Veloso; Zijler, Kargbo, Van der Heijden (46. Pereira), Boutahar; Demouge, Sheotahul (46. Reniers).

NEC: Babos; Wellenberg (13. Burgzorg), Van Eijden, Pothuizen (57. Goossens), El-Akchaoui; Kivuvu, Radomski, Davids; El Kabir (87. Worm), Vleminckx, Fejzullahu.

AZ - NAC 1-0 (1-0). 30. Lens 1-0. Scheidsrechter: Liesveld. Toeschouwers: 16.331. Gele kaart: Kwakman, Lurling (NAC).

AZ: Romero (89. Didulica); Swerts, Jaliens, Moreno, Pocognoli; Holman (70. Elm), Mendes da Silva, Schaars, Martens; Dembélé (41. Ari), Lens.

NAC: Ten Rouwelaar; Fehér, Loran, Zwaanswijk, Schilder; De Graaf (78. Cairo), Gilissen (86. Reuser), Kwakman; Kolkka (59. Leonardo), Amoah, Lurling.

ADO Den Haag - FC Groningen 1-1 (0-1). 33. Pedersen 0-1, 64. Sankoh (e.d.) 1-1. Scheidsrechter: Van Boekel. Toeschouwers: 10.771. Gele kaart: Horváth, Buijs, Soltani (ADO Den Haag), Sankoh, García (FC Groningen).

ADO Den Haag: Ditewig; L. Piqué (81. Schwiebbe), Horváth, Derijck, Van Hese (46. Van den Bergh); Immers, Buijs, Bosschaart; Verhoek (46. Vicento), Milic, Soltani.

FC Groningen: Van Loo; De Roover, Eávejdík (18. Sankoh), Granqvist, Stenman; Van de Laak, Ajilore, Lovre (70. García), Holla, Enevoldsen; Pedersen (78. Matavz).

Vitesse - Sparta 2-0 (1-0). 27. Nilsson 1-0, 89. Pluim 2-0. Scheidsrechter: Van Hulten. Toeschouwers: 15.350. Gele kaart: Viergever (Sparta).

Vitesse: Velthuizen; Van der Struijk, Sprockel, Van Diermen en Jong-a-Pin; Claudemir, Verhaegh (46. Büttner), Hofs en Molhoek (46. Stevanovic); Nilsson (88. Pluim) en Kolk.

Sparta: Seliga; Rutjes, Adeleye, Viergever en Slijngard; Falkenburg, Van Gessel (62. Poepon) en Strootman (88. Duarte); Denneboom (78. Godee), Bodul en Duplan.

TOPSCORERS

1. Suarez (Ajax) 12, 2. Koevermans (PSV) 6, 3. El Hamdaoui (AZ), N’Kufo (FC Twente), Ruiz (FC Twente), Tomasson (Feyenoord), Bakkal (PSV), Calabro (VVV), Honda (VVV) 5.

PROGRAMMA

Komend weekeinde geen competitieduels in verband met vriendschappelijke interland Australië - Nederland.

EERSTE DIVISIE

De Graafschap - Dordrecht 2-0, Emmen - AGOVV 3-1, Fortuna Sittard - Volendam 3-2, Den Bosch - Go Ahead Eagles 1-1, Cambuur - Eindhoven 3-1, Zwolle - MVV 2-1, Helmond Sport - Omniworld 2-1, Excelsior - RBC 2-1, Oss - Veendam 0-3, Telstar - Haarlem 2-2.

TOPSCORERS

1. Caracciolo (Den Bosch), Voskamp (Helmond Sport), Plet (Telstar) 8, 4. Van der Biezen (Go Ahead Eagles) 7.

PROGRAMMA

Vrijdag: Veendam - Cambuur, Dordrecht - Emmen, Eindhoven - Fortuna Sittard, Omniworld - Zwolle, Volendam - Oss, Go Ahead Eagles - AGOVV, Haarlem - Excelsior, Helmond Sport - De Graafschap, MVV - Telstar, RBC - Den Bosch.

ZATERDAGAMATEURS

Hoofdklasse A: Lisse - Rijnsburgse Boys 1-1, Katwijk - Barendrecht 2-2, Noordwijk - DOTO 3-1, ASWH - ARC 1-1, Capelle - Ter Leede 2-1, Scheveningen - RVVH 1-3, TOGR - Quick Boys 2-4. Stand: Capelle 5-15, ASWH 5-10, Rijnsburgse Boys 5-10, RVVH 5-9, Quick Boys 5-9, Barendrecht 5-8, ARC 5-8, Katwijk 5-7, Ter Leede 5-6, Lisse 5-6, Scheveningen 5-5, Noordwijk 5-4, DOTO 5-1, TOGR 5-0.

Hoofdklasse B: GVVV - Sparta Nijkerk 1-3, Jodan Boys - Zwaluwen’30 2-4, SDC Putten - Volendam 4-2, Odin’59 - Spakenburg 1-1, IJsselmeervogels - DOVO 7-0, Bennekom - Hoek 2-3, Kozakken Boys - LRC Leerdam 1-1. Stand: IJsselmeervogels 5-13, Sparta Nijkerk 5-12, Hoek 5-10, Spakenburg 5-8, Kozakken Boys 5-8, GVVV 5-7, Zwaluwen’30 5-7, DOVO 5-7, Bennekom 5-6, Jodan Boys 5-5, LRC Leerdam 5-5, SDC Putten 5-4, Odin’59 5-3, Volendam 5-1.

Hoofdklasse C: Be Quick’28 - Go Ahead Kampen 2-1, Flevo Boys - ACV 3-1, Excelsior’31 - WHC 5-4, Harkemase Boys - Hardenberg 0-3, Nunspeet - PKC’83 2-1, CSV Apeldoorn - Berkum 2-1, Staphorst - Genemuiden 2-1. Stand: Excelsior’31 5-13, PKC’83 4-9, Flevo Boys 5-9, Staphorst 5-8, ACV 4-7, WHC 5-7, Hardenberg 5-7, Nunspeet 5-6, Genemuiden 5-5, CSV Apeldoorn 5-5, Be Quick’28 5-5, Berkum 4-4, Harkemase Boys 4-4, Go Ahead Kampen 5-2.

ZONDAGAMATEURS

Hoofdklasse A: Omniworld - Chabab 0-2, Elinkwijk - ADO’20 1-1, HBS - Hollandia 1-1, Westlandia - Hilversum 1-0, VVSB - Haaglandia 0-1, Feyenoord - Tonegido 4-1, AFC - Argon 2-1. Stand: AFC 5-15, Hollandia 5-10, Hilversum 5-9, Feyenoord 5-9, ADO'20 5-8, Haaglandia 5-7, HBS 5-6, Westlandia 5-6, Elinkwijk 5-5, Chabab 5-5, VVSB 5-5, Argon 5-4, Tonegido 5-1, Omniworld 5-1.

Hoofdklasse B: Venray - Gemert 2-3, UNA - EVV 0-3, Baronie - JVC Cuijk 4-0, Papendrecht - Oss’20 2-1, Meerssen - UDI’19 1-3, DESK - OJC Rosmalen 3-1, Schijndel - Dijkse Boys 2-3. Stand: Baronie 5-13, Dijkse Boys 5-13, Gemert 5-10, Venray 5-10, UDI’19 5-9, EVV 5-9, Cuijk 5-8, Schijndel 5-7, DESK 5-7, Meerssen 5-6, UNA 5-4, Papendrecht 5-3, Rosmalen 5-1, Oss’20 5-0.

Hoofdklasse C: Rohda Raalte - Sneek Wit Zwart 0-0, WKE - Achilles’29 0-2, Alcides - Quick’20 2-0, Lienden - Juliana’31 0-0, Joure - Nieuw Buinen 1-9, De Treffers - Babberich 4-0, HSC’21 - Be Quick 1887 3-2. Stand: Achilles’29 5-12, Lienden 5-11, Quick’20 5-10, Alcides 5-10, De Treffers 4-8, WKE 5-8, Sneek Wit Zwart 5-8, Be Quick 1887 5-6, Nieuw Buinen 5-5, Juliana’31 4-4, HSC’21 5-4, Rohda Raalte 5-3, Babberich 5-2, Joure 5-1.

BUITENLAND

België

Gent - Moeskroen 1-1, Mechelen - Lokeren 2-0, Charleroi - Kortrijk 3-3, St. Truiden - Zulte-Waregem 1-2, Roeselare - Cercle Brugge 3-2, Beerschot - Westerlo 3-1, Brugge - Anderlecht 4-2, Standard - Genk 1-0. Stand: Brugge 10-21, Anderlecht 10-20, Standard 10-20, Mechelen 10-18, St. Truiden 10-17, Gent 10-15, Beerschot 10-15, Zulte-Waregem 10-15, Charleroi 10-12, Cercle 10-11, Genk 10-11, Lokeren 10-10, Westerlo 10-10, Kortrijk 10-10, Moeskroen 10-7, Roeselare 10-6.

Duitsland

Schalke’04 - Frankfurt 2-0, Bayern München - Köln 0-0, Hannover’96 - Freiburg 5-2, Leverkusen - Nürnberg 4-0, Bochum - Wolfsburg 1-1, Mainz’05 - Hoffenheim 2-1, Mönchengladbach - Dortmund 0-1, Stuttgart - Bremen 0-2, Hertha BSC - Hamburger SV 1-3. Stand: Leverkusen 8-20, HSV 8-20, Schalke’04 8-16, Bremen 8-15, Hoffenheim 8-14, Mainz’05 8-14, Wolfsburg 8-13, Bayern München 8-12, Frankfurt 8-10, Freiburg 8-10, Hannover’96 8-9, Dortmund 8-9, Stuttgart 8-8, Bochum 8-8, Mönchengladbach 8-7, Köln 8-5, Nürnberg 8-5, Hertha BSC 8-3.

Engeland

Bolton Wanderers - Tottenham Hotspur 2-2, Wolverhampton Wanderers - Portsmouth 0-1, Burnley - Birmingham City 2-1, Hull City - Wigan Athletic 2-1, Manchester United - Sunderland 2-2, Arsenal - Blackburn Rovers 6-2, Everton - Stoke City 1-1, West Ham United - Fulham 2-2, Chelsea - Liverpool 2-0. Stand: Chelsea 8-21, Manchester United 8-19, Tottenham 8-16, Arsenal 7-15, Liverpool 8-15, Manchester City 6-15, Sunderland 8-13, Aston Villa 6-12, Burnley 8-12, Everton 7-10, Stoke City 8-9, Wigan 8-9, Bolton 7-8, Birmingham City 8-7, Fulham 7-7, Blackburn 7-7, Wolverhampton Wanderers 8-7, Hull City 8-7, West Ham 7-5, Portsmouth 8-3.

Frankrijk

Paris SG - Nancy 1-1, St. Etienne - Bordeaux 3-1, Sochaux - Le Mans 1-0, Rennes - Auxerre 0-1, Nice - Valenciennes 3-2, Grenoble - Montpellier 2-3, Lens - Lyon 0-2, Toulouse - Lorient 0-1, Boulogne-sur-Mer - Lille 2-3, Marseille - Monaco 1-2. Stand: Lyon 8-20, Bordeaux 8-19, Montpellier 8-17, Monaco 8-15, Marseille 8-14, Lorient 8-14, Paris SG 8-13, Rennes 8-12, Nancy 8-11, Auxerre 8-11, Valenciennes 8-10, St. Etienne 8-10, Lille 8-9, Sochaux 8-9, Toulouse 8-8, Boulogne - sur - Mer 8-8, Lens 8-8, Nice 8-8, Le Mans 8-7, Grenoble 8-0.

Italië

Bari - Catania 0-0, Internazionale - Udinese 2-1, AS Roma - Napoli 2-1, Fiorentina - Lazio 0-0, Sampdoria - Parma 1-1, Cagliari - Chievo 1-2, Bologna - Genoa 1-3, Atalanta - AC Milan 1-1, Siena - Livorno 0-0, Palermo - Juventus 2-0. Stand: Internazionale 7-16, Sampdoria 7-16, Juventus 7-14, Fiorentina 7-14, Genoa 7-13, Chievo 7-11, Udinese 7-11, AS Roma 7-11, Parma 7-11, Lazio 7-9, AC Milan 7-9, Palermo 7-9, Bari 7-8, Cagliari 7-7, Napoli 7-7, Bologna 7-6, Siena 7-5, Catania 7-4, Atalanta 7-3, Livorno 7-3.

Schotland

Hibernian - Dundee United 1-1, Kilmarnock - Aberdeen 1-1, Motherwell - Falkirk 1-0, St. Mirren - Hearts 2-1, Hamilton - St. Johnstone 0-2, Glasgow Rangers - Celtic 2-1. Stand: Celtic 7-16, Rangers 7-15, Hibernian 7-13, Dundee United 7-12, Motherwell 7-12, Aberdeen 7-10, St. Mirren 7-8, Hearts 7-7, Kilmarnock 7-6, St. Johnstone 7-6, Hamilton 7-4, Falkirk 7-3.

Spanje

Tenerife - Deportivo 0-1, Barcelona - Almeria 1-0, Atletico Madrid - Zaragoza 2-1, Gijon - Mallorca 4-1, Villarreal - Espanyol 0-0, Valladolid - Bilbao 2-2, Xerez - Malaga 1-1, Getafe - Osasuna 2-1, Santander - Valencia 0-1, Sevilla - Real Madrid 2-1. Stand: Barcelona 6-18, Real Madrid 6-15, Sevilla 6-15, Deportivo 6-12, Valencia 6-11, Mallorca 6-10, Bilbao 6-10, Getafe 6-9, Gijon 6-8, Espanyol 6-8, Zaragoza 6-7, Osasuna 6-7, Almeria 6-6, Atletico Madrid 6-6, Tenerife 6-6, Valladolid 6-5, Santander 6-5, Malaga 6-4, Villarreal 6-3, Xerez 6-2.

Meer over

Wilt u iets delen met Trouw?

Tip hier onze journalisten

Op alle verhalen van Trouw rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright@trouw.nl.
© 2020 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden