Arie Boomsma gaat weg bij de EO

(\N) Beeld
(\N)

Presentator Arie Boomsma en de Evangelische Omroep (EO) beëindigen per 1 oktober de samenwerking.

Van onze internetredactie

De gebeurtenissen van het afgelopen jaar brachten de EO-directie en Boomsma tot de gezamenlijke conclusie dat een goede samenwerking niet langer mogelijk is. Zo werd hij in maart drie maanden geschorst vanwege nog niet gepubliceerde foto's voor het blad l'homo waarop hij schaars gekleed was. Onlangs trok de omroep ook de stekker uit het programma 'Loopt een man over het water', dat Boomsma zou gaan presenteren.

De EO meldt in een persbericht het vertrek van Boomsa te betreuren. De presentator zelf belooft dat hij de omroep een warm hart zal blijven toedragen.

In 2006 begon Boomsma bij de EO met het programma Een Betere Buurt. Daarna presenteerde hij onder meer 40 Dagen Zonder Seks en Ontopic.

(Trouw) Beeld
(Trouw)

Wilt u iets delen met Trouw?

Tip hier onze journalisten

Op alle verhalen van Trouw rust uiteraard copyright.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright@trouw.nl.
© 2023 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden