LOTTO...

LOTTO

Winnende getallen: 5-6-11-15-20-28. Bonusgetal: 14. Kleur: Blauw. Euro Loterij: 770565.

TOTO

Week 3: 1-1-1-1-3-3-1-1-2-1-1-2-1.

BASKETBAL

Vrouwen eredivisie: Grasshoppers - Donar 59-60, Amazone - Den Helder 57-72, Lely - Lions 74-62. Stand: Den Helder 11-20, Amazone 11-18, Lions 12-18, Lely 12-16, Jumpers 11-10, DAS 10-8, Donar 11-4, Grasshoppers 12-4, Binnenland 10-2.

Mannen eredivisie: Weert - Amsterdam 78-97, Nijmegen - Groningen 105-96, Giants - Den Helder 100-63, Leiden - Aris 82-70. Stand: Amsterdam 22-36, Giants 21-28, Nijmegen 22-28, Den Bosch 19-26, Rotterdam 19-22, Groningen 20-22, Weert 21-22, Leiden 22-20, Zwolle 21-12, Aris 22-8, Den Helder 21-6.

HANDBAL

Almere. WK-kwalificatie, mannen.

Groep B: Nederland - Griekenland 22-19 (10-9). Nederland uitgeschakeld voor play-offs WK.

Vrouwen eredivisie: Aalsmeer - Wings 24-26, Quintus - V en L 25-22, BFC - VOC 27-29, Venus (N) - Fortissimo 25-27, Dalfsen - E en O 21-17, Kwiek - SEW 26-25. Stand: VOC 18-34, Quintus 17-33, V en L 18-24, Fortissimo 18-24, E en O 18-22, SEW 18-19, Venus (N) 18-12, Dalfsen 18-12, Wings 17-11, Kwiek 18-11, BFC 18-8, Aalsmeer 18-4.

KORFBAL

League: KVS - PKC 17-27, Dalto - Fortuna 17-19, Deetos - Blauw Wit 16-16, DOS'46 - Die Haghe 30-14, Koog Zaandijk - Nic 23-23. Stand: DOS’46 7-12, PKC 8-12, Koog Zaandijk 7-11, Nic 8-10, Fortuna 8-8, Dalto 8-7, Deetos 8-7, Blauw Wit 8-7, Die Haghe 8-3, KVS 8-1.

RUGBY

Ereklasse: Hilversum - Castricum 20-8, 't Gooi - Den Haag 50-5, Etten-Leur - Oysters 13-13. Stand: ’t Gooi 12-47, Castricum 13-46, Hilversum 13-39, AAC 12-39, Dukes 12-34, Den Haag 13-27, DIOK 11-24, Oysters 12-6, Etten-Leur 12-2.

SCHAATSEN

Ventspils (Let). EK Shorttrack.

Mannen. 500 m: 1. Eley (GBr) 42,945, 2. Rodigari (Ita) 43,073, 3. Heung (Dui) 43,161, 8. Van der Wart (Ned), 12. Van Riel, 15. Kerstholt. 1000 m: 1. Kerstholt 1.26,625, 2. Silovs (Let) 1.26,659, 3. Galambos (Hon) 1.27,192, 6. Van der Wart, 23. Van Riel. 3000 m: 1. Silovs 5.03,706, 2. Rodigari (Ita) 5.03,762, 3. Kerstholt 5.03,031. Eindstand EK: 1. Silovs 89, 2. Kerstholt 47, 3. Rodigari 42, 14. Van der Wart, 20. Van Riel.

Vrouwen. 500 m: 1. Van Doorn (Ned) 46,072, 2. Huszar (Hon) 46,076, 3. Radanova (Bul) 46,115. Diskwalificatie: Maliszewska (Pol); 12. Ter Mors, 18. Vos. 1000 m: 1. Radanova 1.32,849, 2. Fontana (Ita) 1.34,840, 3. Evtejeva (Rus) 1.33,093, 14. Ter Mors, 31. Van Doorn; gediskwalificeerd: Vos. 3000 m: 1. Fontana 5.43,030, 2. Huszar 5.44,081, 3. Evtejeva 5.44,130, 5. Van Doorn 5.45,178. Eindstand EK: 1. Fontana 89, 2. Radanova 58, 3. Evtejeva 47, 5. Van Doorn 39, 13. Ter Mors, 24. Vos.

Alkmaar. Marathon, Finale KNSB Cup.

Vrouwen, 60 ronden: 1. Huisman, 2. Elma de Vries, 3. Sikkema, 4. Bekkering, 5. Reitsma, 6. Bakker. Eindklassement: 1. De Vries 276,7 punten, 2. Sterk 242,3, 3. Reitsma 210,1.

Mannen, 150 ronden: 1. Joost Juffermans, 2. Bob de Vries, 3. Michaud, 4. Van Eck, 5. Plender, 6. Fabriek, 7. Borst, 8. Ralf Zwitser, 9. Van der Veen, 10. Jeroen de Vries. Eindklassement: 1. Bob de Vries 289,4, 2. Stroetinga 217,5, 3. Huisman 159, 4. Douwe de Vries 146, 5. Fabriek 106.

SCHAKEN

Corus-toernooi, grootmeestergroep A.

Zevende ronde: Eljanov (Oek) - Van Wely 1/2-1/2, Adams (Eng) - Mamedjarov (Aze) 1/2-1/2, Aronian (Arm) - Radjabov (Aze) 1-0, Ivantsjoek (Oek) - Kramnik (Rus) 1/2-1/2, Polgar (Hon) - Anand (Ina) 0-1, Topalov (Bul) - Carlsen (Noo) 1/2-1/2, Gelfand (Isr) - Leko (Hon) 1/2-1/2. Achtste ronde: Van Wely - Leko 1/2-1/2, Carlsen - Gelfand 1/2-1/2, Anand - Topalov 1-0, Kramnik - Polgar 1/2-1/2, Radjabov - Ivantsjoek 1/2-1/2, Mamedjarov - Aronian 1/2-1/2, Eljanov - Adams 1/2-1/2. Stand: 1. Carlsen 5 1/2, 2. Kramnik, Aronian 5, 4. Radjabov, Anand 4 1/2, 6. Mamedjarov, Adams, Ivantsjoek, Van Wely 4, 10. Topalov, Polgar, Leko 3 1/2, 13. Eljanov, Gelfand 2 1/2.

TAFELTENNIS

Sloveens Open.

Vrouwen, halve finales: Jiao (Ned/2) - Kotikhina (Rus/23) 4-3 (11-3 6-11 8-11 4-11 11-7 11-1 11-5), Pavlovitsj (WRu/3) - Li Qian (Pol/5) 4-1 (13-11 11-6 5-11 11-9 11-5). Finale: Jiao - Pavlovitsj 4-0 (11-6 11-7 11-3 11-8).

Dubbelspel, finale: Lie/Kotikhina (Ned/Rus) - Jiao/Fang (Ned/Spa) 4-1 (6-11 11-5 11-7 11-8 12-10).

Vrouwen, eredivisie: Brandersstad - Den Helder 2-5, Amsterdam’78 - FVT 5-2.

TENNIS

Melbourne. Australian Open.

Mannen, derde ronde: Federer (Zwi/1) - Tipsarevic (Ser) 6-7 (5) 7-6 (1) 5-7 6-1 10-8, Djokovic (Ser/3) - Querrey (VSt) 6-3 6-1 6-3, Ferrer (Spa/5) - Spadea (VSt) 6-3 6-3 6-2, Cilic (Kro) - Gonzalez (Chl/7) 6-2 6-7 (4) 6-3 6-1, Ferrero (Spa/22) - Nalbandian (Arg/10) 6-1 6-2 6-3, Blake (VSt/12) - Grosjean (Fra) 4-6 2-6 6-0 7-6 (5) 6-2, Berdych (Tsj/13) - Monaco (Arg/21) 3-6 6-3 7-6 (5) 6-2, Hewitt (Aus/19) - Baghdatis (Cyp/15) 4-6 7-5 7-5 6-7 (4) 6-3. Vierde ronde: Nadal (Spa/2) - Mathieu (Fra/23) 6-4 3-0 opgave, Joezjni (Rus/14) - Davidenko (Rus/4) 7-6 (2) 6-3 6-1, Tsonga (Fra) - Gasquet (Fra/8) 6-2 6-7 (5) 7-6 (6) 6-3, Nieminen (Fin/24) - Kohlschreiber (Dui/29) 3-6 7-6 (7) 7-6 (9) 6-3.

Dubbelspel, derde ronde: Nestor/Zimonjic (Can/Ser/2) - Kas/ Wassen (Dui/Ned/15) 6-4 6-4.

Vrouwen, derde ronde: Radwanska (Pol/29) - Koeznetsova (Rus/2) 6-3 6-4, Ivanovic (Ser/4) - Srebotnik (Slv/28) 6-3 6-4, Kirilenko (Rus/27) - Tsjakvetadze (Rus/6) 6-7 (6) 6-1 6-2, Venus Williams (VSt/8) - Mirza (Ina/31) 7-6 (0) 6-4, Hantuchova (Slw/9) - Ruano Pascual (Spa) 6-2 6-3, Petrova (Rus/14) - Makarova (Rus) 6-1 7-6 (8), Domachowska (Pol) - Li Na (Chn/24) 2-6 6-2 6-4, Wozniacki (Den) - Lisicki (Dui) 4-6 6-4 6-3. Vierde ronde: Henin (Bel/1) - Hsieh Su-Wei (Tai) 6-2 6-2, Jankovic (Ser/3) - Dellacqua (Aus) 7-6 (3) 6-1, Sjarapova (Rus/5) - Dementjeva (Rus/11) 6-2 6-0, Serena Williams (VSt/7) - Vaidisova (Tsj/12) 6-3 6-4.

VOLLEYBAL

Vrouwen A-league: Longa’59 - Pollux 0-3, AMVJ - Rijnmond 3-0, Nesselande - Sliedrecht 2-3. Stand: Martinus 12-36, AMVJ 16-34, Pollux 16-29, Sliedrecht 16-24, Nesselande 15-17, Alterno 15-16, Longa 14-15, Rijnmond 14-6.

Mannen A-league: Omniworld - Martinus 3-0, HvA - Dynamo 3-2, Landstede - Orion 3-1, Lycurgus - Nesselande 1-3, Landstede - Dynamo 1-3. Stand:Orion 16-36, Dynamo 13-34, Nesselande 12-30, Lycurgus 14-20, Landstede 14-18, Omniworld 15-15, HvA 16-13, Martinus 14-5.

Vrouwen, olympisch kwalificatietoernooi.

Halve finales: Rusland - Duitsland 3-0 (25-15 25-23 25-17), Polen - Servië 3-1 (22-25 25-18 25-22 25-22). Finale: Rusland - Polen 3-2 (25-23 25-22 11-25 22-25 15-12).

WATERPOLO

Vrouwen play-out: Zian - ZPB 2-3, Haerlem’04 - De Robben 5-4, OZ & PC - PSV 11-9. Stand: Haerlem’04 2-4, ZPB 2-4, Robben 2-2, OZ en PC 2-2, PSV 2-0, Zian 2-0.

Mannen hoofdklasse: Ravijn - AZ & PC 14-5, Donk - Polar Bears 20-6, AZC - De Robben 14-11, Zaanstreek - ZPB 11-11, De Zijl - Zian 11-9, PSV - BRC 12-6. Stand: Donk 8-16, PSV 7-14, Polar Bears 8-12, Zian 8-12, ZPB 8-9, AZC 7-7, Ravijn 7-6, De Zijl 8-6, BRC 8-6, AZ en PC 7-5, Zaanstreek 8-5, Robben 8-2, Jong Oranje 10-2.

WIELRENNEN

Hoogerheide. Finale wereldbeker veldrijden.

Mannen: 1. Boom (Ned) 1.04.43, 2. Wellens (Bel) 0.36, 3. Vervecken (Bel) 1.12, 5. Groenendaal, 9. De Knegt 1.58, 19. Al 3.59, 25. Van Gils 6.03, 30. Nijland 7.05.

Vrouwen: 1. Kupfernagel (Dui) 38.50, 2. Salvetat (Fra) 0.57, 3. Wyman (GBr) 1.08, 7. Melchers 1.43, 11. Elemans 1.51, 12. Van den Brand 2.06, 16. Hormes-Ravenstijn 2.14, 21. Van Paassen 3.17, 26. Francissen 4.04, 27. Grimberg 4.19, 30. Markerink 4.57.

IJSHOCKEY

Eredivisie: Nijmegen - Geleen 3-2, Den Haag - Tilburg 5-2, Amsterdam - Heerenveen 2-7, Groningen - Den Haag 1-12, Tilburg - Nijmegen 5-2, Geleen - Amsterdam 6-1. Stand: Heerenveen 15-41, Tilburg 15-38, Geleen 18-33, Den Haag 17-29, Amsterdam 17-16, Nijmegen 18-14, Groningen 16-3.

Meer over

Wilt u iets delen met Trouw?

Tip hier onze journalisten

Op alle verhalen van Trouw rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright@trouw.nl.
© 2021 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden