BASKETBAL.

BASKETBAL

BADMINTON

Vrouwen

Eerste ronde: Van den Heuvel (Ned) - Dako (Hon) 11-7 11-3, Chun Fan Wong (Hkg) - Coene (Ned) 11-8 12-9, Van der Knaap (Ned) - Forlan (Hon) 113 11-2.

BOKSEN

Bantamgewicht, eerste ronde: Dias (Ned) verliest op punten (1-17) van Klai (Tun).

Middengewicht, eerste ronde: Joval (Ned) wint na interventie van de arbiter in de derde ronde van Aliu (Sam).

Zwaargewicht, eerste ronde: Vanderlijde (Ned) wint op punten (14-0) van Leti (Sam).

GEWICHTHEFFEN

Klasse tot 60 kilogram: 1. Suleymanoglu (Tur) 320 kilogram (stoten: 142,5 stoten + trekken: 177,5), 2. Peshalov (Bul) 305 (137,5 + 167,5), 3. He Yingqiang (Chi) 295 (130 + 165).

HOCKEY

Mannen

Groep A: India - Argentinie 1-0 (1-0), Australie - Egypte 5-1 (2-1), Duitsland - Groot-Brittannie 2-0 (2-0). Stand: 1. Australie, Duitsland 2-4, 3. GrootBrittannie, India 2-2, 5. Egypte, Argentinie 2-0.

Groep B: Spanje Nederland 23 (11). 12. Bovelander 0-1 (sc), 21. Iglesias 1-1 (sc), 49. Bovelander 1-2 (sc), 58. Bovelander 1-3 (sc), 60. Usoz 2-3 (sc). Scheidsrechters: Prior (Aus) en Bhullar (Ind). Toeschouwers: 8.000.

Spanje: Ramon Jofresa; Malgosa; Usoz, Ortego en Amat (62. Dinares); Ignacio Escude, Garcia (62. Pujol) en Xavier Escude; Arnau, Iglesias en Pedro Jofresa (36. Freixa).

Nederland: Leistra; Bovelander; Poortenaar, Van Ede en Van Pelt; Brinkman, Delissen en Diepeveen; Van den Honert, Van Grimbergen (45. Veen) en Weterings.

Pakistan - Nieuw-Zeeland 1-0 (0-0), Gos - Maleisie 7-3 (2-3). Stand: Nederland 2-4 (8-4), Pakistan 24 (5-1), Spanje 2-2 (5-3), Gos 2-2 (9-8), NieuwZeeland 2-0 (0-4), Maleisie 2-0 (4-11)

HONKBAL

Derde speeldag: VS - Italie 10-0, Taiwan - Puerto Rico 10-1. 21.00 Dominicaanse Republiek Spanje

21.00 Japan Cuba

JUDO

Vrouwen tot 72 kg

eerste ronde: De Kok (Ned) wint op beslissing van Meignan (Fra); tweede ronde: De Kok wint door ippon van Richter (Roe); derde ronde: De Kok wint op ippon van Werbrouck (Bel); halve finales: De Kok verliest met yuko van Tanabe (Jap), Kim Mi-Jung (ZKo) wint met ippon van Horton (GBr) om bronzen medailles: De Kok wint door ippon van Schuttenhelm (Dui), Meignn (Fra) wint door ippon van Horton. finale: Mi-Jung Kim wint op beslissing van Tanabe

Mannen tot 95 kg

eerste ronde: Meijer (Ned) wint door yuko van Boerba (Lit); tweede ronde: Meijer wint door yuko van Kai (Jap); derde ronde: Meijer wint op yuko van White (VSt); halve finales: Meijer verliest met yuko van Kovacs (Hon), Stevens (GBr) wint op beslissing van Nastula (Pol). om bronzen medailles: Meijer wint met waza-ari van Pertelson (Est), Sergev (GOS) wint met waza-ari van Nastula. finale: Kovacs wint met yuko van Stevens.

MODERNE VIJFKAMP

Stand na vier onderdelen (schermen, zwemmen, schieten, lopen): 1. Zenowka (Gos) 4625 punten, 2. Skrzypaszek (Pol) 4519, 3. Mizser (Hon) 4454.

PAARDESPORT

Military. Stand na dressuur: 1. Baumann (Dui) 43,80 strafpunten, 2. Stark (GBr) 44,20, 3. Dixon (GBr) 44,60, 4. Thomson (GBr) King Williams 47,20, 5. James (NZl) Welton Greylag 47,40, 6. Duroy (Fra) Quart du Placineau 48,20, 7. Haagensen (Den) Discovery 48,80, 8. Plumb (VSt) Adonis 49,60, 9. Bouquet (Fra) Newport AA 49,80, 10. Sneyers (Bel) Drum 51,60, 17. Van Tuyll (Ned) 57,60, 31. Rohof (Ned) 62,80, 35. Lips (Ned) 63,20, 49. Eddy Stibbe (Ned) 66,80.

ROEIEN

Vrouwen

Skiff (eerste drie in halve finale, overigen naar herkansing): Eerste serie: 1. Marden (VSt) 7.40,12, 2. Laumann (Can) 7.46,16, 3. Svaier (Gri) 7.51,35. Tweede: 1. Bredael (Bel) 7.50,02, 2. Le Moal (Fra) 7.50,96, 3. Schramm (Dui) 8.00,81. Derde: 1. Lipa (Roe) 7.42,94, 2. Brandin (Zwe) 7.47,01, 3. Eijs (Ned) 7.52,13.

Dubbelvier (winnaars in finale): Eerste: 1. Duitsland 6.24,70, 2. Roemenie 6.29,58, 3. Nederland (Vermulst, Pentenga, Meiland, Van Ettekoven) 6.33,84. Tweede: 1. Gos 6.30,17.

Acht (winnaars in finale): Eerste: 1. Canada 6.11,44. Tweede: 1. Duitsland 6.11,70.

Mannen

Twee-met-stuurman (winnaars naar halve finale): Eerste: 1. Basta/Mruczkowki (Pol) 7.02,12. Tweede: 1. Searle/Searle (GBr) 6.54,31. Derde: 1. Abbagnale/Abbagnale (Ita) 7.00,62.

Vier-zonder-stuurman (eerste drie naar halve finale): Eerste: 1. VS 6.00,93, 2. Nieuw-Zeeland 6.03,10, 3. Slovenie 6.04,91. Tweede: 1. Australie 5.59,18, 2. Nederland (Peters, Van der Zwan, Krijtenburg, Schwarz) 6.01,19, 3. Duitsland 6.09,07. Derde: 1. Spanje 6.01,51, 2. Italie 6.02,26, 3. Gos 6.02,84.

Dubbelvier (eerste drie naar halve finale): Eerste: 1. Duitsland 5.45,65, 2. Italie 5.46,47, 3. Gos 5.52,69. Tweede: 1. Frankrijk 5.47,80, 2. Nederland (Kelderman, Maasdijk, Florijn, Arisz) 5.49,39, 3. Belgie 5.53,47. Derde: 1. Noorwegen 5.46,83, 2. Zwitserland 5.47,16, 3. Austalie 5.49,15.

Acht (eerste drie naar halve finale): Eerste: 1. Canada 5.32,59, 2. Groot-Brittannie 5.36,01, 3. Zuid-Afrika 5.37,83. Tweede: 1. Roemenie 5.30,21, 2. Duitsland 5.32,98, 3. Denemarken 5.34,65. Derde: 1. VS 5.33,37, 2. Australie 5.34,28, 3. Gos 5.38,59.

ROLHOCKEY

Groep B: Brazilie Nederland 62 (41). Doelpunten: Van Gerven en Van den Dungen.

SCHIETEN

Mannen

Skeet: 1. Zhang (Chi) 223 punten, 2. Giha Yarur (Per) 222, 3. Rossetti (Ita) 222, 8. Swinkels (Ned) 197, 42. Dompeling (Ned) 143. Luchtpistool: 1. Yifu Wang (Chi) 684,8 punten, 2. Pisjanow (Gos) 684,1 3. Babii (Roe) 684,1.

Kirjakov (Bul) 679,7, 8. Di Donna (Ita) 678,5.

SCHOONSPRINGEN

Mannen

3 meterplank. Voorronde 1. Liangde Tan (Chi) 426,390, 2. Lenzi (VSt) 409,110, 3. Killat (Dui) 392,100, 4. Statsenko (Gos) 388,260, 5. Mondragon (Mex) 384,450, 6. Sautin (Gos) 384,420, 7. Jongejans (Ned) 383,130.

TAFELTENNIS

Vrouwen

Dubbelspel, eerste ronde groep F: Hooman/Vriesekoop (Ned) - Ying Kwok/Tepper (Aus) 2114 21-18, Fazlic/Perkucin (Joe) - Doti/Kosaka (Bra) 21-4 21-17.

TENNIS

Mannen

Eerste ronde: Haarhuis (Ned) - Mattar (Bra) 4-6 63 6-2 6-2, Forget (Fra/7) - Caratti (Ita) 6-3 6-4 6-2, Ferreira (ZAf/9) - Van Rensburg (ZAf) 7-5 6-2 2-6 6-4, Rosset (Zwi) - Alami (Mar) 6-2 4-6 6-1 opgave Alami, Larsson (Zwe) - Skoff (Oos) 6-2 6-2 6-3, Becker (Dui/5) - Ruud (Noo) 3-6 7-6 5-7 7-6 6-3, Frana (Arg) - Arraya (Per) 6-2 6-0 6-7 6-7 6-2, Sznajder (Can) - Wijaya (Ind) 6-2 6-4 7-5, Courier (VSt/1) - Krishnan (Ind) 6-2 4-6 6-1 6-4, Ivanisevic (Kro/4) - Mota (Por) 6-2 6-2 6-7 5-7 6-3, El Aynaoui (Mar) - Wilkinson (GBr) 6-4 6-1 7-5, Camporese (Ita) - Rios (PRi) 6-2 6-2 6-0, Bloom (Isr) - Vajda (Tsj) 7-6 6-1 6-0, Hlasek (Zwi/15) - Maciel (Mex) 6-3 6-4 4-6 6-2, Santoro (Fra) - Miniussi (Arg) 6-1 7-6 6-4, Sanchez (Spa/12) - Woodbridge (Aus) 6-1 7-6.

Vrouwen

Eerste ronde: Schultz (Ned) - Fang Li (Chi) 7-5 6-7 6-4, Provis (Aus) - Piccolini (Ita) 6-1 6-0, Hy (Can) - Randriantefy (Mad) 6-2 6-1, Graf (Dui/1) - Novelo (Mex) 6-1 6-1, Fernandez (VSt/4) - Li (Chi) 6-2 63, Reggi (Ita) - Byrne (Aus) 6-4 7-6 " Date (Jap/14) - Simpson (Can) 7-5 6-1, Smith (GBr) - Somer (GBr) 2-6 6-3 6-1, Gavaldon (Mex) - Lindqvist (Zwe) 6-4 6-3, Katerina Maleeva (Bul/8) - Savtsjenko (Let) 7-6 6-2, Appelmans (Bel) - McQuillan (Aus) 6-3 63, Zwerewea (Gos) - Novotna (Tsj) 6-1 6-0, Sukova (Tsj) - Randriantefy (Mad) 6-0 6-1, MaleevaFragniere (Zwi) - Chadad (Bra) 6-2 6-3.

TURNEN

Vrouwen

Vrije oefening landenteams: 1. Gos, 2. Roemenie, 3. VS.

Groep B: Mexico - Australie 1-1 (0-1), Denemarken - Ghana 0-0. Stand: 1. Ghana 2-3, 2. Mexico 2-2, 3. Denemarken 2-2, 4. Australie 2-1.

VOETBAL

Groep D: Zweden - Marokko 4-0 (2-0). Paraguay - Zuid-Korea 0-0. Stand: 1. Zweden 2-3, 2. ZuidKorea 2-2, 3. Paraguay 2-2, 4. Marokko 2-1.

VOLLEYBAL

Groep A: Canada - Verenigde Staten 2-3 (12-15 12-15 15-10 15-11 14-16), Japan - Frankrijk 2-3 (8-15 15-9 11-15 15-10 9-15), Spanje - Italie 0-3 (14-16 6-15 7-15). Stand: 1. Italie 2-4, 2. Spanje, Japan, Verenigde Staten, Frankrijk 2-2, 6. Canada 2-0.

Groep B: Cuba - Algerije 3-0 (15-4 15-2 15-3), GOS - Brazilie 1-3 (6-15 7-15 15-9 14-16), ZuidKorea - Nederland 0-3 (5-15 5-15 7-15). Stand: 1. Cuba, Brazilie 2-4, 2. Nederland, GOS 2-2, 5. ZuidKorea, Algerije 2-0.

WORSTELEN

Grieksromeins

Tot 52 kg. Finale: Ronningen (Noo) - Ter-Mkrtisjtan (Gos) 2-1. Brons: Min (ZKo) - Sheldon (VSt) w.o.Eindstand: 1. Ronningen, 2. TerMkrtistjan, 3. Min, 4. Sheldon, 5. Tsenow (Bul), 6. Rebegea (Roe), 7. Kamesaki (Fin), 8. Rizvanovic (IOD).

Tot 68 kg. Finale: Repka (Hon) - Doegoetsjew (Gos) 1-0 nv. Brons: Smith (VSt) - Rodriguez (Cub) 6-3.Eindstand: 1. Repka, 2. Doegoetsjev, 3. Smith, 4. Rodriguez, 5. Yalouz (Fra), 6. Chamangoli (Iran), 7. Wolny (Pol), 8. Yeats (Can).

Tot 100 kg. Finale: Milian (Cub) - Koslowski (VSt) 2-1 nv. Brons: Demiasjkevitsj (Gos) - Wronski (Pol) 1-0.

WIELRENNEN

Mannen

Sprint, kwalificaties over 200 meter, eerste ronde: 1. Fiedler (Dui) 10,252 (nieuw Olympisch record, oud Hesslich (Dui, Seoul, 10,395), 2. Neiwand (Aus) 10,330, 3. Harnett (Can) 10,3681, 17. Van Hameren (Ned) 11,248. Van Hameren in de herkansing uitgeschakeld.

Individuele achtervolging 4 km, kwartfinales: Eerste serie: 1. Anderson (NZe) 4.27,95. tweede serie: 1. Kingsland (Aus) 4.29,17. derde serie: 1. Lehmann (Dui) 4.27,71. vierde serie: 1. Boardman (GBr) 4.24,49. Groep B: 5. Knaven (Ned) 4.36,54.

Puntenkoers 30 km, tweede serie: 1. McGlede (Aus) 16 punten, 2. McLeay (NZe) 16, 3. Matt (Lie) 3, op een ronde 6. Van Bon (Ned) 21.

Vrouwen

Sprint, kwalificaties over 200 meter, eerste ronde: 1. Haringa (Ned) 11,419 (nieuw Olympisch record), 2. Ballanger (Fra) 11,508, 3. Neumann (Dui) 11,689. Tweede ronde: 1. Haringa 12,179, 2. Salumae 12,377, 3. Dubnicoff 12,416, 4. Ballanger 12,615.

ZEILEN

Mannen

Lechner, eerste race: 1. Philp (Fij), 2. Kaklamanakis (Gri), 3. Gebhardt (VSt), 4. Torell (Zwe), 5. Inbar (Isr), 6. Kleppich (Aus), 7. Van den Berg (Ned), 36. Saragosa (NAn). Tweede race: 1. Giordano (Ita), 2. Van den Abeele (Bel), 3. David (Fra), 4. Gebhardt, 5. Kleppich, 6. Inbar, 14. Van den Berg, 38. Saragosa.

Finn, eerste race: 1. Bergmann (Bra), 2. Van der Ploeg (Spa), 3. Childerley (GBr), 4. Lammens (Can), 5. Rohart (Fra), 6. Gurdenli (Tur).

Flying Dutchman, eerste race: 1. Doreste/Manrique (Spa), 2. Stead/Allam (GBr), 3. Batzill/Lang (Dui), 4. Berger/Berger (Fra), 5. Hudson/Kitchen (ZAf) 6. Foerster/Bourdow (VSt), 23. Potma/Potma (Ned).

470, eerste race: 1. Calafat/Sanchez (Spa), 2. Leskinen/Aarnikka (Fin), 3. Bachar/Shemesh (Isr), 4. Binder/Piso (Oos), 5. Berezkin/Boermatnow (Gos), 6. Johannessen/McCarthy (Noo), 14. Kouwenhoven/Kouwenhoven (Ned).

Star, eerste race: 1. Bello/Pinheiro de Melo (Por), 2. Reynolds/Haenel (VSt), 3. MacDonald/Jespersen (Can), 4. Davis/Cowie (NZl), 5. Rita/Piris (Spa), 6. Howlett/Lawrence (GBr), 14. Neeleman/Schrier (Ned).

Tornado, eerste race: 1. Smith/Notary (VSt), 2. Hendriksen/Andersen (Den), 3. Zuccoli/Glisoni (Ita), 4. Sweeney/Smith (Can), 5. Van Teylingen/Manuel (Ned), 6. Hagara/Hagara (Oos).

Soling, eerste race: 1. Mahaney/Brady/Kern (VSt), 2. Bank/Secher/Seier (Den), 3. Schumann/Flach/Jakel (Dui), 4. Jacobsen/Haaland/Landsverk (Noo), 5. Fabini/Chiapparro/Parodi (Uru), 6. Thomson/Flinn/Gow (Can), 18. Heiner/Burggraaff/Bergsma.

Vrouwen

Lechner, eerste race: 1. Kendall (NZl), 2. Zhang (Chi), 3. Alie (Zwe), 4. Way (GBr), 5. De Vries (Ned), 6. Butler (VSt), 21. De Waard (NAn). Tweede race: 1. Herbert (Fra), 2. De Vries, 3. Way, 4. Casas (Spa), 5. Zhang, 6. Sensini (Ita), 18. De Waard.

Europa, eerste race: 1. Trotman (VSt), 2. Lyttle (Ier), 3. Kruuv (Est), 4. Robertson (GBr), 5. Smedberg (Fin), 6. Brodin (Zwe), 21. Van Leeuwen (Ned).

470: 1. Le Brun/Barre (Fra), 2. Moskalenko/Pakholtsjik (Gos), 3. Lidgett/Bucek (Aus), 4. Laike/Slunga-Tallberg (Fin), 5. Isler/Healy (VSt), 6. Shige/Koneshita (Jap).

ZWEMMEN

Vrouwen

400 meter vrije slag

Eerste serie 1. Sridama (Tha) 4.29,64, 2. Yeo (Sin) 4.29,76, 3. Lamsam (HKg) 4.32,23. tweede serie: 1. Kiss (Hon) 4.24,01, 2. Marenco (Sal) 4.29,32, 3. Gonzalez Ruiz (Mex) 4.32,06. derde serie: 1. Lewis (Aus) 4.12,95, 2. Arnould (Bel) 4.13,81, 3. Langrell (NZe) 4.14,00. vierde serie: 1. Kielgass (Dui) 4.12,50, 2. Splichalova (Tsj) 4.15,43, 3. Dalby (Noo) 4.16,05. vijfde serie: 1. Evans (VSt) 4.09,38, 2. Hase (Dui) 4.10,92, 3. Hansen (VSt) 4.12,08, 4. Nilssen (Zwe) 4.13,16, 5. Chiba (Jap) 4.13,85.

Finale: 1. Hase (Dui) 4.07,18, 2. Evans (VSt) 4.07,37, 3. Lewis (Aus) 4.11,22, 4. Hansen (VSt) 4.11,50, 5. Kielgass (Dui) 4.11,52, 6. Arnould (Bel) 4.13,75, 7. Nilsson (Zwe) 4.14,10, 8. Chiba (Jap) 4.15,71.

100 meter rugslag

Eerste serie 1. Lackman (Fin) 1.06,48, 2. Alauf (IOD) 1.06,81, 3. Murphy (Zim) 1.07,47. tweede serie: 1. Brukman (ZAf) 1.04,57, 2. Galwas (Pol) 1.05,36, 3. Bonnet (Fra) en Wunderlich (Zwi) 1.05,75. derde serie: 1. Thomson (Fil) 1.04,32, 2. Bianconi (Ita) 1.05,02, 3. Marrugat (Spa) 1.05,09. vierde serie: 1. Szabo (Hon) 1.02,14, 2. Volker (Dui) 1.02,90, 3. Hase (Dui) 1.03,35. vijfde serie: 1. Ivanewskaja (Gos) 1.02,25, 2. Wagstaff (VSt) 1.02,29, 3. Stevenson (Aus) 1.02,54, 4. Meehan (Aus) 1.02,84. zesde serie: 1. Egerszegi (Hon) 1.00,85, 2. Loveless (VSt) 1.01,19, 3. Koikawa (Jap) 1.02,83, 4. Poll (Cos) 1.02,88, 5. Inada (Jap) 1.03,21, 6. Elzerman (Ned) 1.03,96.

Finale: 1. Egerszegi (Hon) 1.00,68, 2. Szabo (Hon) 1.01,14, 3. Loveless (VSt) 1.01,43, 4. Stevenson (Aus) 1.01,78, 5. Wagstaff (VSt) 1.01,81, 6. Meehan (Aus) 1.02,07, 7. Iwanewskaja (Gos) 1.02,36, 8. Koikawa (Jap) 1.03,23, 17. Elzerman.

4 x 100 meter vrije slag

Eerste serie: 1. China 3.43,41, 2. Nederland (Mildred en Marianne Muis, Van der Plaats, De Bruijn) 3.44,00, 3. Zweden 3.48,15. tweede serie: 1. VS 3.41,57, 2. Duitsland 3.43,58, 3. Gos 3.45,06, 4. Denemarken 3,48,78. 5. Canada 3.49,28.

Finale: 1. VS (Haislett, Torres, Martino, Thompson) 3.39,46 (wereldrecord), 2. China (Yong, Bin, Wenyi, Jingyi) 3.41,60, 3. Duitsland (Van Almsick, Osygus, Hunger, Stellmach) 3.43,68, 4. Gos 3.43,68, 5. Nederland (Van der Plaats, Mildred en Marianne Muis, Brienesse) 3.43,74, 6. Denemarken 3.47,81, 7. Zweden 3.48,47, 8. Canada 3.49,37.

Mannen

100 meter vrije slag

Eerste serie: 1. Kapor (IOD) 51,44, 2. Diop (Sen) 55,82, 3. Ndiaye (Sen) 56,39. tweede serie: 1. Romero (Guam) 54,77, 2. Lahoud (Lib) 55,51, 3. Al Sadiq (Saoe) 55,96. derde serie: 1. Raynor (Ber) 53,16, 2. McGown (Zim) 53,65, 3. Dusavage (Hon) 54,66. vierde serie: 1. Ogata (Jap) 52,74, 2. Linscheer (Sur) 52,94, 3. Mewett (Ber) 53,14. vijfde serie: 1. Blomqvist (Fin) 51,86, 2. Li (Hkg) 52,22, 3. Murray (Bah) 52,43. zesde serie: 1. Volery (Zwi) 51,05, 2. Sei (Est) 51,47, 3. Cwalina (Pol) 51,70. zevende serie: 1. Healy (PuR) 50,31, 2. Sesma (Mex) 51,04, 3. Melberg (Noo) 51,39. achtste serie: 1. Olsen (VSt) 49,63, 2. Werner (Zwe) 50,08, 3. Fydler (Aus) 50,26. negende serie: 1. Caron (Fra) 49,82, 2. Troger (Dui) 50,05, 3. Mazuolis (Lit) 50,17. tiende serie: 1. Popow (Gos) 49,29, 2. Borges (Bra) 49,49, 3. Biondi (VSt) 49,75, 4. Prigoda (Gos) 50.00.

Finale: 1. Popow (Gos) 49,02 (Europees record), 2. Borges (Bra) 49,40, 3. Caron (Fra) 49,50, 4. Olsen (VSt) 49,51, 5. Biondi (VSt) 49,53, 6. Werner (Zwe) 49,63, 7. Troger (Dui) 49,84, 8. Prigoda (Gos) 50,25.

200 meter rugslag

Eerste serie 1. Tan (Sin) 2.11,36, 2. Prono (Par) 2.15,25, 3. Al-Otaibi (Koe) 2.19,02. tweede serie: 1. Alvizuri (Per) 2.03,10, 2. Bermudez (Col) 2.04,46, 3. Percy (NZe) 2.05,53. derde serie: 1. Falcon Cabrera (Cub) 2.00,52, 2. Van de Walle (Bel) 2.01,46, 3. Petrov (Bul) 2.02,24. vierde serie: 1. Schwenk (VSt) 1.59,92, 2. Deutsch (Hon) 2.00,50, 3. Draxinger (Can) 2,01,73. vijfde serie: 1. Selkow (Gos) 1.59,81, 2. Itoi (Jap) 1.59,95, 3. Richter (Dui) 2.00,94. zesde serie: 1. LopezZubero (Spa) 1.59,22, 2. Weber (Dui) 1.59,40, 3. Battistelli (Ita) 1.59,56, 4. Maene (Bel) 1.59,64.

Finale: 1. Lopez-Zubero (Spa) 1.58,47, 2. Selkow (Gos) 1.58,87, 3. Battistelli (Ita) 1.59,40, 4. Itoi 1.59,52, 5. Schwenk 1.59,73, 6. Weber 1.59,78, 7. Deutsch 2.00,06, 8. Maene 2.00,91.

Meer over

Wilt u iets delen met Trouw?

Tip hier onze journalisten

Op alle verhalen van Trouw rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright@trouw.nl.
© 2020 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden