nieuws04maandag

EREDIVISIE

Twente - AZ 3-0

Sparta - Ajax 4-0

PSV - NEC 1-1

Volendam - Groningen 0-1

Heerenveen - ADO Den Haag 2-2

NAC - De Graafschap 0-1

Roda JC - Willem II 0-1

Utrecht - Feyenoord 2-2

Vitesse - Heracles 1-0

OVERZICHT

FC Twente - AZ 3-0 (0-0). 47. Perez 1-0, 60. Wisgerhof 2-0, 78. Elia 3-0. Scheidsrechter: Blom. Toeschouwers: 23.800. Rode kaart: 61. Swerts (AZ). Gele kaart: Perez, Janssen (FC Twente), Jaliens, Klavan (AZ).

FC Twente: Boschker; Douglas, Wisgerhof, Rajkovic en Braafheid (83. Heubach); Tioté, Perez (88. Hersi) en Janssen; Arnautovic (72. Denneboom), N'Kufo en Elia.

AZ: Romero; Swerts, Jaliens, Moisander en Klavan; Dembélé, Mendes da Silva, De Zeeuw, Martens (58. Holman) en Poulsen (64. Luirink) ; Lens (58. Ari).

Sparta - Ajax 4-0 (2-0). 41. Duplan 1-0, 45. Rose 2-0, 77. John 3-0, 90. Adeleye 4-0. Scheidsrechter: Wegereef. Toeschouwers: 10.894. Rode kaart: 76. Oleguer (Ajax). Gele kaart: Rutjes, Rose (Sparta), Suarez, Aissati (Ajax).

Sparta: Ramos; Promes (68. Vermes), Knol, Adeleye en Slijngard; Rutjes (75. Falkenburg), Slot en Van Bueren; Duplan (90. Godee), Rose en John.

Ajax: Vermeer; Van der Wiel (71. Leonardo), Wielaert, Oleguer en Vermaelen; Enoh, Anita (62. De Jong) en Aissati; Suarez, Cvitanich (46. Emanuelson) en Sulejmani.

PSV - NEC 1-1 (0-0). 52. Lazovic 1-0 (strafschop), 90. Janssen 1-1. Scheidsrechter: Liesveld. Toeschouwers: 33.500. Rode kaart: 58. Lazovic (PSV), 82. Méndez (PSV). Gele kaart: Lazovic (PSV), Sibum, Koenders, Janssen, Zomer (NEC).

PSV: Isaksson; Kromkamp, Bréchet, Marcellis en Salcido; Culina, Simons en Méndez; Amrabat (85. Pieters), Toivonen (46. Koevermans) en Lazovic.

NEC: Babos; Fernandez (72. Worm), Koenders, Zomer en El-Akchaoui; Sibum (85. Goossens), Schöne en Davids; Rommedahl, Janssen en Ntibazonkiza (79. Kivuvu).

Volendam - FC Groningen 0-1 (0-0). 90. Matavz 0-1. Scheidsrechter: Bossen. Toeschouwers: 6093. Gele kaart: Smit (FC Volendam), Metaj, Berg (FC Groningen).

Volendam: Verhoeven; Koning, Schilder, Bakens en Meijers; Yildiz, Boots (81. Smit) en Van Dijk; Van Zaanen (55. Platje), Tuyp (70. Narsingh) en Sheotahul.

FC Groningen: Luciano; De Roover, Svejdik, Granqvist en Metaj; Van de Laaj, Matthijs (70. Levtsjenko), Ajilore en Holla; Berg (88. Matavz) en Kluin (46. Garcia).

SC Heerenveen - ADO Den Haag 2-2 (0-2). 36. Horvath 0-1, 38. Immers 0-2, 79. Henrique 1-2, 87. Bak Nielsen 2-2. Scheidsrechter: Braamhaar. Toeschouwers: 25.800. Gele kaart: Janmaat (SC Heerenveen), Buijs, Kum, Soltani (ADO Den Haag).

SC Heerenveen: Vandenbussche; Janmaat (83. Beda), Bak Nielsen, Dingsdag en Popov; Roorda, Smárason en Pranjic; Ingelsten (76. Deekman), Henrique en Elyounoussi (46. Kalou).

ADO Den Haag: Waterman; Kum, Horvath, Rankovic en Pique; Buijs, Derijck en Immers; Knopper (45. Verhoek), Milic (88. Powel) en Soltani.

NAC - De Graafschap 0-1 (0-0). 90. Assaidi 0-1. Scheidsrechter: Kuipers. Toeschouwers: 16.815. Gele kaart: Amoah (NAC Breda), Volmer (De Graafschap).

NAC: Ten Rouwelaar; Loran, Penders, Zwaanswijk en Mtiliga; Kolkka, Gilissen (46. Feher) en Boukhari (46. Gorter); Cairo (73. Reuser), Amoah en Lurling.

De Graafschap: Heijblok; Nalbantoglu, Hese, Volmer en Frünkel; Buijs, Jungschlüger, Wuytens en Van den Ouweland; De Ridder (77. Assaidi) en Sahar.

Roda JC - Willem II 0-1 (0-0). 90. Vorthoren 0-1. Scheidsrechter: Vink. Toeschouwers: 15.940. Gele kaart: De Jong (Roda JC) en Veloso en Zijler (Willem II).

Roda JC: Castro; De Wree, Kah, De Fauw en De Jong; Vormer (89. Djoum A.), Meeuwis en Delorge; Janssen, Oper (37. Van Tornhout; 46. Schors) en Cissé.

Willem II: Aerts; Janse (83. Wau), Swinkels, Van Eijden en Veloso; Kargbo, Messoudi (46. Vorthoren) en Musampa; Schmeltz (69. Reniers), Demouge en Zijler.

FC Utrecht - Feyenoord 2-2 (1-1). 14. Caluwé 1-0, 26. Tomasson 1-1, 65. Keller 2-1, 74. Wijnaldum 2-2. Scheidsrechter: Luinge. Toeschouwers: 23.500. Gele kaart: Nesu (FC Utrecht), Fer, Leerdam, De Cler, Biseswar (Feyenoord).

FC Utrecht: De Ruiter; Cornelisse, Dickoh, Keller en Nesu; Silberbauer, Maguire en Caluwé; Van der Gun, Skoubo (90. Uiterloo) en George (75. Danso).

Feyenoord: Timmer; Leerdam (18. Tiendalli), Landzaat (72. Mols), Bahia en De Cler; Fer, Tomasson (49. Bruins) en Van Bronckhorst; Wijnaldum, Makaay en Biseswar.

Vitesse - Almelo 1-0 (0-0). 74. Nilsson 1-0. Scheidsrechter: Nijhuis. Toeschouwers: 18.333. Gele kaart: Van der Struijk, Van Wolfswinkel (Vitesse), Fledderus (Heracles).

Vitesse: Velthuizen; Verhaegh (20. Büttner), Van Diermen, Van der Struijk en Kuiper; Claudemir, Sansoni, Hofs (88. Junker) en Molhoek; Nilsson en Van Wolfswinkel (64. Kolk).

Heracles: Pieckenhagen; Breukers, Maertens, Wuijtens en Looms; De Vries, Van den Bergh (80. Schulmeister), Fledderus en Hakola (67. Douglas); Dost en Overtoom (79. Everton).

TOPSCORERS

1. El Hamdaoui (AZ) en Suarez (Ajax) 22, 3. Berg (FC Groningen) 17, 4. N'Kufo (FC Twente), Pranjic (SC Heerenveen) 16.

PROGRAMMA

Zondag: Ajax - Twente, Feyenoord - Roda JC, Groningen - NAC, NEC - Sparta, Willem II - PSV, AZ - Heerenveen, Heracles - Utrecht, De Graafschap - Volendam.

EERSTE DIVISIE

Go Ahead - TOP Oss 1-0, RKC - RBC 3-1, Fortuna S - MVV 3-2, Haarlem - Emmen 0-1, Den Bosch - Dordrecht 1-2, Veendam - Excelsior 1-2, Cambuur - Eindhoven 3-1, Helmond Sport - Zwolle 0-0, AGOVV - VVV 2-1, Omniworld - Telstar 1-0.

TOPSCORERS

1. Calabro (VVV) 23, 2. Thiebaut (MVV) 20, 3. Koc (Eindhoven), Plet (Telstar) 18, 5. Ars (RBC) 17.

PROGRAMMA

Zondag: Dordrecht - Go Ahead, MVV - AGOVV, RBC - Den Bosch, Emmen - Waalwijk, Zwolle - Haarlem, VVV - Omniworld, Eindhoven - Veendam, Excelsior - Helmond Sport, Telstar - Fortuna S, TOP Oss - Cambuur.

ZATERDAGAMATEURS

Hoofdklasse A: Lisse - Noordwijk 4-1, Quick Boys - Barendrecht 2-1, Rijnsburgse Boys - Ter Leede 2-1, Heerjansdam - Excelsior M 0-1, Capelle - DOTO 0-0, Scheveningen - ASWH 1-0, ARC - Katwijk 3-1. Stand: Rijnsburgse Boys 25-64, Capelle 25-50, Barendrecht 25-48, ASWH 25-44, Ter Leede 25-42, Quick Boys 25-38, Katwijk 25-38, Lisse 25-37, Scheveningen 25-28, DOTO 25-26, Noordwijk 25-25, Excelsior M 25-23, ARC 25-21, Heerjansdam 25-15.

Hoofdklasse B: GVVV - Volendam 2-2, Kozakken Boys - Hoek 3-1, Spakenburg - Zwaluwen’30 2-1, Bennekom - IJsselmeervogels 1-1, Ajax - DOVO 0-0, Sparta N - Jodan Boys 1-1, Geinoord - SDC Putten 0-4. Stand: IJsselmeervogels 25-53, Hoek 25-41, Spakenburg 25-40, GVVV 25-40, Bennekom 25-38, Sparta N 25-37, Volendam 25-36, SDC Putten 25-35, Jodan Boys 25-31, Kozakken Boys 25-31, Zwaluwen '30 25-30, DOVO 25-28, Ajax 25-22, Geinoord Nieuwegein 25-15.

Hoofdklasse C: Flevo Boys - Hardenberg 2-0, Excelsior'31 - ONS Sneek 0-0, Go Ahead Kampen - WHC 2-0, Harkemase Boys - Staphorst 2-0, Nunspeet - Genemuiden 1-2, Berkum - Oranje Nassau 4-3, PKC'83 - Be Quick'28 2-1. Stand: Harkemase Boys 25-57, Hardenberg 25-46, Nunspeet 25-41, Berkum 25-39, WHC 25-37, Flevo Boys 25-37, Be Quick'28 25-36, Go Ahead Kampen 25-34, Genemuiden 25-31, Excelsior'31 25-30, ONS Sneek 25-28, PKC'83 25-26, Staphorst 25-26, Oranje Nassau 25-20.

ZONDAGAMATEURS

Hoofdklasse A: DWV - Hilversum 0-2, VUC - Hollandia 2-3, Elinkwijk - Haaglandia 3-1, Westlandia - Argon 1-0, VVSB - HBS 3-0, AFC - Omniworld 3-2. Stand: Westlandia 23-45, Hilversum 23-43, Argon 23-40, Haaglandia 23-40, AFC 23-39, VVSB 23-36, Hollandia 23-33, ADO '20 23-30, Omniworld 23-28, HBS 24-28, Elinkwijk 23-24, VUC 23-21, DWV 23-11.

Hoofdklasse B: Baronie - Rosmalen 2-1, Papendrecht - Schijndel 1-0, Meerssen - DESK 0-0, Venray - Longa 9-0, Deurne - EVV 1-3, Cuijk - UNA 2-0, Dijkse Boys - Gemert 1-1. Stand:Baronie 25-50, Gemert 25-49, EVV 25-48, Dijkse Boys 25-40, UNA 25-37, Venray 25-35, Papendrecht 25-34, DESK 25-33, Cuijk 25-32, Meerssen 25-32, Schijndel 25-30, Deurne 25-24, Rosmalen 25-22, Longa 25-10.

Hoofdklasse C: De Treffers Sneek Wit-Zwart 3-0, Babberich - Be Quick 1887 2-1, Achilles'29 - Germania 3-1, WKE - WSV 5-2, HSC'21 - Lienden 0-2, Alcides - De Bataven 1-0, Joure - Quick'20 0-2. Stand:WKE 25-51, Quick'20 25-49, Achilles'29 25-47, De Treffers 25-47, HSC'21 25-44, Lienden 25-43, Be Quick G 25-31, Joure 25-30, Sneek Wit-Zwart 25-27, Germania 25-25, Babberich 25-24, WSV 25-24, Alcides 25-23, De Bataven 25-16.

BUITENLAND

België

Brugge - Lokeren 2-3, Mechelen - Charleroi 2-1, Gent - Cercle 2-1, Moeskroen - Germinal 3-1, Westerlo - Roeselare 1-0, Zulte-Waregem - Standard 0-0, Dender - Bergen 0-0, Genk - Kortrijk 0-1, Tubeke - Anderlecht. Stand: Anderlecht 32-71, Standard 32-71, Brugge 32-56, Gent 32-56, Westerlo 32-52, Lokeren 32-51, Genk 32-50, Zulte-Waregem 32-49, Moeskroen 32-44, Mechelen 32-43, Cercle 32-41, Germinal 32-39, Charleroi 32-37, Kortrijk 32-35, Dender 32-32, Roeselare 32-30, Tubeke 32-23, Bergen 32-18.

Duitsland

Bochum - Hannover'96 0-2, Bayern München - Mönchengladbach 2-1, Frankfurt - Dortmund 0-2, Karslruhe - Cottbus 0-0, Schalke'04 - Leverkusen 1-2, Bielefeld - Stuttgart 2-2, Wolfsburg - Hoffenheim 4-0, Köln - Bremen 1-0, Hamburger SV - Hertha 1-1. Stand: Wolfsburg 30-60, Bayern 30-57, Hertha 30-56, Stuttgart 30-55, HSV 30-55, Dortmund 30-52, Schalke'04 30-49, Leverkusen 30-45, Hoffenheim 30-45, Bremen 30-39, Köln 30-35, Hannover 30-35, Frankfurt 30-32, Bochum 30-28, Cottbus 30-27, Bielefeld 30-26, Mönchengladbach 30-24, Karlsruhe 30-23.

Engeland

Middlesbrough - Manchester United 0-2, Chelsea - Fulham 3-1, Tottenham - West Bromwich 1-0, Manchester City - Blackburn 3-1, Stoke - West Ham 0-1, Portsmouth - Arsenal 0-3, Wigan - Bolton 0-0, Liverpool - Newcastle 3-0, Sunderland - Everton 0-2. Stand: Manchester United 34-80, Liverpool 35-77, Chelsea 35-74, Arsenal 35-68, Everton 35-56, Aston Villa 34-55, West Ham 35-48, Manchester City 35-47, Fulham 35-47, Tottenham 35-47, Wigan 34-42, Bolton 35-39, Stoke City 35-39, Portsmouth 35-38, Blackburn 35-37, Sunderland 35-35, Hull 34-34, Newcastle 35-31, Middlesbrough 35-31, West Bromwich 35-28.

Frankrijk

Monaco - Auxerre 0-1, St. Etienne - Nancy 0-0, Caen - Le Mans 3-1, Valenciennes - Lyon 2-0, Lorient - Lille 3-1, Grenoble - Nice 0-0, Marseille - Toulouse 2-2, Nantes - Le Havre 1-2, Paris SG - Rennes 0-1, Bordeaux - Sochaux 2-0. Stand: Marseille 34-68, Bordeaux 34-68, Lyon 34-61, Paris SG 34-60, Toulouse 34-58, Lille 34-56, Rennes 34-54, Nice 34-48, Auxerre 34-46, Monaco 34-43, Lorient 34-42, Grenoble 34-42, Valenciennes 34-40, Nancy 34-40, Le Mans 34-38, Caen 34-34, Sochaux 34-33, Nantes 34-33, St. Etienne 34-33, Le Havre 34-24.

Italië

Bologna - Reggina 1-2, Internazionale - Lazio 2-0, AS Roma - Chievo 0-0, Fiorentina - Torino 1-0, Juventus - Lecce 2-2, Udinese - Atalanta 3-0, Palermo - Cagliari 5-1, Catania - AC Milan 0-2, Siena - Napoli 2-1, Genoa - Sampdoria 3-1. Stand: Internazionale 34-77, AC Milan 34-70, Juventus 34-66, Fiorentina 34-61, Genoa 34-60, AS Roma 34-53, Palermo 34-52, Cagliari 34-49, Udinese 34-48, Lazio 34-47, Atalanta 34-44, Napoli 34-42, Sampdoria 34-41, Siena 34-40, Catania 34-40, Chievo 34-35, Torino 34-30, Bologna 34-29, Lecce 34-28, Reggina 34-27.

Schotland

Aberdeen - Celtic 1-3, Hibernian - Dundee United 1-2, St. Mirren - Inverness 1-2, Falkirk - Motherwell 2-1, Hamilton - Kilmarnock 2-1, Rangers - Hearts 2-0. Stand kampioensgroep:Celtic 34-77, Rangers 34-76, Hearts 34-54, Dundee United 34-52, Aberdeen 34-48, Hibernian 34-42.

Degradatiegroep: Motherwell 34-41, Hamilton 34-37, Inverness 34-35, Kilmarnock 34-34, St. Mirren 34-34, Falkirk 34-31.

Spanje

Real Madrid - Barcelona 2-6, Numancia - Malaga 2-0, Villarreal - Sevilla 0-2, Deportivo - Valladolid 1-0, Gijon - Bilbao 1-1, Osasuna - Huelva 1-2, Santander - Almeria 0-2, Mallorca - Getafe 2-1, Espanyol - Valencia 3-0, Betis - Atletico Madrid 0-2. Stand:Barcelona 34-85, Real Madrid 34-78, Sevilla 34-60, Valencia 34-56, Atletico Madrid 34-55, Villarreal 34-55, Deportivo 34-53, Malaga 34-51, Mallorca 34-45, Almeria 34-43, Bilbao 34-41, Valladolid 34-41, Santander 34-39, Espanyol 34-38, Betis 34-37, Osasuna 34-36, Getafe 34-34, Gijon 34-34, Recreativo 34-33, Numancia 34-31.

Meer over

Wilt u iets delen met Trouw?

Tip hier onze journalisten

Op alle verhalen van Trouw rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright@trouw.nl.
© 2020 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden