EREDIVISIE...

EREDIVISIE

Ajax - Groningen 2-2

FC Twente - PSV 0-0

Feyenoord - Willem II 2-0

Vitesse - NEC 1-0

VVV - Roda JC 3-5

NAC - Heracles 4-1

Heerenveen - Sparta 3-3

FC Utrecht - Graafschap 2-2

AZ - Excelsior 3-0

Feyenoord3300910-0Vitesse330094-1Ajax3210714-4PSV321077-0Roda JC321078-5AZ320167-1FC Twente312054-2Groningen311145-4Graafschap311145-10VVV310236-10NAC310234-9Sparta302126-7Willem II302122-4FC Utrecht302124-7Heerenveen302124-7NEC301211-7Heracles300302-8Excelsior300301-8

OVERZICHT

Ajax - FC Groningen 2-2 (1-1). 33. Suarez 1-0, 36. Berg 1-1, 60. Berg 1-2, 83. Huntelaar 2-2. Scheidsrechter: Blom. Toeschouwers: 47.445. Gele kaart: Stam (Ajax), Matthijs, Meerdink (FC Groningen).

Ajax: Stekelenburg; Gabri, Stam, Vermaelen en Emanuelson; Maduro (46. Vertonghen), Suarez en Heitinga; Bakircioglu (46. Rommedahl), Huntelaar en Luque (71. Urzaiz).

FC Groningen: Van Loo; Silva, Sankoh, Kruiswijk en Metaj; Meerdink, Matthijs, Lindgren (82. Svejdik) en Fledderus (86. Nijland); Lovre en Berg.

FC Twente - PSV 0-0. Scheidsrechter: Luinge. Toeschouwers: 13.150. Gele kaart: Engelaar (FC Twente), Salcido, Zonneveld (PSV).

FC Twente: Boschker; Wellenberg, Wielaert, Braafheid en Heubach; Wilkshire, El Ahmadi en Engelaar; Denneboom (83. Elia), N'Kufo en Huysegems (57. Hersi).

PSV: Gomes; Kromkamp, Addo, Salcido en Zonneveld; Aissati (76. Mendez), Simons, Afellay, Bakkal en Perez; Lazovic (73. Koevermans).

Feyenoord - Willem II 2-0 (2-0). 26. Bruins 1-0, 43. Makaay 2-0. Scheidsrechter: Nijhuis. Toeschouwers: 45.000. Gele kaart: Lucius (Feyenoord), Nieuwendaal (Willem II). Bijzonderheid: 59. Timmer (Feyenoord) stopt strafschop van Boutahar (Willem II).

Feyenoord: Timmer; Lucius, Vlaar, Hofland en De Cler; De Guzman, Sahin (63. Buijs), Van Bronckhorst en Bruins; Hofs (87. Mols) en Makaay.

Willem II: Vermeer; Janse (60. Messoudi), Swinkels, Baelum en Van der Struijk; Nieuwendaal, Kargbo, Boutahar en Mathijssen (82. Wilmet); Poepon (89. Vorthoren) en Bobson.

Vitesse - NEC 1-0 (1-0). 17. Gommans 1-0. Scheidsrechter: Haverkort. Toeschouwers: 18.515. Gele kaart: Gommans (Vitesse), Davids (NEC).

Vitesse: Velthuizen; Verhaegh, Sprockel, Espinoza, Magralishvili; Swerts (77. Due), Van der Schaaf, Yakubu, Pryor (66. Hai); Kolk, Gommans (85. Junker).

NEC: Babos; Wisgerhof, Pothuizen (78. Nalbantoglu), Olsson; Worm, Kivuvu (85. Hrepka), Davids, El-Akchaoui; Holman, Van Beukering, Lens (61. Prent).

VVV - Roda JC 3-5 (3-2). 12. Oper 0-1, 17. Kantelberg 1-1, 23. Linssen 2-1, 30. Amrabat 3-1, 41. Matondo 3-2, 50. Oper 3-3, 60. Matondo 3-4, 90. Van Tornhout 3-5. Scheidsrechter: Van Egmond. Gele kaart: Jans, Linssen en Fleuren (VVV), Saeijs, Bodor en Tioté (Roda JC). Toeschouwers: 6000.

VVV: Begois; Mampuya, Verdellen, Blondelle en Fleuren; Linssen, Kantelberg (57. El Gaaouiri) en Leemans; Amrabat, Jans (57. Oost) en Soltani (83. Ofrany).

Roda JC: Castro; Saeijs, De Fauw, Kah (79. Sonkaya) en De Jong; Tioté (85. Van Tornhout), Meeuwis en Janssen (64. Bodor); Matondo, Oper en Lamah.

NAC - Heracles 4-1 (0-0). 50. Everton 0-1, 57. Kolkka 1-1, 62. Fehér 2-1, 81. Amoah 3-1, 87. Amoah 4-1. Scheidsrechter: Van Sichem. Toeschouwers: 14.860. Gele kaart: Boakye (Heracles).

NAC: Ten Rouwelaar; Elshot, Penders, Loran en Stam; De Graaf, Fehér (89. Gilissen) en Amoah; Sikora (61. Tamerus), Lurling en Kolkka (89. Veenstra).

Heracles: Pieckenhagen; Boakye, Bosnar (75. Daelemans), Wuytens en Looms; Quansah, Maas, Van den Bergh (66. Gluscevic) en Klavan; Everton en Bridji.

Heerenveen - Sparta 3-3 (1-1). 32. Sibon 1-0, 45. Rose 1-1, 56. Polak 1-2 (strafschop), 59. Pranjic 2-2, 60. Slot 2-3, 87. Roberts (eigen doelpunt) 3-3. Scheidsrechter: Van Boekel. Toeschouwers: 23.500. Gele kaart: Sibon, Vandenbussche (Heerenveen), Dissels, Van Bueren (Sparta).

Heerenveen: Vandenbussche; Zuiverloon, Dingsdag (61, Garcia-Garcia), Breuer en Johansen; Poulsen (61. Beerens), Bak Nielsen (77. Roorda), Bradley en Pranjic; Sibon en Sulejmani.

Sparta: Varkevisser; De Roover, Schenkel, Adeleye en Jaggy; Slot, Van Bueren en Polak (71. Kaita); Dissels (90. Emnes), Rose (77. Roberts) en Boukhari.

FC Utrecht - De Graafschap 2-2 (1-0). 45. Nelisse 1-0, 52. Nelisse 2-0, 77. De Groot 2-1, 88. De Groot 2-2. Scheidsrechter: Liesveld. Toeschouwers: 18.500. Gele kaarten: Keller (De Graafschap).

FC Utrecht: Vorm; Cornelisse, Dickoh, Keller en Pieters; Caluwé (70. Kruys), Van Dijk, Broerse (66. Somers) en Sanmartean; George en Nelisse (82. Rossini).

De Graafschap: Van Fessem; Schuurman, Keller, Volmer (79. Tarvajürvi) en Fung a Wing; Meijer, Hese, Vidarsson (66. Schöne) en Van den Ouweland (71. Johnson); De Groot en Powel.

AZ - Excelsior 3-0 (2-0). 24. Agustien 1-0, 45. Steinsson 2-0, 62. De Zeeuw 3-0. Scheidsrechter: Wiedemeijer. Toeschouwers: 16.153. Gele kaart: Braber, Van Guldener (Excelsior).

AZ: Waterman; Steinsson, Donk, Jaliens en Opdam; Agustien, De Zeeuw, Cziommer (68. Medunjanin) en Martens; Ari (46. Jenner) en Dembélé (75. Pellè).

Excelsior: Graafland; Bandjar, Van Nieuwstadt, Stam (78. Van Steensel) en Van Guldener; Braber, Van Dieren, Altheer, Luijckx (73. Simr) en Rojer; Den Ouden (73. Korf).

TOPSCORERS

1. Huntelaar (Ajax) 5, 2. Suarez (Ajax), De Groot (De Graafschap) 4, 4. Makaay (Feyenoord), N'Kufo (FC Twente) 3.

PROGRAMMA

In verband met het EK-kwalificatieduel Nederland - Bulgarije komend weekeinde geen competitieduels.

EERSTE DIVISIE

Emmen - MVV 1-1

Telstar - FC Zwolle 0-1

Dordrecht - RBC 1-0

RKC - Helmond Sport 2-1

Eindhoven - Omniworld 2-2

GA Eagles - AGOVV 4-0

Den Bosch - Cambuur 4-2

Fortuna S - Veendam 2-0

TOP - Volendam 0-2

Haarlem - ADODenHaag 2-0

Den Bosch55001513-4Helmond Sp5311108-4Telstar5311105-3RKC5230912-8Volendam522188-6Veendam522188-7FC Zwolle514077-6Dordrecht521276-6AGOVV521277-10Go Ahead5203613-9Eindhoven513169-8MVV513164-5Haarlem512254-5ADODenHaag512254-6Emmen512257-13Fortuna S.511344-5RBC511342-4Cambuur 511349-14TOP Oss503233-6Omniworld503236-10

TOPSCORERS

1. Caracciolo (Eindhoven), Van der Biezen (Den Bosch), Garcia (RKC) 4.

PROGRAMMA

Vrijdag: Veendam - Eindhoven, Omniworld - TOP Oss, Cambuur - Volendam, Telstar - Dordrecht, Helmond Sport - Haarlem, MVV - Fortuna S, Zwolle - Den Bosch, AGOVV - RKC, ADO Den Haag - Emmen, RBC - GA Eagles.

ZATERDAGAMATEURS

Eerste speelronde.

Hoofdklasse A: Barendrecht - Ter Leede 0-1, Lisse - Excelsior M 4-2, TOGR - Noordwijk 2-2, Rijnsburgse Boys - DOTO 4-0, Zwaluwen’30 - Katwijk 2-2, Capelle - ASWH 1-1, Quick Boys - SHO 1-4.

Hoofdklasse B: Ajax - DOVO 0-1, GVVV - Bennekom 1-1, Sparta - Hoek 0-2, Kozakken Boys - Geinoord 2-0, Sparta N - IJsselmeervogels 2-1, Kloetinge - LRC 2-1, Spakenburg - Nunspeet 3-2.

Hoofdklasse C: VVOG - Be Quick'28 0-0, Excelsior'31 - DOS Kampen 3-1, Flevo Boys - Oranje Nassau 1-2, ACV - Staphorst 1-0, PKC’83 - Genemuiden 3-5, Go Ahead K - ONS Sneek 1-1, WHC - HHC 0-3.

ZONDAGAMATEURS

Eerste speelronde.

Hoofdklasse A: DWV - ADO’20 1-2, DCV - Omniworld 1-4, Elinkwijk - DWS 4-1, VUC - AFC 2-3, VVSB - Haaglandia 2-2, Westlandia - Hollandia 0-1, Türkiyemspor - Argon 2-1.

Hoofdklasse B: Schijndel - EVV 2-3, JVC Cuijk - UNA 3-2, Gemert - Rosmalen 2-1, Baronie - Deurne 1-2, Papendrecht - DESK 2-3, Geldrop - Dijkse Boys 2-1, Meerssen - UDI’19 3-1.

Hoofdklasse C: WKE - Treffers 1-0, Rheden - Enschede 2-0, SVBO - WSV 3-3, HSC’21 - Babberich 3-3, Quick’20 - Sneek 3-0, De Bataven - Be Quick G 0-1, Achilles’29 - Lienden 2-2.

BUITENLAND

België

Charleroi - Bergen 3-1, Genk - Westerlo 1-0, Zulte-Waregem - Germinal 2-1, Cercle - Gent 4-1, Lokeren - Mechelen 3-1, Brussels - Roeselare 0-0, Dender - St.Truiden 1-0, Moeskroen - Anderlecht 1-2, Standard - Brugge 2-1. Stand: Standard 5-15, Anderlecht 5-13, Gent 5-10, Charleroi 5-10, Lokeren 5-10, Brugge 5-10, Genk 5-10, Cercle 5-9, Moeskroen 5-9, Zulte-Waregem 5-7, Roeselare 5-6, Westerlo 5-6, Germinal 5-4, Dender 5-4, Mechelen 5-2, Bergen 5-1, Brussels 5-1, St. Truiden 5-0.

Duitsland

Schalke’04 - Leverkusen 1-1, Bremen - Frankfurt 2-1, Hertha BSC - Wolfsburg 2-1, Hannover’96 - Bochum 3-2, Cottbus - Nürnberg 1-1, Rostock - Dortmund 0-1, Duisburg - Bielefeld 3-0, HSV - Bayern München 1-1, Karlsruhe - Stuttgart 1-0. Stand: Bayern München 4-10, Bochum 4-7, Bielefeld 4-7, Frankfurt 4-7, HSV 4-7, Bremen 4-7, Schalke’04 4-6, Duisburg 4-6, Hertha BSC 4-6, Dortmund 4-6, Karlsruhe 4-6, Hannover’96 4-6, Leverkusen 4-5, Wolfsburg 4-4, Stuttgart 4-4, Nürnberg 4-4, Cottbus 4-2, Rostock 4-0.

Engeland

Bolton - Everton 1-2, Fulham - Tottenham 3-3, Liverpool - Derby County 6-0, Middlesbrough - Birmingham 2-0, Newcastle - Wigan 1-0, Reading - West Ham 0-3, Manchester United - Sunderland 1-0, Arsenal - Portsmouth 3-1, Blackburn - Manchester City 1-0, Aston Villa - Chelsea 2-0. Stand: Liverpool 4-10, Arsenal 4-10, Everton 5-10, Chelsea 5-10, Manchester City 5-9, Newcastle 4-8, Blackburn 4-8, Manchester United 5-8, Aston Villa 4-7, West Ham 4-7, Wigan 5-7, Middlesbrough 5-7, Portsmouth 5-5, Tottenham 5-4, Fulham 5-4, Birmingham 5-4, Sunderland 5-4, Reading 5-4, Bolton 5-3, Derby County 5-1.

Frankrijk

Bordeaux - Monaco 2-1, Caen - Sochaux 2-2, Lyon - Le Mans 3-2, Nancy - St. Etienne 2-0, Rennes - Lille 2-2, Strasbourg - Lorient 0-0, Toulouse - Auxerre 2-0, Valenciennes - Metz 0-0, Paris SG - Marseille 1-1, Nice - Lens 1-0. Stand: Nancy 6-16, Valenciennes 7-14, Bordeaux 7-14, Monaco 7-13, Lyon 6-12, Rennes 7-12, Lorient 7-12, Strasbourg 7-11, Nice 7-11, Le Mans 7-10, Lille 7-8, St. Etienne 7-8, Paris SG 7-8, Toulouse 5-7, Marseille 7-7, Caen 5-4, Sochaux 7-3, Auxerre 7-3, Lens 5-2, Metz 7-2.

Italië

Empoli - Inter 0-2, Atalanta - Parma 2-0, Cagliari - Juventus 2-3, Catania - Genoa 0-0, Livorno - Palermo 2-4, Roma - Siena 3-0, Torino - Reggina 2-2, Udinese - Napoli 0-5, Sampdoria - Lazio 0-0. Stand: Juventus 2-6, Roma 2-6, Atalanta 2-4, Inter 2-4, Sampdoria 2-4, AC Milan 1-3, Fiorentina 1-3, Napoli 2-3, Cagliari 2-3, Palermo 2-3, Torino 2-2, Reggina 2-2, Lazio 2-2, Catania 2-2, Parma 2-1, Genoa 2-1, Udinese 2-1, Empoli 2-0, Siena 2-0, Livorno 2-0.

Schotland

Dundee - Falkirk 2-0, Hibernian - Inverness 1-0, Kilmarnock - Aberdeen 0-1, Rangers - Gretna 4-0, St. Mirren - Celtic 1-5. Stand: Rangers 5-15, Celtic 5-13, Hibernian 5-11, Dundee 5-10, Motherwell 4-9, Kilmarnock 5-7, St. Mirren 5-6, Aberdeen 5-5, Falkirk 5-3, Hearts 4-2, Gretna 5-1, Inverness 5-0.

Spanje

Zaragoza - Santander 1-1, Levante - Murcia 0-0, Barcelona - Bilbao 3-1, Atletico Madrid - Mallorca 1-1, Almeria - Valencia 1-2, Valladolid - Deportivo 2-2, Betis - Espanyol 2-2, Getafe - Recreativo 1-1, Villarreal - Real Madrid 0-5. Stand: Real Madrid 2-6, Mallorca 2-4, Barcelona 2-4, Valladolid 2-4, Murcia 2-4, Sevilla 1-3, Almeria 2-3, Villarreal 2-3, Valencia 2-3, Betis 2-2, Recreativo 2-2, Santander 2-2, Osasuna 1-1, Atletico Madrid 2-1, Espanyol 2-1, Zaragoza 2-1, Bilbao 2-1, Deportivo 2-1, Getafe 2-1, Levante 2-1.

Meer over

Wilt u iets delen met Trouw?

Tip hier onze journalisten

Op alle verhalen van Trouw rust uiteraard copyright.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright@trouw.nl.
© 2022 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden