Champions League

GROEP A

Bayern München (Dui) - Juventus (Ita) 2-1 (2-0). 32. Deisler 1-0, 38. Demichelis 2-0, 90. Ibrahimovic 2-1. Scheidsrechter: Vassaras (Gri). Toeschouwers: 66.000. Gele kaart: Giannichedda, Thuram (Juventus).

Rapid Wien (Oos) - Club Brugge (Bel) 0-1 (0-0). 75. Balaban 0-1. Scheidsrechter: Dougal (Sch). Toeschouwers: 45.000. Gele kaart: Dober (Rapid Wien).

Woensdag 2 november: Juventus - Bayern München, Club Brugge - Rapid Wien,

GROEP B

Ajax - FC Thun 2-0 (1-0). 36. Anastasiou 1-0, 55. Anastasiou 2-0. Scheidsrechter: Rosetti (Ita). Toeschouwers: 44.772.

Ajax: Stekelenburg; Trabelsi, Grygera, Maduro en Emanuelson; De Jong, Galasek en Sneijder; Pienaar (84. Boukhari), Anastasiou (82. Babel) en Rosales (90. Heitinga).

FC Thun: Jakupovic; Orman, Milicevic, Deumi en Goncalves; Ferreira, Aegerter, Gelson (85. Omar), Adriano (74. Sen) en Leandro; Lustrinelli (85. Duruz).

Sparta Praag (Tsj) - Arsenal (Eng) 0-2 (0-1). 20. Henry 0-1, 75. Henry 0-2. Scheidsrechter: Stark (Dui). Toeschouwers: 20.000. Gele kaart: Lukas (Sparta Praag), Van Persie, Clichy (Arsenal).

Woensdag 2 november: FC Thun - Ajax, Sparta Praag - Arsenal.

GROEP C

Panathinaikos (Gri) - FC Barcelona (Spa) 0-0. Scheidsrechter: De Bleeckere (Bel). Toeschouwers: 70.000. Gele kaart: Torghelle, Seric (Panathinaikos), Van Bommel, Xavi (FC Barcelona).

Udinese (Ita) - Werder Bremen (Dui) 1-1 (0-0). 64. Felipe 0-1 (eigen doel), 86. Di Natale 1-1. Scheidsrechter: Temmink (Ned). Toeschouwers: 25.000. Gele kaart: Pinzi, Iaquinta (Udinese), Valdez, Micoud (Werder Bremen).

Woensdag 2 november: Werder Bemen - Udinese, Barcelona - Panathinaikos.

GROEP D

Manchester United (Eng) - Lille (Fra) 0-0. Scheidsrechter: Farina (Ita). Toeschouwers: 68.000. Rode kaart: 63. Scholes (Manchester United/ 2x geel). Gele kaart: Ferdinand, O'Shea (Manchester United), Schmitz, Vitakic, Tafforeau (Lille).

Villarreal (Spa) - Benfica (Por) 1-1 (0-0). 72. Riquelme 1-0 (strafschop), 77. Fernandes 1-1. Scheidsrechter: Meyer (Dui). Toeschouwers: 20.000.

Woensdag 2 november: Benfica - Villarreal, Lille - Manchester United.

VANDAAG

Groep E: AC Milan (Ita) - PSV, Fenerbahçe (Tur) - Schalke'04 (Dui).

Groep F: Olympique Lyon (Fra) - Olympiakos Piraeus (Gri), Real Madrid (Spa) - Rosenborg (Noo).

Groep G: Chelsea (Eng) - Real Betis (Spa), Anderlecht (Bel) - Liverpool (Eng).

Groep H: Glasgow Rangers (Sch) - Artmedia Bratislava (Slw), FC Porto (Por) - Internazionale (Ita).

Meer over

Wilt u iets delen met Trouw?

Tip hier onze journalisten

Op alle verhalen van Trouw rust uiteraard copyright.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright@trouw.nl.
© 2022 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden