Eerste ronde Uefa Cup, eerste wedstrijd....

Eerste ronde Uefa Cup, eerste wedstrijd.

Dinamo Zagreb (Kro) - Ajax 0-1 (0-0). 62. Rommedahl 0-1. Scheidsrechter: Lannoy (Fra). Toeschouwers: 38.000. Gele kaart: Vukojevic (Dinamo Zagreb), Maduro (Ajax).

Dinamo Zagreb: Koch; Etto, Schildenfeld, Drpic en Cale; Vukojevic (70. Guela), Vugrinec (46. Sokota), Modric en Pokrivac; Balaban en Sammir.

Ajax: Stekelenburg; Heitinga, Van der Wiel, Stam en Vermaelen; Ogararu, Gabri, Maduro en Emanuelson; Rommedahl (78. Suarez) en Huntelaar (84. Luque).

FC Groningen - Fiorentina (Ita) 1-1 (1-0). 26. Lovre 1-0, 66. Semioli 1-1. Scheidsrechter: Cortez Batista (Por). Toeschouwers: 19.700. Gele kaart: Lindgren (FC Groningen), Mutu, Frey (Fiorentina).

FC Groningen: Van Loo; Silva, Sankoh, Kruiswijk en Stenman; Meerdink, Lindgren, Lovre en Stenman; Nevland (90. Kolder) en Nijland (74. Van de Laak).

Fiorentina: Frey; Ujfalusi, Gamberini, Kroldrup en Pasqual; Semioli, Liverani, Pazienza en Montolivo (46. Kuzmanovic); Vieri (58. Pazzini) en Mutu.

SC Heerenveen - Helsingborg (Zwe) 5-3 (3-0). 20. Bradley 1-0, 30. Sibon 2-0, 35. Sibon 3-0, 52. Larsson 3-1, 57. Omotoyossi 3-2, 59. Bak Nielsen 4-2, 60. Bradley 5-2, 70. Larsson 5-3 (strafschop). Scheidsrechter: Panic (Bos). Toeschouwers: 14.000. Gele kaart: Prager, Bradley (SC Heerenveen), Tamboura, Omotoyossi, Christoffer Andersson, Skulason (Helsingborg).

SC Heerenveen: Vandenbussche; Zuiverloon, Bak Nielsen, Dingsdag en Breuer; Roorda (76. Poulsen), Bradley (72. Prager) en Pranjic; Beerens, Sibon (65. Matusiak) en Sulejmani.

Helsingborg: Daniel Andersson; Christoffer Andersson, Jakobsson, Beloufa (46. Castan) en Tamboura; Lantz (46. Wahlstedt), Dahl, Skulason en Kolar (87. Unkuri); Omotoyossi en Larsson.

Getafe (Spa) - FC Twente 1-0 (0-0). 90. Uche 1-0. Scheidsrechter: Richmond (Sch). Toeschouwers: 12.000. Rode kaart: 62. Braafheid (FC Twente/2x geel). Gele kaart: Hernandez (Getafe), Denneboom, (FC Twente).

Getafe: Pato; Cortes, Belenguer, Diaz en Licht; Hernandez, Casquero (81. Sousa) en Celestini; Kepa (46. Albin), Uche en Granero (70. Braulio).

FC Twente: Boschker; Wellenberg, Wielaert, Braafheid en Heubach (61. Zomer); Wilkshire, El Ahmadi en Engelaar; Denneboom (65. Brama), N'Kufo en Huysegems (87. Elia).

Spartak Moskou (Rus) - BK Hacken (Zwe) 5-0.

Larisa (Gri) - Blackburn Rovers (Eng) 2-0.

Bayer Leverkusen (Dui) - Leiria (Por) 3-1.

Groclin (Pol) - Rode Ster Belgrado (Ser) 0-1.

Tampere (Fin) - Bordeaux (Fra) 2-3.

AEK Athene (Gri) - FC Salzburg (Oos) 3-0.

Zenit St. Petersburg (Rus) - Standard (Bel) 3-0.

Sochaux (Fra) - Panionios (Gri) 0-2.

Mlada Boleslav (Tsj) - Palermo (Ita) 0-1.

Hammarby (Zwe) - Braga (Por) 2-1.

SK Brann (Noo) - Club Brugge (Bel) 0-1.

Bayern München (Dui) - Belenenses (Tur) 1-0.

Lokomotiv Sofia (Bul) - Rennes (Fra) 1-3.

Dinamo Boekarest (Roe) - Elfsborg (Zwe) 1-2.

Midtjyllan (Den) - Lok Moskou (Rus) 1-3.

FK Rabotni (Mac) - Bolton (Eng) 1-1.

Sarajevo (Bos) - Basel (Zwi) 1-2.

FC Sion (Zwi) - Galatasaray (Tur) 3-2.

Sparta Praag (Tsj) - Odense (Den) 0-0.

Empoli (Ita) - FC Zürich (Zwi)

Artmedia (Slw) - Panathinaikos (Gri) 1-2.

Toulouse (Fra) - CSKA Sofia (Bul) 0-0.

Aris Saloniki (Gri) - Zaragoza (Spa) 1-0.

Sampdoria (Ita) - Aalborg (Den) 2-2.

Nürnberg (Dui) - Rapid Boekarest (Roe) 0-0.

Anderlecht (Bel) - Rapid Wien (Oos) 1-1.

Austria Wien (Oos) - Valerenga (Noo) 2-0.

Atletico Madrid (Spa) - Erciysspor (Tur) 4-0.

Hapoel Tel Aviv (Isr) - AIK Solna (Fin) 0-0.

Tottenham (Eng) - Anorthosis (Cyp) 6-1.

Returns op donderdag 4 oktober.

De uitslag van Pacos Ferreira - AZ kon niet worden meegenomen, omdat de wedstrijd in Portugal te laat begon.

Meer over

Wilt u iets delen met Trouw?

Tip hier onze journalisten

Op alle verhalen van Trouw rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright@trouw.nl.
© 2020 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden