De sportkalender van 2011

JANUARI

6 Skispringen Vierschansen Bischofshofen

6-11 Wielrennen Zesdaagse Rotterdam

7-9 Schaatsen EK allround Collalbo

8-9 Wielrennen NK veldrijden St Michelsgestel

9 Atletiek Halve marathon Egmond aan Zee

14-16 Shorttrack EK Heerenveen

14-30 Schaken Tata Steeltoernooi Wijk aan Zee

18-23 Wielrennen Tour Down Under Australië

17-23 Bobsleeën EK Winterberg

17-30 Tennis Australian Open Melbourne

20-23 Paardensport Jumping Amsterdam

22-23 Schaatsen WK sprint Heerenveen

22-23 Snowboarden WK La Molina

24-30 Kunstrijden EK Bern

25-26 Voetbal kwartfinales KNVB-beker

28-30 Schaatsen Wereldbeker Moskou

29-30 Wielrennen WK veldrijden St Wendel

FEBRUARI

2 Schaatsen Open NK marathon Weissensee

4-6 Badminton NK Almere

4-6 Shorttrack NK Groningen

5-6 Tafeltennis Europese Top Twaalf Luik

5 Schaatsen Alt. Elfstedentocht Weissensee

7-10 Judo Grand Slam Parijs

7-13 Tennis ABN/Amro-toernooi Rotterdam

8-13 Hockey WK indoor Poznan

8-20 Alpineskiën WK Garmisch Partenkirchen

9 Voetbal Oefenduel Nederland-Oostenrijk Eindhoven

10-13 Squash NK Amsterdam

12-13 Atletiek NK indoor Apeldoorn

12-13 Schaatsen WK allround Calgary

13 Karate NK Dordrecht

14-27 Bobsleeën WK Königssee

15-16 Voetbal Achtste finales Champions League

15-20 Badminton EK landenteams Amsterdam

17 Voetbal Tweede ronde Europa League

19-20 Atletiek NK cross Hellendoorn

19-22 Alpineskiën NK Oostenrijk

22-23 Voetbal Achtste finales Champions League

24 Voetbal Tweede ronde Europa League

26 Wielrennen Omloop Het Nieuwsblad

27 Wielrennen Kuurne-Brussel-Kuurne

MAART

1-3 Voetbal Halve finales KNVB-beker

4-6 Atletiek WK indoor Parijs

4-6 Schaatsen Finale wereldbeker Heerenveen

4-6 Tennis Davis Cup Oekraïne-Nederland

5-6 Tafeltennis NK Eindhoven

5-6 Karate Open NK Rotterdam

6 Atletiek Twintig van Alphen

6-13 Wielrennen Parijs-Nice

8-9 Voetbal Achtste finales Champions League

9-15 Wielrennen Tirreno-Adriatico

10 Voetbal Achtste finales Europa League

10-13 Schaatsen WK afstanden Inzell

11-13 Shorttrack WK Sheffield

13-14 Roeien Heineken Vierkamp Amsterdam

13 Atletiek City-Pier-City-Loop Den Haag

13 Autosport Formule 1 Bahrein

15-16 Voetbal Achtste finales Champions League

17 Voetbal Achtste finales Europa League

19 Wielrennen Milaan-SanRemo

20 Atletiek WK cross Punta Umbria

21 Roeien Head of the River Amsterdam

21-27 Kunstrijden WK Tokio

23 Wielrennen Dwars door Vlaanderen

23-27 Wielrennen WK baan Apeldoorn

24-27 Paardensport Indoor Brabant Den Bosch

25 Voetbal EK-kwalificatie Hongarije-Nederland

25-27 Taekwondo Dutch Open Eindhoven

26 Wielrennen E3 Prijs

27 Autosport Formule 1 Melbourne

27 Wielrennen Gent-Wevelgem

29 Voetbal EK-kwalificatie Nederland-Hongarije Amsterdam

APRIL

3 Roeien Skiffhead Amsterdam

3 Wielrennen Ronde van Vlaanderen

5-6 Voetbal Kwartfinales Champions League

5-7 Snowboarden NK Laax

6 Wielrennen Scheldeprijs

6-10 Turnen EK (m/v) Berlijn

6-16 Dammen NK Wapenveld

7 Voetbal Kwartfinales Europa League

7-10 Golf The Masters Augusta

7-10 Zwemmen SwimCup Eindhoven

10 Atletiek Marathon Rotterdam

10 Autosport Formule 1 Kuala Loempoer

10 Roeien Varsity Houten

10 Wielrennen Parijs-Roubaix

10-12 Zwemmen Open NK Eindhoven

12-13 Voetbal Kwartfinales Champions League

13 Wielrennen Brabantse Pijl

14 Voetbal Kwartfinales Europa League

16-17 Schermen NK Almere

17 Atletiek Marathon Enschede

17 Autosport Formule 1 China

17 Wielrennen Amstel Gold Race

20 Wielrennen Waalse Pijl

20-25 Trampolinespringen EK Varna

21-24 Judo EK Istanbul

24 Wielrennen Luik-Bastenaken-Luik

25 Atletiek Marathon Utrecht

26-27 Voetbal Halve finales Champions League

28 Voetbal Halve finales Europa League

29-5 IJshockey WK Slowakije

MEI

1-6 Taekwondo WK Gyeongju

3-4 Voetbal Halve finales Champions League

4-8 Wielrennen Vierdaagse Duinkerken

5 Voetbal Halve finales Europa League

5-7 Boksen NK Amsterdam

7-29 Wielrennen Ronde van Italië

8 Autosport Formule 1 Turkije

8 Voetbal Finale KNVB-beker Rotterdam

8-15 Tafeltennis WK Rotterdam

14 Atletiek Ter Speckebokaal Lisse

16-21 Wielrennen Olympia’s Tour

18 Voetbal Finale Europa League Dublin

20-29 Schaken NK Eindhoven

21-22 Atletiek NK meerkamp Emmeloord

22 Autosport Formule 1 Spanje

24-29 Zeilen Wereldbeker Medemblik

25-28 Squash EK Warschau

27-29 Judo Grand Slam Moskou

27-5 Tennis Roland Garros Parijs

28 Voetbal Finale Champions League Londen

29 Atletiek FBK-Games Hengelo

29 Autosport Formule 1 Monaco

JUNI

4 Voetbal Oefenduel Brazilië-Nederland

4-5 Roeien NK Amsterdam

7 Voetbal Oefenduel Uruguay-Nederland

8-12 Paardensport NK dressuur De Steeg

11 Atletiek Gouden Spike Leiden

11-13 Paardensport NK vierspannen Zelhem

12 Autosport Formule 1 Canada

12-18 Tennis Unicef Open Rosmalen

14-26 Beachvolleybal WK Rome

18-19 Atletiek EK landenteams Izmir

18-19 Judo Grand Slam Rio de Janeiro

18-19 Turnen NK

20-3 Tennis Wimbledon Londen

23-3 Honkbal World Port Tournament Rotterdam25 Motorsport TT Assen

25-26 Wielrennen NK Ootmarsum

25-26 Trampolinespringen NK

25-26 Zwemmen NK sprint Emmen

25-3 Hockey Champions Trophy (v) Amsterdam

26 Autosport Formule 1 Valencia

26-17 Voetbal WK vrouwen Duitsland

JULI

2-24 Wielrennen Ronde van Frankrijk

4-10 Tennis Challenger Scheveningen

8-17 Paardensport CHIO Aken

9-17 Tennis Challenger Hilversum

10 Autosport Formule 1 Groot-Brittannië

16-19 Golf US Open Bethesda

16-31 Zwemmen WK Shanghai

17-22 Schermen EK Sheffield

24 Autosport Formule 1 Duitsland

30 Voetbal Johan Cruijff Schaal Amsterdam

30 Wielrennen Clasica San Sebastian

30-3 Atletiek NK baan Amsterdam

31 Autosport Formule 1 Hongarije

AUGUSTUS

5-7 Voetbal Eerste ronde eredivisie

8-14 Badminton WK Londen

8-14 Wielrennen Eneco Tour

10 Voetbal Oefenduel Engeland-Nederland

11-15 Beachvolleybal EK Berlijn

17-21 Paardensport EK dressuur Rotterdam

18-21 Kano WK vlakwater Szeged

20-11 Wielrennen Ronde van Spanje

21-27 Squash WK teams Paderborn

20-28 Hockey EK (m/v) Mönchengladbach

23-28 Judo WK Parijs

25-28 Paardensport CHIO Rotterdam

27-4 Atletiek WK Daegu

28 Autosport Formule 1 België

28-4 Roeien WK Bled

29-13 Tennis US Open New York

SEPTEMBER

2 Voetbal EK-kwalificatie Nederland-San Marino Eindhoven

4 Atletiek NK 10 km Tilburg

6 Voetbal EK-kwalificatie Finland-Nederland

6-15 Wielrennen Holland Ladies Tour

7 Zwemmen EK open water Eilat

7-11 Kano WK slalom Bratislava

8-11 Golf KLM Open Zandvoort

10 Kano NK vlakwater Amsterdam

10 Wielrennen Parijs-Brussel

11 Autosport Formule 1 Italië

13-14 Voetbal Groepsduels Champions League

13-18 Paardensport EK springen Madrid

15 Voetbal Groepsduels Europa League

16-18 Zeilen Open NK Medemblik

18 Atletiek Dam tot Damloop Amsterdam

19-25 Wielrennen WK weg Kopenhagen

25 Autosport Formule 1 Singapore

27-28 Voetbal Groepsduels Champions League

29 Voetbal Groepsduels Europa League

OKTOBER

2 Atletiek NK halve marathon Breda

2 Atletiek NK snelwandelen Tilburg

6-9 Paardensport Military Boekelo

7 Voetbal EK-kwalificatie Nederland-Moldavië Rotterdam

7-16 Turnen WK (m/v) Tokio

8-16 Schermen WK Catania

8-16 Tafeltennis EK Gdansk

8-18 Biljarten WK driebanden Lima

9 Atletiek Marathon Eindhoven

9 Autosport Formule 1 Japan

9 Wielrennen Parijs-Tours

11 Voetbal EK-kwalificatie Zweden-Nederland

11-16 Badminton Dutch Open Almere

14-16 Judo Grand Prix Rotterdam

15 Wielrennen Ronde van Lombardije

16 Autosport Formule 1 Zuid-Korea

16 Atletiek Marathon Amsterdam

17-22 Wielrennen Zesdaagse Amsterdam

18-19 Groepsduels Champions League

20 Groepsduels Europa League

27-5 Korfbal WK Shaoxing

29 Judo WK open klasse Toemen

30 Autosport Formule 1 India

NOVEMBER

1-2 Voetbal Groepsduels Champions League

2-12 Schaken EK landenteams Heraklion

3 Voetbal Groepsduels Europa League

13 Autosport Formule 1 Abu Dhabi

16-19 Trampolinespringen WK Birmingham

22-23 Groepsduels Champions League

22-24 Judo Grand Prix Abu Dhabi

26-27 Atletiek NK cross Tilburg

27 Atletiek Zevenheuvelenloop Nijmegen

27 Autosport Formule 1 Brazilië

27 Roeien Hel van het Noorden Groningen

30 Voetbal Groepsduels Europa League

DECEMBER

1 Voetbal Groepsduels Europa League

2-4 Tennis Finale Davis Cup

3-18 Zeilen WK Perth

6-7 Voetbal Groepsduels Champions League

8-11 Golf WK Doebai

8-11 Zwemmen EK korte baan Sczecin

9-11 Judo Grand Slam Tokio

11 Atletiek EK cross Velenje

14-15 Voetbal Groepsduels Europa League

17-18 Judo Grand Prix Qingdao

31 Atletiek Sylvestercross

Meer over

Wilt u iets delen met Trouw?

Tip hier onze journalisten

Op alle verhalen van Trouw rust uiteraard copyright.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright@trouw.nl.
© 2021 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden