FREESTYLE SKI

Buckelpiste, vrouwen: 1. Traa (Noo) 25,94 punten, 2. Bahrke (VSt) 25,06, 3. Satoya (Jap) 24,85, 4. Heil (Can) 24,84, 5. Hardaway (VSt) 24,77, 6. Uemura (Jap) 24,66, 7. Battelle (VSt) 24,62, 8. Laoura (Fra) 24,12, 9. Tsjerkasova (Rus) 23,52, 10. Marbler (Oos) 23,18.

KUNSTRIJDEN

Paren, stand na verplicht programma: 1. Beresjnaja/Sicharoelidse (Rus) 0,5 punten, 2. Sale/Pelletier (Can) 1,0, 3. Shen/Zhao (Chn) 1,5, 4. Totmianina/Marinin (Rus) 2,0, 5. Ina/Zimmermann (VSt) 2,5, 6. Petrova/Tichonov (Rus) 3,0, 7. Berankova/Dlabola (Tsj) 3,5, 8. Zagorska/Siudek (Pol) 4,0, 9. Zhang/Zhang (Chn) 4,5, 10. Pang/Tong (Chn) 5,0.

NOORDSE COMBINATIE

Eindstand (springen en skilopen): 1. Lajunen (Fin) 39.11,7, 2. Tallus (Fin) 39.36,4, 3. Gottwald (Oos) 40.06,5, 4. Ackermann (Dui) 40.27,8, 5. Kircheisen (Dui) 40.55,9, 6. Stecher (Oos) 41.30,8, 7. Lodwick (VSt) 41.39,4, 8. Hammer (Noo) 41.40,8, 9. Hartmann (Zwi) 41.42,3, 10. Bal (Fra) 41.43,3.

SCHAATSEN

Mannen, 5000 m: 1. Uytdehaage (Ned) 6.14,66 (WR), 2. Parra (VSt) 6.17,98, 3. Boden (Dui) 6.21,73, 4. Sjepel (Rus) 6.21,85, 5. Boutiette (VSt) 6.22,97, 6. Verheijen (Ned) 6.24,71, 7. Sighel (Ita) 6.25,11, 8. Veldkamp (Bel) 6.25,88, 9. Dittrich (Dui) 6.25,89, 10. Saetre (Noo) 6.25,92, 11. Molicky (Can) 6.26,29, 12. Itokawa (Jap) 6.27,52, 13. Shirahata (Jap) 6.28,95, 14. Zygmunt (Pol) 6.29,71, 15. Trevena (VSt) 6.30,15, 16. Fabris (Fra) 6.30,19, 17. Hirako (Jap) 6.30,46, 18. Knoll (Can) 6.30,63, 19. Biktsjantajev (Kaz) 6,31,47, 20. Donagrandi (Ita) 6.32,37, 21. Ervik (Noo) 6.32,80, 22. Rojler (Zwe) 6.33,18, 23. Elm (Can) 6.34,76, 24. Kuentz (Fra) 6.35,05, 25. Sajoetin (Rus) 6.35,33, 26. Bjorge (Noo) 6.36,04, 27. Kochanets (Rus) 6.36,48, 28. Lee (ZKo) 6.37,67, 29. Iljoestsjenko (Kaz) 6.38,09, 30. De Jong (Ned) 6.43,97, 31. Kostin (Kaz) 6.44,10, 32. Taubenrauch (Dui) 7.19,76 (val).

Vrouwen, 3000 m: 1. Pechstein (Dui) 3.57,70 (WR), 2. Groenewold (Ned) 3.58,94 (NR), 3. Klassen (Can) 3.58,97, 4. Friesinger (Dui) 3.59,39, 5. De Jong (Ned) 4.00,49, 6. Tabata (Jap) 4.03,63, 7. Rodriguez (VSt) 4.04,99, 8. Groves (Can) 4.06,44, 9. Hunyady (Oos) 4.06,55, 10. Hughes (Can) 4.06,57, 11. Smit (Ned) 4.07,41, 12. Anschütz (Dui) 4.07,55, 13. Raney (VSt) 4.07,59, 14. Barisjeva (Rus) 4.08,02, 15. Trapeznikova (Rus) 4.08,49, 16. Prokasjeva 4.09,74, 17. Jaksina (Rus) 4.11,48, 18. Nemoto (Jap) 4.11,92, 19. Seo (Jap) 4.12,33, 20. Gao Yang (Chn) 4.12,39, 21. Driscoll 4.15,61, 22. Mayr (Ita) 4.15,79, 23. Zhang Xiaolei (Chn) 4.16,53, 24. Jakab (Roe) 4.17,03, 25. Bak Eun-Bi (ZKo) 4.18,15, 26. Wojcicka (Pol) 4.19,10, 27. Poepina (Kaz) 4.20,04, 28. Gavrilova (Kaz) 4.20,36, 29. Oltean (Roe) 4.21,73, 30. Luse (Let) 4.23,13, 31. Miagkich (Oek) 4.24,64, 32. Tsjepelnikova (WRu) 4.24,96.

SCHANSSPRINGEN

Kleine schans (90 m): 1. Ammann (Zwi) 269 punten (98+98,5 meter), 2. Hannawald (Dui) 267,5 (97+99), 3. Malysz (Pol) 263 (98,5+98), 4. Ahonen (Fin) 261,5 (95,5+98), 5. Lindström (Fin) 253 (95+98,5), 6. Hautamüki (Fin) 252,5 (93+97), 7. Schmitt (Dui) 250 (94,5+94,5), 8. Uhrmann (Dui) 245 (92+95,5), 9. Funaki (Jap) 243 (92+94,5), 10. Peterka (Slo) 240,5 (92,5+91,5).

SKIüN

Afdaling, mannen.

1. Fritz Strobl (Oos) 1.39,13, 2. Kjus (Noo) 1.39,35, 3. Eberharter (Oos) 1.39,41, 4. Aamodt (Noo) 1.39,78, 5. Cretier (Fra) 1.39,96, 6. Greber (Oos) 1.40,00, 7. Nyberg (Zwe) 1.40,30, 8. Hoffmann (Zwi) 1.40,31, 9. Fournier (Fra) 1.40,39, 10. Dalcin (Fra) 1.40,58, 11. Solbakken (Noo) en Deneriaz (Fra) 1.40,74, 13. Cuche (Zwi) 1.40,76, 14. Cavegn (Zwi) 1.40,81, 15. Rahlves (VSt) 1.40,84.

SKILOPEN

Vrouwen, 15 km vrije stijl: 1. Belmondo (Ita) 39.54,4, 2. Lazoetina (Rus) 39.56,2, 3. Neumannova (Tsj) 40.01,3, 4. Tsjepalova (Rus) 40.02,7, 5. Varis (Fin) 40.04,1, 6. Nagejkina (WRu) 40.17,9, 7. Paruzzi (Ita) 40.25,7, 8. Smigoen (Est) 40.33,6, 9. Philippot (Fra) 40.38,6, 10. Terelja (Oek) 40.39,4.

Mannen, 30 km vrije stijl: 1. Mühlegg (Spa) 1.09.28,9, 2. Hoffmann (Oos) 1.11.31,0, 3. Botvinov (Oos) 1.11.32,3, 4. Skjeldal (Noo) 1.11.42,7, 5. Cottrer (Ita) 1.11.42,8, 6. Björndalen (Noo) 1.11.44,5, 7. Bauer (Tsj) 1.22.22,3, 8. Bolsjkarov (Rus) 1.12.50,6, 9. Krianin (Rus) 1.12.52,0, 10. Zorzi (Ita) 1.13.10,0.

SNOWBOARD

Halfpipe, vrouwen: 1. Clark (VSt) 47,9 punten, 2. Vidal (Fra) 43, 3. Reuteler (Zwi) 39,7, 4. Buaas Oe (Noo) 37,3, 5. Dunn-Downing (VSt) 37,2, 6. Byrnes (VSt) 36,4, 7. Pederzolli (Oos) 35,7, 8. Miyake (Jap) 33,7, 9. Hesso (Fin) 31,9, 10. Wilk (Noo) 28,9.

IJSHOCKEY

Mannen.

Groep A: Slowakije - Duitsland 0-3 (0-0 0-2 0-1), Oostenrijk - Letland 2-4 (1-2 1-2 0-0).

Groep B: Wit-Rusland - Oekraïne 1-0 (0-0 0-0 1-0), Zwitserland - Frankrijk 3-3 (1-1 1-0 1-2).

Meer over

Wilt u iets delen met Trouw?

Tip hier onze journalisten

Op alle verhalen van Trouw rust uiteraard copyright.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright@trouw.nl.
© 2021 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden