nieuws03maandag

EREDIVISIE

FC Twente - Ajax 0-2

NAC - FC Groningen 1-0

PSV - Willem II 2-0

Heerenveen - AZ 3-3

Roda JC - Feyenoord 0-4

Vitesse - ADO Den Haag 3-1

Sparta - NEC 0-2

FC Utrecht - Heracles 2-0

Volendam - De Graafschap 3-1

OVERZICHT

Roda JC - Feyenoord 0-4 (0-0). 53. Wijnaldum 0-1, 57. Fer 0-2, 67. Makaay 0-3, 70. Biseswar 0-4. Scheidsrechter: Blom. Toeschouwers: 16.095. Gele kaart: Kah (Roda JC), Hofland (Feyenoord).

Roda JC: Castro; Saeijs, Kah, De Fauw en De Jong; Vormer, Meeuwis, Hadouir (79. Linssen) en Bodor; Oper (79. Matondo) en Cissé.

Feyenoord: Timmer; Greene (39. Tiendalli), Hofland, Bahia en De Cler; Wijnaldum (78. Bruins), Fer, El Ahmadi en Van Bronckhorst; Makaay en Biseswar.

Vitesse - ADO Den Haag 3-1 (2-1). 1. Van Wolfswinkel 1-0, 19. Immers 1-1, 41. Kolk 2-1 (strafschop), 90. Tarvajürvi 3-1. Scheidsrechter: Braamhaar. Toeschouwers: 15.285. Gele kaart: Jenner (Vitesse), Horvath, Kum, Verhoek, Immers (ADO).

Vitesse: Velthuizen; Verhaegh, Sprockel, Van der Sytuijk en Kuiper (81. Sansoni); Claudemir, Hofs en Büttner (84. Tarvajürvi); Jenner (76. Kaya), Van Wolfswinkel en Kolk.

ADO Den Haag: Zwinkels; Ammi (32. El Moussaoui), Kum, Horvath, en Bosschaart (41. Schwiebbe); Cornelisse (70. Meric), Rankovic, Knopper en Immers; Carracciolo en Verhoek.

Sparta - NEC 0-2 (0-1). 21. Ntibazonkiza 0-1. 49. El-Akchaoui 0-2 (strafschop). Scheidsrechter: Nijhuis. Toeschouwers: 10.212. Gele kaart: Strootman, Knol (Sparta), Schöne, Zomer (NEC).

Sparta: Wapenaar; Vermes, Knol (77. Godee), Adeleye en Slijngard; Strootman, Falkenburg (65. Rose) en Slot; Duplan, Poepon en John (46. Dissels).

NEC: Babos; Fernandez, Wisgerhof, Zomer en El-Akchaoui; Sibum, Schöne en Davids; Ntibazonkiza (46. Bouaouzan), Janssen en Worm (69. Radomski).

Volendam - De Graafschap 3-1 (1-1). 38. Platje 1-0, 45. Fung-a-Wing 1-1, 85. Tuyp 2-1, 86. Van Dijk 3-1. Scheidsrechter: Van Boekel. Toeschouwers: 5000. Gele kaart: Heijblok, Buijs (De Graafschap).

Volendam: Verhoeven; Koning, Boots, Bakens en Meijers; De Lange, Hofstede (65. Valenta) en Yildiz; Platje (84. Narsingh), Tuyp en Sheotahul (78. Van Dijk).

De Graafschap: Heijblok; Schuurman, Hese (48. Meijer), Volmer en Fung-a-Wing; Van den Ouweland, Buijs en Jungschlger (86. De Ridder); Den Ouden, Oost en Assaidi (39. Robbemond).

FC Utrecht - Heracles 2-0 (0-0). 62. Boussaboun 1-0, 90. Van der Gun 2-0. Scheidsrechter: Van Sichem. Toeschouwers: 19.300. Gele kaart: Cornelisse, George (FC Utrecht).

FC Utrecht: Vorm; Cornelisse, Keller, Schut en Nesu; Silberbauer, Caluwé, Van Dijk en Cziommer (46. Van der Gun); Loval (74. George) en Boussaboun.

Heracles: Pieckenhagen; Beukers, Maertens, Wuytens en Looms; De Vries, Bridji en Klavan; Douglas (73. Schulmeister), Everton (73. Dost) en Overtoom (62. Bajer).

FC Twente - Ajax 0-2 (0-1). 41. De Jong 0-1, 90. Lindgren 0-2. Scheidsrechter: Luinge. Toeschouwers: 24.5000. Gele kaart: N'Kufo, Wielaert (FC Twente), Vertonghen (Ajax).

FC Twente: Boschker; Wellenberg (46. Janssen), Wielaert, Douglas en Braafheid; Stam, Hersie (71. Huysegems) en Tioté (87. Denneboom); Arnautovic, N'Kufo en Elia.

Ajax: Vermeer; Van der Wiel, Oleguer, Vermaelen en Vertonghen; Gabri, De Jong en Lindgren, Martina (61. Bakircioglü), Huntelaar (71. Sno) en Emanuelson.

NAC - FC Groningen 1-0 (0-0). 83. Penders 1-0. Scheidsrechter: Gumienny (Bel). Toeschouwers: 16.808. Rode kaart: 90. Mtiliga (NAC Breda). Gele kaart: Cairo, Van der Leegte (NAC), Matthijs, Holla, Metaj (FC Groningen).

NAC: Ten Rouwelaar; Elshot, Penders, Zwaanswijk en Mtigila; Fehér, Kwakman (87. Loran) en Van der Leegte; Cairo (89. Gorter), Amoah en Kolkka (90. Gilissen).

FC Groningen: Da Silva; De Roover, Sankoh, Svejdik en Metaj; Andersson (63. Garcia), Matthijs, Lovre en Holla; Berg en Powel (13. Van de Laak).

PSV - Willem II 2-0 (1-0). 6. Swinkels 1-0 (eigen doel), 57. Koevermans 2-0. Scheidsrechter: Vink. Toeschouwers: 32.000. Gele kaart: Van Eijden, Mathijssen, Kargbo (Willem II).

PSV: Isaksson; Marcellis, Addo, Simons en Pieters; Afellay (75. Nijland), Culina, Wuytens en Dzsudzsak; Bakkal (80. Lazovic) en Koevermans (82. Kromkamp).

Willem II: Aerts; Van Eijden (46. Zijler), Schenkel, Swinkels en Veloso; Jansse, Gregoire (74. Muhamadu), Akgün, Mathijssen (86. Nieuwendaal) en Kargbo; Demouge.

SC Heerenveen - AZ 3-3 (1-0). 12. Wojciechowski 1-0, 49. El Hamdaoui 1-1, 58. Holman 1-2, 75. Paulo Henrique 2-2, 77. Pocognoli 2-3, 89. Paulo Henrique 3-3. Scheidsrechter: Wegereef. Toeschouwers: 26.000. Gele kaart: Jaliens, Moreno (AZ).

SC Heerenveen: Steppe; Breuer, Bak Nielsen, Dingsdag (69. Kalou)en Jong-A-Pin (86. Popov); Svec, Grindheim, Wojciechowski (58. Elyounoussi) en Vüyrynen; Sibon, Paulo Henrique.

AZ: Romero; Jaliens, Moisander en Moreno; Van der Velden (46. Holman), De Zeeuw (86. Koenders), Mendes da Silva, Schaars (76. Pocognoli) en Martens; Pellè en El Hamdaoui.

TOPSCORERS

1. El Hamdaoui (AZ) 12, 2. Amoah (NAC Breda) 9, 3. Demouge (Willem II), Pranjic (SC Heerenveen) 8, 5. Berg (FC Groningen) 6, 6. Afellay (PSV), Huntelaar (Ajax) 5.

PROGRAMMA

Vrijdag: De Graafschap - NAC. Zaterdag: NEC - PSV, Heracles - Vitesse, Willem II - Roda JC. Zondag: Ajax - Sparta, AZ - Twente, Feyenoord - Utrecht, Groningen - Volendam, ADO Den Haag - Heerenveen.

EERSTE DIVISIE

Go Ahead Eagles - Dordrecht 0-0, RKC - Emmen 1-0, Fortuna S - Telstar 2-1, Haarlem - Zwolle 3-1, Den Bosch - RBC 2-1, Veendam - Eindhoven 2-2, Cambuur - TOP Oss 2-1, Helmond Sport - Excelsior 1-1, AGOVV - MVV 2-3, Omniworld - VVV 3-5.

TOPSCORERS

1. Koc (Eindhoven) 11, 2. Calabro (VVV) 10, 3. Thiebaut (MVV), Ars (RBC), Plet (Telstar) 8, 6. Berger (RKC) 7.

PROGRAMMA

Vrijdag: Dordrecht - Den Bosch, Eindhoven - Cambuur, Emmen - Haarlem, Excelsior - Veendam, MVV - Fortuna S, RBC - RKC, Telstar - Omniworld, TOP Oss - Go Ahead Eagles, VVV - AGOVV, Zwolle - Helmond Sport.

ZATERDAGAMATEURS

Hoofdklasse A: Excelsior M - DOTO 4-1, Rijnsburgse Boys - Heerjansdam 3-1, Barendrecht - Lisse 2-0, ASWH - Katwijk 1-1, Capelle - Noordwijk 3-2, Ter Leede - ARC 3-2, Quick Boys - Scheveningen 3-2. Stand: Rijnsburgse Boys 8-22, Capelle 7-17, Barendrecht 8-16, Quick Boys 8-15, Katwijk 8-15, Ter Leede 8-14, Lisse 7-11, ASWH 7-11, ARC 8-7, DOTO 8-7, Noordwijk 8-6, Excelsior M 8-6, Scheveningen 7-3, Heerjansdam 8-3.

Hoofdklasse B: DOVO - Geinoord 2-3, Kozakken Boys - Volendam 3-3, Jodan Boys - GVVV 2-3, Ajax - Spakenburg 0-1, Zwaluwen'30 - Hoek 0-2, IJsselmeervogels - SDC Putten 2-1, Sparta N - Bennekom 2-1. Stand: IJsselmeervogels 8-19, GVVV 8-16, Spakenburg 8-14, Hoek 8-14, Bennekom 8-12, Kozakken Boys 8-11, Sparta N 8-11, Jodan Boys 8-10, Zwaluwen'30 8-10, DOVO 8-10, Volendam 8-9, SDC Putten 8-8, Ajax 8-6, Geinoord 8-6.

Hoofdklasse C: WHC - Hardenberg 3-0, Be Quick'28 - Nunspeet 0-1, Flevo Boys - Genemuiden 4-3, Excelsior'31 - Go Ahead Kampen 2-3, ONS Sneek - Berkum 2-1, Staphorst - Oranje Nassau 1-4, PKC'83 - Harkemase Boys 0-2. Stand: Harkemase Boys 8-19, Go Ahead Kampen 8-16, HHC 8-16, Nunspeet 8-14, WHC 8-14, Be Quick'28 8-13, ONS Sneek 8-11, Excelsior'31 8-10, Flevo Boys 8-10, Berkum 8-8, PKC'83 8-8, Genemuiden 8-8, Staphorst 8-8, Oranje Nassau 8-3.

ZONDAGAMATEURS

Hoofdklasse A: Hollandia - ADO'20 2-1, DWV - VUC 0-1, Hilversum - AFC 0-2, HBS - Westlandia 1-4, VVSB - Elinkwijk 3-0, Haaglandia - Omniworld 1-3, Türkiyemspor - Argon 2-1. Stand:Westlandia 8-22, AFC 8-16, Hollandia 8-14, VVSB 7-13, Omniworld 8-13, VUC 7-12, Argon 8-11, ADO '20 6-9, Türkiyemspor 7-9, Hilversum 7-9, Haaglandia 8-8, Elinkwijk 8-8, HBS 8-4, DWV 8-3.

Hoofdklasse B: Papendrecht - Dijkse Boys 0-1, Longa - UNA 0-1, Meerssen - Venray 5-1, Gemert - EVV 2-2, DESK - Deurne 2-5, Schijndel - Baronie 0-1, Cuijk - Rosmalen 1-1. Stand: Cuyk 8-20, Baronie 8-19, UNA 8-16, EVV 8-15, Dijkse Boys 8-14, Gemert 8-12, Venray 8-10, DESK 8-10, Papendrecht 8-8, Deurne 8-7, Rosmalen 8-7, Meerssen 8-7, Schijndel 8-5, Longa 8-2.

Hoofdklasse C: Achilles'29 - Sneek Wit Zwart 0-0, Alcides - WKE 0-4, WSV - Be Quick 1887 1-2, Joure - HSC'21 4-1, Quick'20 - Babberich 3-2, Bataven - De Treffers 2-2, Lienden - Germania 3-1. Stand: HSC'21 8-19, Quick'20 8-15, De Treffers 8-15, Be Quick G 8-15, WKE 7-14, Lienden 7-14, Sneek Wit Zwart 8-10, Achilles'29 7-8, Alcides 8-8, WSV 7-7, Joure 7-6, Babberich 7-6, Germania 8-6, De Bataven 8-3.

BUITENLAND

België

Standard - Charleroi 1-2, Brugge - Kortrijk 4-1, Mechelen - Roeselare 1-2, Lokeren - Bergen 0-0, Moeskroen - Cercle 0-1, Tubeke - Genk 1-3, Dender - Westerlo 2-2, Zulte Waregem - Gent 0-2, Germinal - Anderlecht 1-3. Stand: Brugge 10-23, Anderlecht 10-22, Genk 10-20, Standard 10-20, Gent 10-18, Westerlo 10-18, Moeskroen 10-17, Lokeren 10-15, Charleroi 10-14, Zulte-Waregem 10-13, Cercle 10-13, Kortrijk 10-12, Bergen 10-9, Dender 10-9, Mechelen 10-8, Germinal 10-8, Roeselare 10-5, Tubeke 10-4.

Duitsland

Leverkusen - Wolfsburg 2-0, Bayern München - Bielefeld 3-1, Stuttgart - Köln 1-3, Bremen - Hertha BSC 5-1, Hannover’96 - Hamburger SV 3-0, Cottbus - Schalke’04 0-2, Hoffenheim - Karslruher SC 4-1, Dortmund - Bochum 1-1, Mönchengladbach - Frankfurt 1-3. Stand: Hoffenheim 11-25, Leverkusen 11-24, Bayern München 11-21, Schalke'04 11-20, HSV 11-20, Dortmund 11-18, Hertha BSC 11-18, Bremen 11-16, Wolfsburg 11-16, Stuttgart 11-16, Köln 11-16, Frankfurt 11-12, Hannover'96 11-12, Karlsruhe 11-9, Bochum 11-8, Bielefeld 11-8, Mönchengladbach 11-7, Cottbus 11-6.

Engeland

Stoke City - Arsenal 2-1, Portsmouth - Wigan Athletic 1-2, West Bromwich Albion - Blackburn Rovers 2-2, Manchester United - Hull City 4-3, Middlesbrough - West Ham United 1-1, Chelsea - Sunderland 5-0, Everton - Fulham 1-0, Tottenham Hotspur - Liverpool 2-1, Bolton Wanderers - Manchester City 2-0. Stand: Chelsea 11-26, Liverpool 11-26, Manchester United 10-21, Arsenal 11-20, Aston Villa 10-20, Hull City 11-20, Everton 11-15, Middlesbrough 11-14, Portsmouth 11-14, Manchester City 11-13, West Ham 11-13, Stoke City 11-13, Blackburn 11-13, Sunderland 11-12, Fulham 10-11, Wigan 11-11, Bolton 11-11, West Bromwich 11-11, Tottenham 11-9, Newcastle 10-9.

Frankrijk

Auxerre - Valenciennes 0-0, Lille - Nantes 2-0, Nancy - Bordeaux 1-0, Toulouse - Caen 0-1, Nice - Paris SG 1-0, Lorient - Grenoble 1-1, Marseille, St. Etienne 3-1, Le Havre - Monaco 2-3, Rennes - Sochaux 1-0, Lyon - Le Mans 2-0. Stand: Lyon 12-27, Marseille 12-23, Bordeaux 12-21, Toulouse 12-21, Lille 12-20, Rennes 12-19, Nice 12-19, Grenoble 12-19, Le Mans 12-18, Caen 12-17, Paris SG 12-17, Auxerre 12-16, Monaco 12-16, Lorient 12-13, Nancy 12-12, Nantes 12-11, St. Etienne 12-10, Valenciennes 12-9, Le Havre 12-8, Sochaux 12-6.

Italië

Reggina - Inter 2-3, Juventus - AS Roma 2-0, Lazio - Catania 1-0, Sampdoria - Torino 1-0, Udinese - Genoa 2-2, Cagliari - Bologna 5-1, Atalanta - Lecce 0-0, Palermo - Chievo 3-0, Siena - Fiorentina 1-0, AC Milan - Napoli 1-0. Stand: AC Milan 10-22, Udinese 10-21, Internazionale 10-21, Napoli 10-20, Lazio 10-19, Juventus 10-18, Genoa 10-17, Fiorentina 10-17, Palermo 10-16, Catania 10-15, Atalanta 10-14, Siena 10-12, Lecce 10-11, Cagliari 10-10, Sampdoria 9-10, Torino 10-8, AS Roma 9-7, Chievo 10-6, Bologna 10-6, Reggina 10-5.

Schotland

Aberdeen - Kilmarnock 1-0, Rangers - Inverness 5-0, Motherwell - Hamilton 2-0, St. Mirren - Hibernian 0-0, Falkirk - Dundee United 0-0, Hearts - Celtic 0-2. Stand: Celtic 11-28, Rangers 10-25, Motherwell 11-16, Kilmarnock 11-16, Dundee United 10-15, Hibernian 11-15, Aberdeen 11-14, Hearts 11-14, St. Mirren 11-12, Falkirk 11-11, Inverness 11-10, Hamilton 11-9.

Spanje

Bilbao - Villareal 1-4, Atletico Madrid - Mallorca 2-0, Malaga - Barcelona 1-4, Valencia - Santander 2-4, Gijon - Numancia 3-1, Espanyol - Osasuna 1-0, Valladolid - Sevilla 3-2, Huelva - Getafe 1-1, Almeria - Real Madrid 1-1, Betis - Deportivo 0-3. Stand: Barcelona 9-22, Villarreal 9-21, Real Madrid 9-20, Valencia 9-20, Sevilla 9-17, Atlético Madrid 9-13, Getafe 9-13, Málaga 9-13, Deportivo 9-12, Espanyol 9-12, Almería 9-12, Gijón 9-12, Mallorca 9-11, Valladolid 9-10, Santander 9-9, Betis 9-8, Numancia 9-7, Recreativo 9-7, Bilbao 9-5, Osasuna 9-4.

Meer over

Wilt u iets delen met Trouw?

Tip hier onze journalisten

Op alle verhalen van Trouw rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright@trouw.nl.
© 2020 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden