nieuws03donderdag

GROEP A

Timisoara (Roe) - Ajax 1-2 (1-1). 2. Goga 1-0, 8. Suarez 1-1, 46. Pantelic 1-2. Rode kaart: 50. Eder (Timisoara), 62. Pantilimon (Timisoara), Gele kaart: Alexa, Goga, Scutaru (Timisoara), Suarez (Ajax). Scheidsrechter: Tagliavento (Ita). Toeschouwers: 15.000.

Timisoara: Pantilimon, Mera, Eder, Scutaru, Stancu, Bourceanu, Magera (54. Parks), Alexa, Karamyan, Goga (73. Maxim), Bucur (65. Taborda).

Ajax: Stekelenburg, Van der Wiel (64. Silva), Alderweireld, Vertonghen, Anita (59. Sulejmani), Enoh, De Zeeuw, Donald, Suarez, Pantelic, Emanuelson (46. Oleguer).

Anderlecht (Bel) - Dinamo Zagreb (Kro) 0-1 (0-0). 58. Slepicka 0-1.

GROEP H

FC Twente - Fenerbahçe (Tur) 0-1 (0-0). 71. Lugano 0-1. Scheidsrechter: Muñiz Fernández (Spa). Toeschouwers: 22.000. Gele kaart: Douglas, Perez, Boschker (FC Twente), Roberto Carlos, Demirel, Alex, Wederson, Lugano (Fenerbahçe).

FC Twente: Boschker; Stam, Douglas, Wisgerhof, Carney; Brama (82. De Jong), Perez, Tioté (82. Parker); Ruiz, Nkufo, Stoch.

Fenerbahçe: Demirel; Gönül, Lugano, Bilica, Roberto Carlos (76. André Santos); Topuz (90. Baris), Sahin, Alex, Cristian, Wederson; Güiza (83. Sentürk).

FC Sheriff (Mol) - Steaua Boekarest (Roe) 1-1 (0-0). 83. Diedhiou 1-0, 87. Toja 1-1. Rode kaart: 90. Marin (Steaua Boekarest).

Groep B: Slavia Praag (Tsj) - Genoa (Ita) 0-0, Valencia - Lille (Fra) 3-1. Stand: Valencia 5-9, Lille 5-7, Genoa 5-7, Slavia Praag 5-3.

Groep C: Celtic (Sch) - Hapoel Tel Aviv (Isr) 2-0, Hamburger SV (Dui) - Rapid Wien (Oos) 2-0. Stand: Hamburger SV* 5-10, Hapoel Tel Aviv* 5-9, Celtic 5-5, Rapid Wien 5-4.

Groep G: Salzburg (Oos) - Lazio (Ita) 2-1, Levski Sofia (Bul) - Villarreal (Spa) 0-2. Stand: Salzburg* 5-15, Villarreal* 5-9, Lazio 5-6, Levski Sofia 5-0.

Groep I: AEK Athene (Gri) - Everton (Eng) 0-1, Bate Borisov (WRu) - Benfica (Por) 1-2. Stand: Benfica* 5-12, Everton* 5-9, Bate Borisov 5-4, AEK Athene 5-4.

* = naar volgende ronde.

Vandaag, groep D: Sporting (Por) - Heerenveen, FK Ventspils (Let) - Hertha BSC (Dui).

Groep E: AS Roma (Ita) - FC Basel (Zwi), Fulham (Eng) - CSKA Sofia (Bul).

Groep F: Dinamo Boekarest (Roe) - Sturm Graz (Oos), Galatasaray (Tur) - Panathinaikos (Gri).

Groep J: Shakhtar Donetsk (Oek) - Club Brugge (Bel), Toulouse (Fra) - Partizan Belgrado (Ser).

Groep K: PSV - Sparta Praag (Tsj), FC Kopenhagen (Den) - CFR Cluj (Roe).

Groep L: Werder Bremen (Dui) - CD Nacional (Por), Austria Wien (Oos) - Athletic Bilbao (Spa).

Meer over

Wilt u iets delen met Trouw?

Tip hier onze journalisten

Op alle verhalen van Trouw rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright@trouw.nl.
© 2020 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden