Argentinië zet Duitsers in eigen huis op hun plaats
Argentinië heeft gisteravond een klein beetje genoegdoening gekregen voor de verloren WK-finale tegen Duitsland op 13 juli in Rio de Janeiro (0-1). De ploeg van de nieuwe bondscoach Gerardo Martino (ex-Barcelona) zette de wereldkampioen voor eigen publiek stevig op de plaats. De Zuid-Amerikaanse brigade, zonder de geblesseerde Messi nog wel, won in Düsseldorf: 4-2.
Angel di Maria was de beste man van het veld. De topaankoop van Manchester United bracht drie assists en één fraai doelpunt op zijn naam. Zijn nieuwe coach Louis van Gaal zal zijn hoofdrol met plezier hebben bekeken. Scheidsrechter Björn Kuipers en zijn teamleden gaven leiding aan het bij vlagen grimmige duel.
Tsjechië begint niet met een al te goed gevoel aan de EK-kwalificatie, met Oranje dinsdag als eerste opponent. Het team van bondscoach Pavel Vrba, met Rosicky (Arsenal) en Jiracek (HSV) als boegbeelden, verloor gisteravond een oefenduel tegen de Verenigde Staten voor eigen publiek met 0-1. Alejandro Bedoya maakte zes minuten voor rust de enige treffer in Praag.
undefined