Ahold wil Tops-winkels in Ohio verkopen
(Novum/Betten) - Ahold, onder meer eigenaar van Albert Heijn en Etos, wil 46 supermarkten van de keten Tops in het noordoosten van de Amerikaanse staat Ohio verkopen. Dit heeft het concern bekendgemaakt.
Ahold heeft William Blair & Co. in de hand genomen om gesprekken met geïnteresseerde partijen te coördineren.
Volgens Ahold wordt dit gebied niet langer tot een kerngebied voor Tops beschouwd. Tops is vooral actief in New York en Pennsylvania. De 46 winkels zijn gelegen in Greater Cleveland, Akron, Youngstown en Norwalk. Er werken 3.800 full- en part-time medewerkers.
Tops Markets maakt onderdeel uit van het Giant-Carlisle Arena en is actief met 119 Tops supermarkten en 4 Martin's Super Food Stores in New York, Pennsylvania en Ohio.