BILJARTEN...

BILJARTEN

Seoul. Wereldbeker driebanden.

Kwartfinales: Rodriguez (Per) - Jaspers (Ned) 3-1 (15-1 7-15 15-14 15-9/1,925-1,500), Tran (Vie) - Lee (ZKo) 3-2 (15-11 9-15 15-6 3-15 15-12/1,266-1,340), Sanchez (Spa) - Forthomme (Bel) 3-1 (6-15 15-7 15-915-8/1,758-1,392), Caudron (Bel) - Horn (Dui) 3-1 (11-15 15-11 15-4 15-14/1,750-1,419).

SCHAATSEN

Erfurt (Dui). Loting Nederlanders tijdens wereldbeker sprint.

Mannen, 500 meter: Hahn (Dui) - Bos, Trouw - Zhang (Chn), Ireland (Can) - Wennemars, Smeekens - Kuipers.

1000 meter: Ki-Ho Lee (ZKo) - Remco Olde Heuvel, Kuipers - Tuitert, Bos - Davis (VSt), Wennemars - Kyou-Hyuk Lee (ZKo).

Vrouwen, 500 meter: Van der Star - Jin (Chn), Simionato (Ita) - Boer, Timmer - Sang-Hwa Lee (ZKo), Gerritsen - Kaykan (Rus).

1000 meter: Van Deutekom - Zhang (Chn), Angermüller (Dui) - Leenstra, Hartmann (Dui) - Timmer, Gerritsen - Wüst.

SKI

Val Gardena. Wereldbeker.

Mannen, Super-G: 1. Cuche (Zwi) 1.36,62, 2. Miller (VSt) 1.36,64, 3. Büchel (Lie) 1.36,66, 4. Defago (Zwi) 1.36,84, 5. Guay (Can) 1.36,86, 6. Staudacher (Ita) 1.36,91.

Stand WB Super-G: 1. Cuche 184, 2. Raich (Oos) 161, 3. Reichelt (Oos) 135.

Stand WB algemeen: 1. Raich 441, 2. Cuche 373, 3. Albrecht (Zwe) 332.

TENNIS

Rotterdam. Nationale Masters.

Mannen, kwartfinales: Sijsling (5) - Van Scheppingen (4) 0-6 7-6 (4) 6-3, Huta Galung (2) - Hemmes 6-3 6-3.

Vrouwen, kwartfinale: Reinhard (8) - Tamaëla (2) 6-4 6-2.

VOETBAL

WK-kwalificatiereeks Nederlands elftal.

10 september 2008: Macedonië - Nederland; 11 oktober 2008: Nederland - IJsland; 15 oktober 2008: Noorwegen - Nederland; 28 maart 2009: Nederland - Schotland; 1 april 2009: Nederland - Macedonië; 6 juni 2009: IJsland - Nederland; 10 juni 2009: Nederland - Noorwegen; 9 september 2009: Schotland - Nederland.

ZWEMMEN

Debrecen (Hon). EK kortebaan, finales tweede dag.

Vrouwen, 100 vrij: 1. Steffen (Dui) 52,20, 2. Veldhuis (Ned) 52,30, 3. Lillhage (Zwe) 52,84, 6. Heemskerk 53,67.

800 vrij: 1. Friis (Den) 8.12,27, 2. Villaecija Garcia (Spa) 8.12,40, 3. Filippi (Ita) 8.12,84.

100 rug: 1. Manaudou (Fra) 57,34 (ER), 2. Jovanovic (Kro) 57,94, 3. Pietsch (Dui) 58,15, 29. Knot 1.03,16.

200 school: 1. Efimova (Rus) 2.19,08 (ER), 2. Jukic (Oos) 2.20,92, 3. Poleska (Dui) 2.22,66.

50 vlinder: 1. Kammerling (Zwe) 25,70, 2. Dekker (Ned) 25,74, 3. Schreuder (Ned) 25,90; 11. Kromowidjojo 26,99. Groot met 26,45 4e in series maar afgevallen.

4x50 vrij: 1. Nederland (Dekker, Schreuder, Kromowidjojo, Veldhuis) 1.34,82 (WR), 2. Duitsland 1.36,74, 3. Zweden 1.36,81.

Mannen, 50 rug: 1. Rupprath (Dui) 23,43, 2. Meeuw (Dui) 23,59, 3. Aschwin Wildeboer (Spa) 23,75; 11. Driebergen 24,65.

100 school: 1. Falko (Rus), Borisik (Oek) 58,57, 3. Alexanderov (Bul) 58,75, 6. Van Aggele 58,88 (NR), 21. Stekelenburg 1.00,27.

100 vlinder: 1. Cavic (Ser) 50,53, 2. Korotisjkin (Rus) 50,59, 3. Mankoc (Slv) 50,62.

400 wissel: 1. Cseh (Hon) 3.59,33 (WR), 2. Marin (Ita) 4.04,10, 3. Drymonakos (Gri) 4.05,08.

Meer over

Wilt u iets delen met Trouw?

Tip hier onze journalisten

Op alle verhalen van Trouw rust uiteraard copyright.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright@trouw.nl.
© 2021 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden