DE SELECTIES VAN 32 DEELNEMENDE LANDEN

GROEP A

FRANKRIJK

Bondscoach: Roger Lemerre

1 Ulrich Rame Bordeaux d

2 Vincent Candela AS Roma v

3 Bixente Lizarazu Bayern München v

4 Patrick Vieira Arsenal m

5 Philippe Christanval Barcelona v

6 Youri Dkorkaeff Bolton Wanderers m

7 Claude Makalele Real Madrid m

8 Marcel Desailly Chelsea v

9 Djibril Cisse Auxerre a

10 Zinedine Zidane Real Madrid m

11 Sylvain Wiltord Arsenal a

12 Thierry Henry Arsenal a

13 Mikael Silvestre Manchester United v

14 Alain Boghossian Parma m

15 Lilian Thuram Juventus v

16 Fabien Barthez Manchester United d

17 Emmanuel Petit Chelsea m

18 Frank Leboeuf Olympique Marseille v

19 Willy Sagnol Bayern München v

20 David Trezeguet Juventus a

21 Christophe Dugarry Bordeaux a

22 Johan Micoud Parma m

23 Gregory Coupet Lyon d

SENEGAL

Bondscoach: Bruno Metsu.

1 Tony Sylva AS Monaco d

2 Omar Daf Sochaux v

3 Pape Ibrahim Sarr RC Lens m

4 Pape Malick Diop FC Lorient v

5 Alassne Ndour St. Etienne v

6 Aliou Cisse Montpellier v

7 Henri Camara CS Sedan a

8 Amara Traore FC Gueugnon a

9 Souleyman Camara AS Monaco a

10 Khalilou Fadiga Auxerre m

11 El Hadji Diouf RC Lens a

12 Amdy Faye Auxerre m

13 Lamine Diatta Stade Rennes v

14 Moussa N'Diaye CS Sedan m

15 Salif Diao CS Sedan m

16 Omar Diallo Khourigba d

17 Ferdinand Coly RC Lens v

18 Pape Thiaw Racing Strassbourg a

19 Pape Bouba Diop RC Lens m

20 Sylvain N'Diaye Olympique Lille m

21 Habib Beye Racing Strassbourg v

22 Khalidou Cissokho Jeanne d'Arc Dakar d

23 Makhtar N'Diaye Stade Rennes m

URUGUAY

Bondscoach: Victor Púa

1 Fabian Carini Juventus d

2 Gustavo Mendez Nacional v

3 Alejandro Lembo Nacional v

4 Paolo Montero Juventus v

5 Pablo Garcia Venezia m

6 Dario Rodriguez Penarol v

7 Gianni Guigou AS Roma m

8 Gustavo Varela Nacional m

9 Dario Silva Malaga a

10 Fabian O'Neill Perugia a

11 Federico Magallanes Venezia a

12 Gustavo Munua Nacional d

13 Sebastian Abreu Cruz Azul a

14 Gonzalo Sorondo Internazionale v

15 Nicolas Olivera Sevilla m

16 Marcelo Romero Malaga m

17 Mario Regueiro Racing Santander a

18 Richard Morales Nacional a

19 Joe Bizera Penarol v

20 Alvaro Recoba Internazionale a

21 Diego Forlan Manchester United a

22 Gonzalo de los Santos Valencia m

23 Federico Elduayen Penarol d

DENEMARKEN

Bondscoach: Morten Olsen

1 Thomas Sörensen Sunderland d

2 Stig Tofting Bolton Wanderers m

3 Rene Henriksen Panathinaikos v

4 Mar Laursen AC Milan v

5 Jan Heintze PSV v

6 Thomas Helveg AC Milan v

7 Thomas Gravesen Everton m

8 Jesper Grönkjaer Chelsea a

9 Jon Dahl Tomasson Feyenoord a

10 Martin Jörgensen Udinese a

11 Ebbe Sand Schalke 04 a

12 Niclas Jensen Manchester City v

13 Steven Lustü Lyn Oslo v

14 Claus Jensen Charlton Athletic m

15 Jan Michaelsen Panathinaikos m

16 Peter Kjaer Aberdeen d

17 Christian Poulsen FC Kopenhagen m

18 Peter Lövenkrands Glasgow Rangers a

19 Dennis Rommedahl PSV a

20 Kasper Bögelund PSV v

21 Peter Madsen Bröndby a

22 Jesper Christiansen Velje d

23 Brian Steen Nielsen Malmö FF m

GROEP B

SPANJE

Bondscoach: Antonio Camacho

1 Iker Casillas Real Madrid d

2 Curro Torres Valencia v

3 Juanfran Celta de Vigo v

4 Ivan Helguera Real Madrid m

5 Carles Puyol Barcelona v

6 Fernando Hierro Real Madrid v

7 Raul Real Madrid a

8 Ruben Baraja Valencia m

9 Fernando Morientes Real Madrid a

10 Diego Tristan Deportivo La Coruna a

11 Javier de Pedro Real San Sebastian m

12 Albert Luque Mallorca a

13 Ricardo Real Valladolid d

14 David Albelda Valencia m

15 Enrique Romero La Coruna v

16 Gaizka Mendieta Lazio Roma m

17 Juan Carlos Valeron La Coruna m

18 Sergio Deportivo La Coruna m

19 Xavi Barcelona v

20 Miguel Nadal Mallorca v

21 Luis Enrique Barcelona m

22 Jaoquin Betis Sevilla m

23 Pedro Contreras Malaga d

SLOVENIü

Bondscoach: Zrecko Katanec

1 Marko Simeunovic Maribor d

2 Goran Sankovic Salvia Praag v

3 Zeljko Milinovic Ichihara v

4 Muamer Vugdalic Maribor v

5 Marinko Galic Koper v

6 Aleksandr Knavs Kaiserslautern v

7 Doni Novak Unterhaching m

8 Ales Ceh Grazer AK m

9 Milan Osterc Hapoel Tel Aviv a

10 Zlatko Zahovic Benfica m

11 Miran Pavlin FC Porto m

12 Mladen Dabanovic Lokeren d

13 Mladen Rudonja Portsmouth a

14 Sasa Gajser AA Gent m

15 Rajko Tavcar FC Nürnberg m

16 Senad Tiganj Olimpia Ljubljana a

17 Zoran Pavlovic Austria Wien m

18 Milenko Acimovic Rode Ster Belgrado m

19 Amir Karic Maribor m

20 Nastja Ceh Club Brugge m

21 Sebastjan Cimirotic Lecce a

22 Dejan Nemec Club Brugge d

23 Spasoje Bulajic FC Köln v

PARAGUAY

Bondscoach: Cesare Maldini.

1 Jose Luis Chilavert Racing Strasbourg d

2 Francisco Arce Palmeiras v

3 Pedro Sarabia River Plate v

4 Carlos Gamarra AEK Athene v

5 Celso Ayala River Plate v

6 Estanislao Struway Libertad m

7 Richart Baez Olimpia Asuncion a

8 Guido Alvarenga Tigres Leon m

9 Roque Santa Cruz Bayern München a

10 Roberto Acuna Real Zaragoza m

11 Jorge Campos Catolica Santiago a

12 Justo Villar Libertad d

13 Carlos Paredes FC Porto m

14 Diego Gavilan Tecos Guadalajara m

15 Carlos Bonet Libertad m

16 Gustavo Morinigo Libertad m

17 Juan Carlos Franco Asuncion v

18 Julio Cesar Caceres Asuncion v

19 Daniel Sanabria Libertad v

20 Jose Cardozo Deportivo Toluca a

21 Denis Caniza Santos Laguna v

22 Ricardo Tavarelli Olimpia Asuncion d

23 Nelson Cuevas River Plate a

ZUID-AFRIKA

Bondscoach: Jomo Sono

1 Hans Vonk Heerenveen d

2 Cyril Nzama Kaizer Chiefs v

3 Bradley Carnell VfB Stuttgart v

4 Aaron Mokoena Beerschot v

5 Jacob Lekgetno Lok Moskou v

6 McBeth Sibaya Jomo m

7 Quinton Fortune Manchester United m

8 Thabo Mngomeni Orlando Pirates m

9 MacDonald Mukasi Plovdiv m

10 Bennett Mnguni Lok Moskou m

11 Jabu Pule Kaizer Chiefs m

12 Teboho Mokoena Sankt Gallen m

13 Pierre Issa Watford v

14 Siyabonga Nomvethe Udinese a

15 Sibusio Zuma FC Kopenhagen m

16 Andre Arendse Santos Kaapstad d

17 Benedict McCarthy FC Porto a

18 Delron Buckley VfL Bochum m

19 Lucas Radebe Leeds United v

20 Calvin Marlin Ajax Kaapstad d

21 Steven Pienaar Ajax m

22 Thabang Molefe Jomo v

23 George Koumantarakis FC Basel a

GROEP C

BRAZILIü

Bondscoach: Luiz Felipe Scolari

1 Marcos Palmeiras d

2 Cafu AS Roma v

3 Lucio Bayer Leverkusen v

4 Roque Junior AC Milan v

5 Edmilson Olympique Lyon v

6 Roberto Carlos Real Madrid v

7 Emerson AS Roma m

8 Gilberto Silva Atletico Mineiro m

9 Ronaldo Internazionale a

10 Rivaldo Barcelona m

11 Ronaldinho Paris St. Germain m

12 Dida Corinthians d

13 Belletti Sao Paulo v

14 Anderson Polga Gremio v

15 Kleberson Atl Paranaense m

16 Junior Parma v

17 Denilson Betis Sevilla a

18 Vampeta Corinthians m

19 Juninho Paulista Flamengo m

20 Edilson Cruzeiro a

21 Luizao Gremio a

22 Rogerio Ceni Sao Paulo d

23 Kaka Sao Paulo a

TURKIJE

Bondscoach: Senol Günes

1 Rüstü Recber Fenerbahce d

2 Emre Asik Galatasaray v

3 Bulent Korkmaz Galatasaray v

4 Fatih Akyel Fenerbahce v

5 Alpay Ozalan Aston Villa v

6 Arif Erdem Galatasaray a

7 Okan Buruk Internazionale m

8 Tugay Kerimoglu Blackburn Rovers m

9 Hakan Sükür Parma a

10 Yildiray Bastürk Bayer Leverkusen m

11 Hasan Sas Galatasaray a

12 ümer Catkic Gaziantepspor d

13 Mustafa Izzet Leicester City m

14 Tayfur Havutcu Besiktas m

15 Nihat Kahveci Real Sociedad a

16 Ãœmit üzat Fenerbahce v

17 Ilhan Mansiz Besiktas a

18 Ergün Penbe Galatasaray m

19 Abdullah Ercan Fenerbahce m

20 Hakan Ãœnsal Blackburn Rovers v

21 Emre Belözoglu Internazionale m

22 Umit Davala AC Milan m

23 Zafer Ozgultekin Ankaragücü d

CHINA

Bondscoach: Velibor Milutinovic

1 Qi An Dalian Shide d

2 Enhua Zhang Dalian Shide v

3 Pu Yang Beijing Guoan v

4 Chenying Wu Shanghai Shenhua v

5 Zhiyi Fan Dundee v

6 Jiayi Shao Beijing Guoan m

7 Jihai SunDalian Shide v

8 Tie Li Liaoning Bodao m

9 Mingyu Ma Sichuan Dahe m

10 Haidong Hao Dalian Shide a

11 Genwei Yu Tianjin Taida m

12 Maozhen Su Shandong Luneng a

13 Yao Gao Shandong Luneng m

14 Weifeng Li Shenzhen Pingan v

15 Junzhe Zhao Liaoning Bodao m

16 Bo Qu Qingdao Hainiu a

17 Wei Du Shanghai Shenhua v

18 Xiaopeng Li Shanghai Luneng m

19 Hong Qi Shanghai Zhongyuan m

20 Yang Chen Eintracht Frankfurt a

21 Yunlong Xu Beijing Guoan v

22 Jin Jiang Tianjin Taida d

23 Chuliang Ou Yunnan Hongta d

COSTA RICA

Bondscoach: Alexandre Guimaraes

1 Erick Lonnis Saprissa d

2 Jervis Drummond Saprissa v

3 Luis Marin Alajuelense v

4 Mauricio Wright Herediano v

5 Gilberto Martinez Saprissa v

6 Wilmer Lopez Alajuelense m

7 Rolando Fonseca Saprissa a

8 Mauricio Solis Alajuelense m

9 Paulo Wanchope Manchester City a

10 Walter Centeno Saprissa m

11 Ronald Gomez OFI Kreta a

12 Winston Parks Udinese a

13 Daniel Vallejos Herediano m

14 Juan José Rodriguez San Carlos v

15 Harold Wallace Alajuelense v

16 Steven Bryce Alajuelense a

17 Herman Medford Saprissa a

18 Alvaro Mesen Alajuelense d

19 Rodrigo Cordero Herediano m

20 William Sunsing Herediano a

21 Pablo Chinchilla Alajuelense v

22 Carlos Castro Alajuelense v

23 Lester Morgan Herediano d

GROEP D

ZUID-KOREA

Bondscoach: Guus Hiddink

1 Woon-Jae Lee Sangmoo d

2 Young-Min Hyun Ulsan Hyundai v

3 Sung-Yong Choi Suwon Blue Wingsm

4 Jin-Cheul Choi Chonbuk Hyundai v

5 Nam-Il Kim Chunnam Dragons m

6 Sang-Chul Yoo Kashiwa Reysol m

7 Tae-Young Kim Chunnam Dragons v

8 Tae-Uk Choi Anyang LG a

9 Ki-Hyeon Seol Anderlecht a

10 Young-Pyo Lee Anyang LG m

11 Yong-Soo Choi JEF United Ichihara a

12 Byung-Ji Kim Pohang Steelers d

13 Eul-Yong Lee Bucheon SK m

14 Chun-Soo Lee Ulsan Hyundai a

15 Min-Sung Lee Pusan Icons v

16 Doo-Ri Cha Korea University a

17 Jong-Hwan Yoon Cerezo Osaka m

18 Sun-Hong Hwan Kashiwa Reysol a

19 Jung-Hwan Ahn Perugia m

20 Myung-Bo Hong Pohang Steelers v

21 Ji-Sung Park Kyoto Purple Sanga m

22 Chong-Gug Song Pusan Icons m

23 Eun-Sung Choi Taejon Citizen d

POLEN

Bondscoach: Jerzy Engel

1 Jerzy Dudek Liverpool d

2 Tomasz Klos Kaiserslautern v

3 Jacek Zielinski Legia Warschau v

4 Michal Zewiakow Moeskroen v

5 Tomasz Rzasa Feyenoord m

6 Tomasz Hajto Schalke 04 v

7 Piotr Swierczewski Marseille m

8 Cezary Kucharski Legia Warschau a

9 Pawel Kryszalowicz Eint Frankfurt a

10 Radoslaw Kaluzny Cottbus m

11 Emmanuel Olisadebe Panathinaikos a

12 Radoslaw Majdan Izmir d

13 Arkadiusz Glowacki Wisla Krakov v

14 Marcin Zwelakow Moeskroen a

15 Tomasz Waldoch Schalke 04 v

16 Maciej Murawski Legia Warschau m

17 Arkadiusz Bak Widzew Lodz m

18 Jacek Krzynowek FC Nürnberg m

19 Maciej Zurawski Wisla Krakov a

20 Jacek Bak Lens v

21 Marek Kozminski Ancona m

22 Adam Matysek Radomsko d

VER. STATEN

Bondscoach: Bruce Arena

1 Brad Friedel Blackburn Rovers d

2 Frankie Hejduk Bayer Leverkusen v

3 Gregg Berhalter Crystal Palace v

4 Pablo Mastroeni Colorado Rapids v

5 John O'Brien Ajax m

6 David Regis FC Metz v

7 Eddie Lewis Fulham m

8 Ernie Stewart NAC m

9 Joe-Max Moore Everton a

10 Claudio Reyna Sunderland m

11 Clint Mathis Metro Stars a

12 Jeff Agoos San José Earthquakes v

13 Cobi Jones LA Galaxy m

14 Steve Cherundolo Hannover 96 v

15 Josh Wolff Chicago Fire a

16 Carlos Llamosa New England Revolution v

17 DaMarcus Beasley Chicago Fire m

18 Kasey Keller Tottenham d

19 Tony Meola Kansas City Wizards d

20 Brian McBride Columbus Crew a

21 Landon Donovan San José Earthquakes m

22 Tony Sanneh FC Nürnberg v

23 Eddie Pope Washington DC v

PORTUGAL

Bondscoach: Antonio Luis Oliveira

1 Vitor Baia FC Porto d

2 Jorge Costa FC Porto v

3 Abel Xavier Liverpool v

4 Marco Caneira Benfica v

5 Fernando Couto Lazio Roma v

6 Paulo Sousa Espanyol m

7 Luis Figo Real Madrid a

8 Joao Pinto Sporting Lissabon a

9 Pedro Pauleta Bordeaux a

10 Rui Costa AC Milan m

11 Sergio Conceicao Inter Milan a

12 Hugo Viana Sporting Lissabon m

13 Jorge Andrade FC Porto v

14 Pedro Barbosa Sporting Lissabon m

15 Nelson Sporting Lissabon m

16 Ricardo Boavista d

17 Paulo Bento Sporting Lissabon m

18 Nuno Frechaut Boavista v

19 Capucho FC Porto a

20 Petit Boavista m

21 Nuno Gomes Fiorentina a

22 Beto Sporting Lissabon v

23 Rui Jorge Sporting Lissabon v

GROEP E

DUITSLAND

Bondscoach: Rudi Völler

1 Oliver Kahn Bayern München d

2 Thomas Linke Bayern München v

3 Marko Rehmer Hertha BSC v

4 Frank Baumann Werder Bremen v

5 Carsten Ramelow Bayer Leverkusen m

6 Christian Ziege Tottenham v

7 Oliver Neuville Bayer Leverkusen a

8 Dietmar Hamann FC Liverpool m

9 Carsten Jancker Bayern München a

10 Lars Ricken Borussia Dortmund m

11 Miroslav Klose FC Kaiserslautern a

12 Jens Lehmann Borussia Dortmund d

13 Michael Ballack Bayer Leverkusen m

14 Gerald Asamoah FC Schalke 04 a

15 Sebastian Kehl B. Dortmund v

16 Jens Jeremies Bayern München m

17 Marco Bode Werder Bremen a

18 Jörg Böhme FC Schalke 04 v

19 Bernd Schneider Bayer Leverkusen m

20 Oliver Bierhoff AS Monaco a

21 Christoph Metzelder Borussia Dortmund v

22 Torsten Frings Werder Bremen m

SAUDI-ARABIü

Bondscoach: Nasser Al-Johar d

1 Mohammed Al-Deayea Al-Hilal v

2 Mohammed Al-Johani Al-Ahli v

3 Redha Tukar Al-Shabab v

4 Zubromawi Suliman Al-Ahli v

5 Mohsin Harthi Al-Nassr v

6 Al-Shehri Fouzi Al-Ahli v

7 Ibrahim Al-Shahrani Al-Ahli m

8 Mohammed Nour Al-Ittihad m

9 Sami Al-Jaber Al-Hilal a

10 Mohammad Al-Shalhoub Al-Hilal m

11 Al-Dossary Obeid Al-Ahli a

12 Al-Dossary Dokhy Al-Hilal v

13 Hussein Sulimani Al-Ahli v

14 Abdulaziz Al-Khathran Al-Shabab m

15 Al-Dosary Gaman Al-Hilal a

16 Khamis Al-Dosari Al-Ittihad m

17 Abdullah Al-Waked Al-Shabab m

18 Nawaf Al-Temyat Al-Hilal m

19 Omar Al-Ghamdi Al-Hilal m

20 Al-Hassan Al-Yami Al-Ittihad a

21 Mabrouk Zaid Al-Ittihad d

22 Mohammad Babkr Al-Nassr d

23 Mansour Al-Thagafi Al-Nassr v

IERLAND

Bondscoach: Mick McCarthy

1 Shay Given Newcastle United d

2 Steve Finnan Fulham v

3 Ian Harte Leeds United v

4 Kenny Cunningham Wimbledon v

5 Steve Staunton Aston Villa v

6. *

7 Jason McAteer Sunderland m

8 Matt Holland Ipswich Town m

9 Damian Duff Blackburn Rovers a

10 Robbie Keane Leeds United a

11 Kevin Kilbane Sunderland a

12 Mark Kinsella Charlton Athletic m

13 David Connolly Wimbledon a

14 Gary Breen Coventry City v

15 Richard Dunne Manchester City v

16 Dean Kiely Charlton Athletic d

17 Niall Quinn Sunderland a

18 Gary Kelly Leeds United v

19 Clinton Morrison Crystal Palace a

20 Andy O'Brien Newcastle United v

21 Steven Reid FC Millwall a

22 Lee Carsley FC Everton m

23 Alan Kelly Blackburn Rovers d

KAMEROEN

Bondscoach Winfried Schüfer

1 Boukar Alioum Samsunspor d

2 Bill Tchato SC Montpellier v

3 Pierre Wome Bologna v

4 Rigobert Song FC Köln v

5 Raymond Kalla FC Extremadura v

6 Pierre Njanka Racing Strasbourg v

7 Joseph Ndo Al-Khalees a

8 Geremi Njitap Real Madrid v

9 Samuel Etoo Mallorca a

10 Patrick Mboma Sunderland a

11 Pius N'Diefi CS Sedan a

12 Lauren Etame Arsenal m

13 Lucien Mettomo Manchester City v

14 Joel Epalle Panachaiki Patras m

15 Nicolas Alnoudji Caykur Rizespor m

16 Jacques Songo'o FC Metz d

17 Marc-Vivien Foé Olympique Lyon m

18 Patrick Suffo Sheffield United a

19 Eric Djemba FC Nantes a

20 Salomon Olembe Olympique Marseille v

21 Joseph-Désiré Job FC Metz a

22 Idriss Kameni Le Havre d

23 Daniel Ngom Komé Numancia m

GROEP F

ARGENTINIü

Bondscoach: Marcelo Bielsa

1 German Burgos Atletico Madrid d

2 Roberto Ayala Valencia v

3 Juan Sorin Cruzeiro m

4 Mauricio Pochettino Paris SG v

5 Matias Almeyda Parma m

6 Walter Samuel AS Roma v

7 Claudio Lopez Lazio Roma a

8 Javier Zanetti Inter Milan m

9 Gabriel Batistuta AS Roma a

11 Juan Veron Manchester United m

12 Pablo Cavallero Celta de Vigo d

13 Diego Placente Bayer Leverkusen

14 Diego Simeone Lazio Roma m

15 Claudio Husain River Plate m

16 Pablo Aimar Valencia m

17 Gustavo Lopez Celta de Vigo a

18 Kily Gonzales Valencia a

19 Hernan Crespo Lazio Roma a

20 Marcelo Gallardo AS Monaco m

21 Claudio Caniggia Glasgow Rangers a

22 Jose Chamot AC Milan v

23 Ariel Ortega River Plate m

24 Roberto Bonano Barcelona d

NIGERIA

Bondscoach: Festus Onigbinde

1 Ike Shorunmu Fc Luzern d

2 Joseph Yobo Marseille m

3 Celestine Babayaro Chelsea v

4 Nwankwo Kanu Arsenal a

5 Isaac Okoronkwo Sjaktor Donetzk v

6 Taribo West Kaiserslautern v

7 Pius Ikedia Ajax a

8 Mutiu Adepoju Salamanca m

9 Bartholomew Ogbeche Paris SG a

10 Jay-Jay Okocha Paris SG m

11 Garba Lawal Roda JC m

12 Austin Ejide Gabros International d

13 Radiu Afolabi Standard Luik v

14 Ifeani Udeze PAOK Saloniki v

15 Christopher Justice FC Antwerp m

16 Efetobore Sodje Crewe Alexandria v

17 Julius Aghahowa Sjaktor Donetzk a

18 Benedict Akwuegbu Shenyang Haishi a

19 Eric Ejiofor Maccabi Haifa v

20 James Obiorah Lokomotiv Moskou m

21 John Utaka Al Saad a

22 Vincent Enyeama Enyimba d

23 Femi Opabunmi 3SC Ibadan a

ENGELAND

Bondscoach: Sven-Göran Eriksson

1 David Seaman Arsenal d

2 Danny Mills Leeds United v

3 Ashley Cole Arsenal v

4 Trevor Sinclair West Ham United m

5 Rio Ferdinand Leeds United v

6 Sol Campbell Arsenal v

7 David Beckham Manchester United m

8 Paul Scholes Manchester United m

9 Robbie Fowler Leeds United a

10 Michael Owen Liverpool a

11 Emile Heskey Liverpool a

12 Wesley Brown Manchester United v

13 Nigel Martyn Leeds United d

14 Wayne Bridge Southampton v

15 Martin Keown Arsenal v

16 Gareth Southgate Middlesbrough v

17 Teddy Sheringham Tottenham a

18 Owen Hargreaves Bayern München m

19 Joe Cole West Ham United m

20 Darius Vassell Aston Villa a

21 Nicky Butt Manchester United m

22 David James West Ham United d

23 Kieron Dyer Newcastle United m

ZWEDEN

Bondscoaches: Söderberg/Lagerbück

1 Magnus Hedman Coventry d

2 Olof Mellberg Aston Villa v

3 Patrik Andersson Barcelona v

4 John Mjüllby Celtic v

5 Michael Svensson Troyes v

6 Tobias Linderoth Everton m

7 Niclas Alexandersson Everton m

8 Anders Svensson Southampton m

9 Freddie Ljungberg Arsenal m

10 Marcus Allbück Heerenveen a

11 Henrik Larsson Celtic a

12 Magnus Kihlstedt FC Kopenhagen d

13 Tomas Antonelius FC Kopenhagen v

14 Erik Edman Heerenveen v

15 Andreas Jakobsson Hansa Rostock v

16 Teddy Lucic AIK Solna v

17 Magnus Svensson Bröndby m

18 Mattias Jonson Bröndby m

19 Pontus Farnerud AS Monaco m

20 Daniel Andersson Venezia m

21 Zlatan Ibrahimovic Ajax a

22 Andreas Andersson AIK Solna a

23 Andreas Isaksson Djurgarden d

GROEP G

ITALIü

Bondscoach: Giovanni Trapattoni

1 Gianluigi Buffon Juventus d

2 Christian Panucci AS Roma v

3 Paolo Maldini AC Milan v

4 Francesco Coco FC Barcelona v

5 Fabio Cannavaro Parma v

6 Cristiano Zanetti Internazionale m

7 Alessandro del Piero Juventus a

8 Gennaro Gattuso AC Milan m

9 Filippo Inzaghi AC Milan a

10 Francesco Totti AS Roma a

11 Cristiano Doni Atalanta m

12 Christian Abbiati AC Milan d

13 Alessandro Nesta Lazio Roma v

14 Luigi di Biagio Internazionale m

15 Mark Iuliano Juventus v

16 Angelo di Livio Fiorentina m

17 Damiano Tommasi AS Roma m

18 Marco Delvecchio AS Roma a

19 Gianluca Zambrotta Juventus m

20 Vincenzo Montella AS Roma a

21 Christian Vieri Internazionale a

22 Francesco Toldo Internazionale d

23 Marco Materazzi Internazionale v

ECUADOR

Bondscoach: Hernan Dario Gomez

1 Jose Cevallos Barcelona Guayaquil d

2 Augusto Porozo Emelec Guayaquil v

3 Ivan Hurtado Barcelona Guayaquil v

4 Ulises de la Cruz Hibernian. Edinburgh v

5 Alfonso Obregon LDU Quito m

6 Raul Guerron Deportivo Quito v

7 Nicolas Asencio Barcelona Guayaquil m

8 Luis Gomez Barcelona Guayaquil v

9 Ivan Kaviedes Barcelona Guayaquil a

10 Alex Aguinaga Cid Necaxa m

11 Agustin Delgado Southampton a

12 Oswaldo Ibarra El Nacional Quito d

13 Angel Fernandez El Nacional Quito a

14 Juan Carlos Burbano El Nacional Quito m

15 Marlon Ayovi Deportivo Quito v

16 Cleber Chala El Nacional Quito m

17 Geovanny Espinoza Aucas Quito v

18 Carlos Tenorio Deportivo Quito a

19 Edison Mendez Deportivo Quito m

20 Edwin Tenorio Barcelona Guayaquil m

21 Wellington Sanchez Emelec Guayaquil m

22 Daniel Viteri Emelec Emelec Guayaquil d

23 Walter Ayovi Emelec Emelec Guayaquil v

KROATIü

Bondscoach: Mirko Jozic

1 Stipe Pletikosa Hajduk Split d

2 Anthony Seric Hellas Verona v

3 Josip Simunic Hertha BSC v

4 Stjepan Tomas Vicenza v

5 Milan Rapaic Fenerbahce m

6 Boris Zivkovic Bayer Leverkusen v

7 Davor Vugrinec Lecce m

8 Robert Prosinecki FC Portsmouth m

9 Davor Suker 1860 München a

10 Niko Kovac Bayern München m

11 Alen Boksic Middlesbrough a

12 Tomislav Butina Dinamo Zagreb d

13 Mario Stanic Chelsea m

14 Zvonimir Soldo VfB Stuttgart m

15 Daniel Saric Panathinaikos v

16 Jurica Vranjes Bayer Leverkusen m

17 Robert Jarni Panathinaikos v

18 Ivica Olic NK Zagreb a

19 Goran Vlaovic Panathinaikos a

20 Dario Simic Internazionale v

21 Robert Kovac Bayern München v

22 Bosko Balaban Aston Villa a

23 Vladimir Vasilj NK Zagreb d

MEXICO

Bondscoach: Javier Aguirre

1 Oscar Perez Cruz Azul d

2 Francisco Gabriel Atletico Pachuca v

3 Rafael García Deportivo Toluca m

4 Rafael Marquez AS Monaco m

5 Manuel Vidrio Atletico Pachuca v

6 Gerardo Torrado FC Sevilla m

7 Ramon Morales Atl Guadalajara m

8 Alberto Garcia Aspe FC Puebla m

9 Jared Borgetti Santos Laguna a

10 Cuauhtemoc Blanco Real Valladolid a

11 Braulio Luna Necaxa m

12 Oswaldo Sanchez Atlas Guadalajara d

13 Sigifredo Mercado Atlas Guadalajara m

14 German Villa America m

15 Luis Hernandez America a

16 Salvador Carmona Deportivo Toluca v

17 Francisco Palencia Espanyol a

18 Joahan Rodriguez Santos Laguna m

19 Gabriel Caballero Atletico Pachuca m

20 Melvin Brown Cruz Azul v

21 Jesus Arellano Monterrey a

22 Alberto Rodriguez Atl Pachuca v

23 Jorge Campos UNAM d

GROEP H

JAPAN

Bondscoach: Philippe Troussier

1 Yoshikatsu Kuwaguchi FC Portsmouth d

2 Yutaka Akita Kashima v

3 Naoki Matsuda Yokohama v

4 Ryuzo Morioka Shimizu v

5 Junichi Inamoto Arsenal m

6 Toshihiro Hattori Jubilo Iwata v

7 Hidetoshi Nakata Parma m

8 Hiroaki Morishima Cerezo Osaka m

9 Akinori Nishizawa Cerezo Osaka a

10 Masashi Nakayama Jubilo Iwata a

11 Takayuki Suzuki Kashima a

12 Seigo Narazaki Nagoya d

13 Atsushi Yanagisawa Kashima a

14 Alex Shimizu m

15 Takashi Fukunishi Jubilo Iwata m

16 Koji Nakata Kashima v

17 Tsuneyasu Miyamoto Gamba Osaka v

18 Shinji Ono Feyenoord m

19 Mitsuo Ogasawara Kashima m

20 Tomokazu Myojin Kashiwa m

21 Kazuyuki Toda Shimizu m

22 Daisuke Ichikawa Shimizu m

23 Hitoshi Sogahata Kashima d

BELGIü

Bondscoach: Robert Waseige

1 Geert de Vlieger Willem II d

2 Eric Deflandre Olympique Lyon v

3 Glen de Boeck Anderlecht v

4 Eric van Meir Standard Luik v

5 Nico van Kerckhoven Schalke 04 v

6 Timmy Simons Club Brugge m

7 Marc Wilmots Schalke 04 a

8 Bart Goor Hertha BSC m

9 Wesley Sonck RC Genk a

10 Johan Walem Standard Luik m

11 Gert Verheyen Club Brugge m

12 Peter van der Heyden Club Brugge v

13 Francky Vandendriessche Moeskroen d

14 Sven Vermant Schalke 04 m

15 Jacky Peeters AA Gent v

16 Daniël van Buyten Marseille v

17 Gaetan Englebert Ckub Brugge v

18 Yves Vanderhaeghe Anderlecht m

19 Bernd Thijs RC Genk m

20 Branko Strupar Derby County a

21 Danny Boffin St. Truiden m

22 Mbo Mpenza Moekroen a

23 Frederic Herpoel AA Gent d

RUSLAND

Bondscoach: Oleg Romantsev

1 Ruslan Nigmatoellin Verona d

2 Joeri Kovtoen Spartak Moskou v

3 Joeri Nikiforov PSV

4 Aleksei Smertin Bordeaux m

5 Andrei Solomatin ZSKA Moskou m

6 Igor Semstsjov Torpedo Moskou m

7 Viktor Onopko Real Oviedo v

8 Valeri Karpin Celta de Vigo m

9 Jegor Titov Spartak Moskou m

10 Aleksandr Mostovoi Celta de Vigo m

11 Vladimir Bestsjastnitsj Spartak Moskou a

12 Stanislav Tsjertsjesov FC Tirol d

13 Vjasjeslav Dajev ZSKA Moskou v

14 Igor Tsjoegainov Uralan Elista v

15 Dmitri Alenitsjev Porto m

16 Aleksandr Kerstjsakov St. Petersburg a

17 Sergei Semak ZSKA Moskou m

18 Dmitri Sennikov Lokomotiv Moskou v

19 Ruslan Pimenov Lokomotiv Moskou a

20 Marat Ismailov Lokomotiv Moskou a

21 Dmitri Khokhlov Real Sociedad m

22 Dmitri Sitsjev Spartak Moskou a

23 Aleksandr Filimonov Uralan Elista d

TUNESIü

Bondscoach: Ammar Souayah

1 Ali Boumnijel Bastia d

2 Khaled Badra Esperance v

3 Zoubeir Baya Besiktas m

4 Mohamed Mkacher Etoile Sahel v

5 Ziad Jaziri Etoile Sahel a

6 Hatem Trabelsi Ajax v

7 Imed Mhedebi Genua a

8 Hassen Gabsi Genua m

9 Riadh Jelassi Africain Tunis a

10 Kaies Ghodhbane Etoile Sahel m

11 Adel Sellimi Freiburg a

12 Raouf Bouzaiane Genua v

13 Riadh Bouazizi Bursaspor m

14 Hamdi Marzouki Africain Tunis v

15 Radhi Jaidi Esperance v

16 Hassen Bejaoui CA Bizerte d

17 Tarek Thabet Esperance v

18 Selim Ben Achour Martigues m

19 Emir Mkademi Etoile Sahel v

20 Ali Zitouni Esperance a

21 Mourad Melki Esperance m

22 Ahmed Jaouachi Monastir d

23 Jose Clayton Esperance v

Meer over

Wilt u iets delen met Trouw?

Tip hier onze journalisten

Op alle verhalen van Trouw rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright@trouw.nl.
© 2019 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden