nieuws02dinsdag

LOTTO

Eerste trekking: 1-5-8-11-26-41. Kleur: oranje. Euroloterij: 655753.

Tweede trekking: 8-17-20-24-35-38. Kleur: groen. Euroloterij: 599130.

TOTO

Winnend rijtje: 2-1-1-1-2-3-2-1-2-1-3-3-1.

ATLETIEK

Hengelo. FBK Games.

Mannen, 100 m, finale (- 0,1 m/s): 1. Martina (NAn) 9,97, 2. Rae Edwards (VSt) 10,02, 3. Williamson (GBr) 10,09; 800 m: 1. Kaki (Soe) 1.43,10, 2. Laalou (Mar) 1.43,36, 3. Rudisha (Ken) 1.43,53, 4. Som (Ned) 1.44,80, 11. Lathouwers (Ned) 1.47,74, 12. Okken (Ned) 1.50,10; 1500 m: 1. Asbel Kiprop (Ken) 3.34,45, 2. Mekonnnen (Eth) 3.34,85, 3. Moustaoui (Mar) 3.36,62; 5000 m: 1. Abdosh (Eth) 12.59,56, 2. Choge (Ken) 13.00,79, 3. Kipchoge (Ken) 13.00,91; 110 m horden (+0,3 m/s): 1. Turner (GBr) 13,30, 2. Svoboda (Tsj) 13,44, 3. Wilson (VSt) 13,48, Sedoc (Ned) gediskwalificeerd; 1 uursrace: 1. Gebrselassie (Eth) 20.822 meter, 2. Kimutai (Ken) 20.797, 3. Wilson Kiprop (Ken) 20,756; 3000 m steeple: 1. Kipruto (Ken) 8.06,46, 2. Mekhissi (Fra) 8.06,98, 3. Chelimo (Ken) 8.12,41; ver: 1. Saladino (Pan) 8,56, 2. Phillips (VSt) 8,54, 3. Sdiri (Fra) 8,23; kogelstoten: 1. Hoffa (VSt) 21,59, 2. Majewski (Pol) 21,19, 3. Cantwell (VSt) 20,49; speer: 1. Rags (Let) 80,66, 2. Vesely (Tsj) 78,37, 3. Goyvaerts (Bel) 78,20, 7. Bjorn Blommerde (Ned) 70,57.

Vrouwen, 100 m (+0,1 m.s): 1. Jones (Vir) 11,13, 2. Durst (VSt) 11,13, 3. Sturrup (Bah) 11,18; 200 m (+0,3 m/s): 1. Jones (Vir) 22,46, 2. Ohuruogo (GBr) 22,85, 3. Maduaka (GBr) 23,22; 800 m: 1. Jamal (Bah) 1.59,98, 2. Krevsoen (Oek) 2.00,04, 3. Meadows (GBr) 2.00,15, 6. Hak (Ned) 2.01,45; 1500 m: 1. Gelete Burka (Eth) 3.58,79, 2. Alminova (Rus) 4.01,54, 3. Kibiwott (Ken) 4.02,70, 10. Herzog (Ned) 4.07,33, 16. Te Raa (Ned) 4.23,05; 100 m horden (+1,2 m/s): 1. Vukicevic (Noo) 12,74, 2. Golding-Clarke (Jam) 12,78, 3. Lopes-schliep (Can) 12,87, 8. Van der Meij (Ned) 13,36; ver: 1. Jimoh (VSt) 6,74, 2. Costa (Bra) 6,65, 3. Veldakova (Slw) 6,63, 6. Ruckstuhl (Ned) 6,56; polsstokhoog: 1. Spiegelburg (Dui) 4,55, 2. Feofanova (Rus) 4,45, 3. Polnova (Rus) 4,45, 6. Galiart (Ned) 4,20, 7. Groot (Ned) 4,00.

BASKETBAL

Finale play-offs mannen.

Zevende wedstrijd: Amsterdam - Den Bosch 83-71. Eindstand best-of-seven: 4-3 voor Amsterdam.

Finale play-offs vrouwen.

Zesde wedstrijd: DAS - Den Helder 76-73. Zevende wedstrijd: Den Helder - DAS 88-84. Eindstand best-of-seven: 4-3 voor Den Helder.

CRICKET

Hoofdklasse: HCC - VRA 2-0, HCC 167/9, VRA 72 all out; Excelsior - VOC 2-0, Excelsior 156/1, VOC 155 all out; HBS - Quick 0-2, HBS 237 all out, Quick 245/9; VVV - VCC 2-0, VVV 164/7, VCC 163 all out; ACC - Hermes DVS 2-0, ACC 223/8, Hermes DVS 193 all out; Hermes DVS - HCC 0-2, HDVS 231 all out, HCC 233 all out; VCC - ACC 2-0, VCC 131/3, ACC 127 all out; Quick - VVV 2-0, Quick 183/6, VVV 182 all out; VOC - HBS 2-0, VOC 176/3, HBS 173 all out; VRA - Excelsior 0-2, VRA 190/9, Excelsior 213/6.

Stand: 1. Excelsior 7-11, 2. Quick 7-11, 3. ACC 7-8, 4. HCC 7-8, 5. VRA 7-8, 6. Hermes DVS 7-7, 7. VOC 7-7, 8. VCC 7-4, 9. VVV 7-4, 10. HBS 7-2.

GOLF

Ash (Eng). Europees Open.

Eindstand: 1. Cévaër (Fra) 281 (-7), 2. Orr (Sch), Quiros (Spa), Webster (Eng) 282, 5. Dodd (Wal), Singh (Ina), Wood (Eng) 283; 55. Remkes 293.

HANDBAL

Finale play-offs vrouwen: Hellas - VOC 23-32. Eindstand best-of-three: 0-2. VOC kampioen.

Final Four Beneliga, mannen.

Halve finales: Sasja (Bel) - Volendam 23-36, Aalsmeer - Hasselt (Bel) 26-25. Finale: Volendam - Aalsmeer 27-33.

Eindstand: Aalsmeer 10-20, Sasja 10-18, Volendam 10-17, Hasselt 10-12, Neerpelt (Bel) 10-10, Bevo 10-7, Atomix 10-6 (Bel), Hellas 10-5.

HOCKEY

Rotterdam. Euro Hockey League, mannen.

Halve finales: Bloemendaal - Rotterdam 4-3 (2-0). 23. Jolie 1-0 (sc), 34. Olmer Meijer 2-0 (sc), 37. Burrows 2-1, 50. Dwyer 3-1, 42. Burrows 3-2, 54. Brouwer 4-2, 65. Knowles 4-3. Hamburg (Dui) - Leuven (Bel) 3-2 (3-2). Finale: Bloemendaal - Uhlenhorst Hamburg 5-4 (5-2). 6. Brouwer 1-0, 10. Brouwer 2-0, 13. Dwyer 3-0, 20. De Nooijer 4-0, 25. Sunkel 4-1, 26. Olmer Meijer 5-1 (sc), 28. Miltkau 5-2 (sc), 42. Breitenstein (sc) 5-3, 57. Miltkau 5-4. Om de derde plaats: Rotterdam - Leuven 8-1 (4-1). 2. Child 1-0, 7. Burrows 2-0, 25. Burrows 3-0, 30. Quemada 3-1, 32. Child 4-1, 48. Archibald 5-1, 51. Van Buul 6-1, 58. Taylor 7-1, 63. Jeroen Hertzberger 8-1.

Den Bosch. Europa Cup 1, vrouwen.

Groep A: Den Bosch - Antwerpen (Bel) 8-0, Atasport (Aze) - Slough (Eng) 2-2, Atasport - Antwerpen 8-2, Den Bosch - Slough 5-0, Den Bosch - Atasport 2-0, Slough - Antwerpen 8-0. Eindstand: 1. Den Bosch 3-9 (15-0), 2. Atasport 3-4 (10-6), 3. Slough 3-4 (10-7), 4. Antwerpen 3-0 (2-24).

Groep B: Berliner HC (Dui) - Volga (Rus) 4-0, Terrassa (Spa) - Dinamo Soemtsjanka (Oek) 2-1, Terrassa - Volga 4-2, Berliner HC - Dinamo Soemtsjanka 2-0, Terrassa - Berliner HC 1-5, Volga - Dinamo Soentsjanka 2-1. Eindstand: 1. Berliner HC 3-9 (11-1), 2. Terrassa 3-6 (7-8), 3. Volga 3-3 (4-9), 4. Dinamo Soemtsjanka 3-0 (2-6).

Finale: Den Bosch - Berliner HC 9-1 (4-0).

HONKBAL

Hoofdklasse: Pirates - Sparta/Feyenoord 2-1, Neptunus - HCAW 13-0, Pioniers - ADO 5-2, RCH - Kinheim 1-3, Pirates - Sparta/Feyenoord 4-3, Neptunus - HCAW 10-4, Pioniers - ADO 2-1, RCH - Kinheim 1-11. Stand: Pirates 24-38, Neptunus 22-31, Pioniers 22-31, Kinheim 24-30, Sparta/Feyenoord 22-26, HCAW 22-13, ADO 22-9, RCH 22-2.

KORFBAL

Hoofdklasse A: Koog Zaandijk - KVS 19-10, Rohda - DOS'46 12-20. Stand: Koog Zaandijk 6-10, DOS'46 6-8, KVS 6-4, Rohda 6-2.

Hoofdklasse B: PKC - SCO 26-14, DVO - Blauw Wit 15-12. Stand: PKC 6-10, Blauw Wit 6-8, SCO 6-4, DVO 6-2.

Hoofdklasse C: Die Haghe - Fortuna 9-14, Nic - Oranje Wit 17-14. Stand: Fortuna 6-10, Nic 6-8, Die Haghe 6-4, Oranje Wit 6-2.

Hoofdklasse D: SKF - Deetos 13-21, Ons Eibernest - Dalto 12-23. Stand: Deetos 6-10, Dalto 6-10, SKF 6-2, Ons Eibernest 6-2.

PAARDENSPORT

Rome. CHIO.

Grote Prijs, na barrage: 1. Pessoa (Bra) Let's Fly 0-41,59, 2. Spooner (VSt) Cristallo 0-41,79, 3. Garcia (Ita) Hamilton de Perhet 0-42,73, 4. Chiaudani (Ita) Snai Seldana di Campalto 0-43,04, 5. Maikel van der Vleuten (Ned) Sapphire 0-44,77; na eerste omloop: 13. Vrieling/Orame 4-66,88, 20. Eric van der Vleuten/Tomboy 4-73,77, 36. Van der Mei/Springtime 8-72,57.

Wiesbaden. Riders Tour.

Grote Prijs, na twee manches (winnaarsronde): 1. Marcus Ehning (Dui) Vulkano FRH 0-46,06, 2. Michaels-Beerbaum (Dui) Checkmate 0-47,57, 3. Kayser (Oos) Pherna 0-52,15, 4. Böckmann (Dui) No Father's Girl 0-52,92, 5. Renzel (Dui) Conaly 1-57,06, 8. Leopold van Asten/VDL Groep Santana 4-56,49; na eerste omloop: 15. Zoer/Sam 8-77,22, 22. Houtzager/Opium VS 8-83,52.

Stand Riders Tour: 1. Markus Ehning, Kleis (Dui) 20, 3. Michaels-Beerbaum. GRanzow (Dui) 17, 15. Leopold van Asten 8.

ROEIEN

Banyoles. Wereldbeker.

Mannen skiff (licht), halve finales: 1. Polymeros (Gri) 7.14,80, 2. Heijbrock (Ned) 7.16,93, 3. Azou (Fra) 7.17,65. Finale: 1. Polymeros 7.09,12, 2. Bertini (Ita) 7.12,15, 3. Freeman-Pask (GBr) 7.14,14, 5. Heijbrock 7.16,76.

Twee-zonder (licht), herkansing: 1. Muda/Muda (Ned) 6.51,28, 2. Baisoe/Dittmann (Den) 6.52,47, 3. Niepmann/Angehrn (Zwi) 6.52,70, 5. Kromdijk/Rottier 7.07,75. Finale: 1. Caianiello/Dell'Aquila (Ita) 6.39,90, 2. Tilliet/Bette (Fra) 6.41,02, 3. Muda/Muda 6.41,74. B-finale: 3. Kromdijk/Rottier 7.04,17.

Dubbeltwee (licht), halve finales: 1. Vador/Sylvester (Can) 6.30,92, 2. Williams/Mattick (GBr) 6.31,44, 3. Sacchini/Babboni (Ita) 6.34,79, 4. Schouten/Drewes (Ned) 6.35,70. B-finale: 1. Drewes/Schouten 6.41,05.

Vier-zonder (licht), herkansing: 1. Denemarken 6.14,03, 2. Groot-Brittannië 6.15,51, 3. Zwitserland 6.16,00, 4. Nederland 6.24,04. B-finale: 5. Nederland (Van den Anker, Tromp, Bruschinski, Van der Sluis) 6.24,43.

Acht, finale: 1. Italië 6.02,74, 2. Polen 6.04,28, 3. Groot-Brittannië 6.05,02, 4. Nederland (Van Andel, Meylink, Hamburger, Kuiper, Simon, Sluis, Steenman, Eefting, Wiersum).

Vrouwen skiff, finale: 1. Grainger (GBr) 7.56,40, 2. Svensson (Zwe) 7.59,69, 3. Asensio (Spa) 7.59,89, 5. Groen (Ned) 8.29,28.

Dubbeltwee, herkansing: 1. Fularczyk/Madaj (Pol) 7.12,95, 2. Rodford/Greves (GBr) 7.15,55, 3. Grangaard/Jakobsen (Den) 7.16,58, 4. Kingma/Dekker (Ned) 7.21,67. B-finale: 2. Kingma/Dekker 7.25,79.

Dubbeltwee (licht), herkansing: 1. Kalampoka/Giazitzidou (Gri) 7.07,51, 2. Dennis/Hosking (GBr) 7.07,70, 3. Sigmond/Head (Ned) 7.10,24. B-finale: 1. Sigmond/Head 7.25,68.

Dubbelvier, finale: 1. Groot-Brittannië 7.26,18, 2. Nederland (Belderbos, Achterberg, Bouw, De Groot) 7.32,18, 3. Italië 7.33,97.

SOFTBAL

Hoofdklasse vrouwen: TTT - Centrals 4-0 en 6-0, Gryphons - Sparks 1-2 en 0-7, Terrasvogels - Euro Stars 4-0 en 8-2, Twins - Robur'58 0-1 en 3-0. Stand: Terrasvogels 19-32, TTT 19-28, Sparks 19-24, Gryphons 19-22, Twins 19-18, Euro Stars 19-12, Centrals 19-12, Robur'58 19-4.

SQUASH

Herentals (Bel). EK.

Vrouwen, finale: Grinham (Ned) - Atkinson (Ned) 3-1 (9-11 11-3 11-5 11-4). Brons: Lengthorn (Eng)-Stoehr (Fra) 3-0 (11-5 11-8 11-7).

Mannen, finale: Lincou (Fra) - Gaultier (Fra) 12-10 8-3 opgave. Om brons: Anjema (Ned) - Matthew (Eng) opgave.

TENNIS

Parijs. Roland Garros.

Mannen, derde ronde: Federer (Zwi/2) - Mathieu (Fra/32) 4-6 6-1 6-4 6-4, Kohlschreiber (Dui/29) - Djokovic (Ser/4) 6-4 6-4 6-4, Del Potro (Arg/5) - Andrejev (Rus/25) 6-4 7-5 6-4, Roddick (VSt/6) - Gicquel (Fra) 6-1 6-4 6-4, Tsonga (Fra/9) - Christophe Rochus (Bel) 6-2 6-2 6-2, Monfils (Fra/11) - Melzer (Oos/24) 6-2 4-6 6-3 6-3, Robredo (Spa/16) - Gonzalez (Arg) 4-6 7-5 6-1 6-0, Haas (Dui) - Chardy (Fra) 7-5 6-3 4-6 6-4.

Vierde ronde: Söderling (Zwe/23) - Nadal (Spa/1) 6-2 6-7 (2) 6-4 7-6 (2), Federer (Zwi/2) - Haas (Dui) 6-7 (4) 5-7 6-4 6-0 6-2, Robredo (Spa/16) - Kohlschreiber (Dui/29) 6-4 5-7 7-6 (4) 6-2, Gonzalez (Chl/12) - Hanescu (Roe/30) 6-2 6-4 6-2, Murray (GBr/3) - Cilic (Kro/13) 7-5 7-6 (4) 6-1, Davidenko (Rus/10) - Verdasco (Spa/8) 6-2 6-2 6-4, Del Potro (Arg/5) - Tsonga (Fra/9) 6-1 6-7(5) 6-1 6-4, Monfils (Fra/11) - Roddick (VSt/6) 6-4 6-2 6-3.

Mannen, dubbelspel, tweede ronde: Wassen/Kas (Ned/Dui) - Ferrer/Gimeno-Traver walkover.

Vrouwen, derde ronde: Serena Williams (VSt/2) - Martinez Sanchez (Spa) 4-6 6-3 6-4, Stosur (Aus/30) - Dementjeva (Rus/4) 6-3 4-6 6-1, Jankovic (Ser/5) - Groth (Slw) 6-1 6-1, Koeznetsova (Rus/7) - Czink (Hon) 6-1 6-3, Azarenka (WRu/9) - Suarez Navarro (Spa) 5-7 7-5 6-2, Cirstea (Roe) - Wozniacki (Den/10) 7-6 (3) 7-5, Agnieszka Radwanska (Pol/12) - Katerina Bondarenko (Oek) 6-2 6-4, Wozniak (Can/24) - Lourdes Domínguez (Spa) 6-2 3-6 6-3, Razzano (Fra) - Garbin (Ita) 7-5 7-5.

Vierde ronde: Safina (Rus/1) - Rezai (Fra) 6-1 6-0, Serena Williams (VSt/2) - Wozniak (Can/24) 6-1 6-2, Koeznetsova (Rus/7) - Agnieszka Radwanska (Pol/12) 6-4 1-6 6-1, Azarenka (WRu/9) - Ivanovic (Ser/8) 6-2 6-3, Cibulkova (Slw/20) - Szavay (Hon/29) 6-2 6-4, Sjarapova (Rus) - Li Na (Chn/25) 6-4 0-6 6-4, Cirstea (Roe) - Jankovic (Ser/5) 3-6 6-0 9-7, Stosur (Aus/30) - Razzano (Fra) 6-1 6-2.

TURNEN

Moskou. Wereldbekerwedstrijden.

Mannen vloer: 1. Hypolito (Bra) 15,65, 2. Golotsoetskov (Rus) 15,55, 3. Shatilov (Isr) 15,25; 5. Wammes (Ned) 14,80. Ringen: 1. Van Gelder (Ned) 15,60, 2. Ploezjnikov (Rus) 15,525, 3. Balandin (Rus) 15,175. Sprong: 1. Golotsoetskov 15,887, 2. Wammes 15,875, 3. Sapronenko (Let) 15,80. Brug: 1. Petsovsek (Slv) 15,625, 2. Bhavsar (VSt) 15,05, 3. Epke Zonderland (Ned) 15,00. Rek: 1. Epke Zonderland 15,55, 2. Pegan (Slv) 15,425, 3. Tsarevitsj (WRu) 15,175; 7. Wammes 13,475.

Vrouwen.

Sprong: 1. Koerbatova (Rus) 14,587, 2. Berger (Rus) 14,402, 3. Kalasjnik (Oek) 13,925, 4. Kroonen (Ned) 13,712. Brug ongelijk: 1. Gorjoenova (Rus) en Koerbatova 14,325, 3. Tacchelli (Zwi) 14,05, 4. Wevers (Ned) 13,60; 8. Willems 10,95. Balk: 1. Wevers 14,175, 2. Shajn (Slv) 14,05, 3. Franco (Bra) 13,95; 8. Kroonen 12,075. Vloer: 1. Mizdrikova (Rus) 14,125, 2. Shajn 14,075, 3. Franco 13,75; 6. Kroonen 13,00.

VOLLEYBAL

Rotterdam. Kwalificatie WK.

Groep F: Nederland - Letland 3-1 (25-16 25-21 18-25 25-21), Turkije - Estland 3-2 (25-20 14-25 22-25 28-26 18-16), Nederland - Estland 3-0 (26-24 25-19 25-19), Letland - Turkije 3-1 (13-25 25-21 26-24 25-22), Estland - Letland 3-0 (25-23 25-21 25-19), Nederland - Turkije 3-2 (19-25 25-16 22-25 25-17 15-13).

Stand: 1. Nederland 3-6 (9-3), 2. Estland 3-2 (5-6), 3. Turkije 3-2 (6-8), 4. Letland 3-2 (4-7).

WIELRENNEN

Ronde van Italië.

Twintigste etappe, Napels - Anagni: 1. Gilbert (Bel) 203 km in 4.30.07 (45,091 km/uur), 2. Voeckler (Fra) 0.02, 3. Garzelli (Ita) 0.07, 4. Davis (Aus), 5. Hinault (Fra), 6. Pellizotti (Ita), 7. Boasson Hagen (Noo), 8. Visconti (Ita), 9. Gerrans (Aus), 10. Pauwels (Bel); 12. Mentsjov (Rus), 13. Di Luca (Ita), 97. Ten Dam 2.48, 100. Tjallingii, 118. Stamsnijder 4.45, 123. De Groot 6.18, 124. Engels, 155. Van Emden 13.28.

Laatste etappe, Rome - Rome, individuele tijdrit: 1. Konovalovas (Lit) 14,4 km in 18.42 (46,203 km/uur), 2. Wiggins (GBr) 0.01, 3. Boasson Hagen 0.07, 4. Popovitsj (Oek) 0.11, 5. Bruseghin (Ita) 0.16, 6. Visconti (Ita) 0.18, 7. Devenyns (Bel) 0.20, 8. Tjallingii 0.21, 9. Garzelli 0.23, 10. Mentsjov 0.24, 16. Pellizotti 0.40, 17. Di Luca 0.45, 18. Basso (Ita) en Stamsnijder 0.46, 20. Rogers (Aus) 0.49, 23. Valjavec (Slv) 0.51, 27. Leipheimer (VSt) 0.53, 28. Van Emden, 30. Engels 0.55, 43. De Groot 1.07, 53. Armstrong (VSt) 1.19, 65. Sastre (Spa) 1.26, 89. Ten Dam 1.43.

Eindklassement: 1. Mentsjov 86.03.11, 2. Di Luca 0.41, 3. Pellizotti 1.59, 4. Sastre 3.48, 5. Basso 3.59, 6. Leipheimer 5.28, 7. Garzelli 8.43, 8. Rogers 10.01, 9. Valjavec 11.13, 10. Bruseghin 11.18, 12. Armstrong 15.59, 28. Ten Dam 55.07, 100. Tjallingii 3.03.22, 112. Engels 3.15.53, 134. Stamsnijder 3.51.18, 153. De Groot 4.12.39, 166. Van Emden 4.30.09, 169. en laatste Sokolov (Rus) 4.59.11.

Ronde van België.

Eindklassement: 1. Boom 17.56.30, 2. Moerenhout 0.18, 3. Cornu (Bel) 0.28, 4. Dekker 0.32, 5. Van Avermaet (Bel) 1.11, 6. Mercato (Ita); 15. Clement 2.48, 23. De Kort 7.19, 33. Hoogerland 18.10, 38. Westra 20.28, 39. Flens 20.31, 43. Elijzen 20.46, 45. Veelers 20.56.

Ronde van Beieren.

Eindklassement: 1. Gerdemann (Dui) 17.29.05, 2. Monfort (Bel) 0.10, 3. Le Lay (Fra) 0.26, 4. Bochman (Den) 0.45, 5. Eibegger (Oos) 1.30, 6. Calzati (Fra) 1.38; 17. Van der Velde 7.19, 24. Goesinnen 11.41, 40. Rooijakkers 26.23, 52. Duyn 27.10, 76. Eltink 28.40, 83. Dekkers 29.06.

ZEILEN

Medemblik. Delta Lloyd Regatta.

Mannen, 470: 1. Leboucher/Garos (Fra) 58, 2. Coster/Coster (Ned) 58, 3. Calabres/De la Fuente (Arg) 59, 5. Le Fevre/Krol 72. Finn: 1. Wright (GBr) 25 punten, 2. Scott (GBr) 36, 3. Kljakovic-Gaspic (Kro) 38, 7. Postma 57. RSX: 1. Van Rijsselberge (Ned) 22, 2. Myszka (Pol) 22, 3. Bontemps (Fra) 32, 14. Bouman 60. Laser: 1. Goodinson (GBr) 55, 2. Stipanovic (Kro) 62, 3. Vujasinovic (Kro) 71, 8. Bouwmeester 82. 49er: 1. Outteridge/Jensen (Aus) 59, 2. Sibello/Sibello (Ita) 74, 3. Morrison/Rhodes (GBr) 75, 21. Nieuwenhuis/Van West 196. Star: 1. Scheidt/Prada (Bra) 21, 2. Loof/Tillander (Zwe) 30, 3. Schlonski/Kleen (Dui) 31.

Vrouwen.

470: 1. Kondo/Tabata (Jap) 35, 2. Rol/Defrance (Fra) 52, 3. Maxwell/Kinsolving (VSt) 54, 8. Fokkema/Jongens 71. RSX: 1. Manchon (Spa) 20, 2. Linares (Ita) 26, 3. Tartaglini (Ita) 34. Laser Radial: 1. Drozdovskaya (WRu) 106, 2. Lindberg (Den) 106, 3. Fenclova (Tsj) 110, 9. Bouwmeester 154, 16. Jutjens 201.

Meer over

Wilt u iets delen met Trouw?

Tip hier onze journalisten

Op alle verhalen van Trouw rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright@trouw.nl.
© 2020 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden