Uw profiel is aangemaakt

U heeft een e-mail ontvangen met een activatielink. Vergeet niet binnen 24 uur uw profiel te activeren. Veel leesplezier!

KWALIFICATIE EK VOETBAL 2008...

Home

KWALIFICATIE EK VOETBAL 2008

GROEP G

Nederland - Luxemburg 1-0 (1-0). 42. Koevermans 1-0. Scheidsrechter: Hansson (Zwe). Toeschouwers: 49.000. Gele kaart: Strasser (Luxemburg).

Nederland: Van der Sar; Melchiot, Mathijsen en Bouma; Van der Vaart, De Zeeuw, Van Bronckhorst, Sneijder en Seedorf (77. Emanuelson); Van Nistelrooij (46. Kuijt) en Koevermans (83. Babel).

Luxemburg: Joubert; Kintziger, Wagner, Hofman, Strasser en Mutsch; Peters, Payal, Bettmer (67. Leweck) en Remy; Kitenge (49. Joachim, 85. Da Mota).

Albanië - Wit-Rusland 2-4 (2-2). 28. Romasjtsjenko 0-1, 39. Bogdani 1-1, 43. Kapllani 2-1, 45. Koetoezov 2-2, 54. Koetoezov 2-3, 63. Romasjtsjenko 2-4 (strafschop). Scheidsrechter: Demirlek (Tur). Toeschouwers: 5000. Gele kaart: Kirenkin (Wit-Rusland).

Bulgarije - Roemenië 1-0 (1-0). 6. V. Dimitrov 1-0. Scheidsrechter: Plautz (Oos). Toeschouwers: 10.000. Gele kaart: Milanov (Bulgarije), Codrea, Trica, Nicolita (Roemenië).

Roemenië*118212620-6Nederland*118212614-3Bulgarije116412216-7Albanië112541111-12Slovenië11326119-14W-Rusland113171015-22Luxemburg12101132-23

Woensdag: Wit-Rusland - Nederland, Roemenië - Albanië, Slovenië - Bulgarije.

GROEP A

Portugal - Armenië 1-0 (1-0). 42. Almeida 1-0. Scheidsrechter: Riley (Eng). Toeschouwers: 28.000. Gele kaart: Caneira, Bosingwa (Portugal), Pachajian, Arzoemanian (Armenië).

Polen - België 2-0 (1-0). 45. Smolarek 1-0, 49. Smolarek 2-0. Scheidsrechter: Bo Larsen (Den). Toeschouwers: 40.000. Gele kaart: Bak, Blaszczykowski (Polen).

Finland - Azerbeidzjan 2-1 (0-0). 63. M. Gurbanov 0-1, 79. Forssell 1-1, 86. Kuqi 2-1. Scheidsrechter: Hamer (Lux). Toeschouwers: 34.000. Gele kaart: Pasanen (Finland), Nduka, Subasic, M. Gurbanov, E. Aliev (Azerbeidzjan).

Servië - Kazachstan wegens onbespeelbaarheid veld verschoven naar zaterdag.

Polen*138322722-10Portugal137512624-10Finland136522313-7Servië125522019-9België134361513-16Armenië1123694-12Kazachstan12147710-20Azerbeidzjan1112856-27

Woensdag: Armenië - Kazachstan, Azerbeidzjan - België, Portugal - Finland, Servië - Polen.

GROEP B

Litouwen - Oekraïne 2-0 (1-0). 41. Savenas 1-0, 67. Danilevicius 2-0. Scheidsrechter: Malcolm (Nir). Toeschouwers: 6000. Gele kaart: Klimavicius, Danilevicius (Litouwen), Sjevtsjenko (Oekraïne).

Schotland - Italië 1-2 (0-1). 2. Toni 0-1, 65. Ferguson 1-1, 90. Panucci 1-2. Scheidsrechter: Mejuto Gonzalez(Spa). Toeschouwers: 51.000. Gele kaart: G. Naysmith, McCulloch (Schotland), Toni (Italië).

Italië*118212619-8Frankrijk*118122523-3Schotland128042421-12Oekraïne115151616-14Litouwen11416139-13Georgië113171016-17Faerüer11001103-40

Woensdag: Georgië - Litouwen, Italië - Faroer, Oekraïne - Frankrijk.

GROEP C

Griekenland - Malta 5-0 (1-0). 32. Gekas 1-0, 54. Basinas 2-0, 61. Amanatidis 3-0, 72. Gekas 4-0, 74. Gekas 5-0. Scheidsrechter: Kaldma (Est). Toeschouwers: 40.000. Gele kaart: Dellas (Griekenland), Nwoko, Said (Malta).

Noorwegen - Turkije 1-2 (1-1). 12. Hagen 1-0, 31. Belozoglu 1-1, 59. Nihat 1-2. Scheidsrechter: Merk (Dui). Toeschouwers: 24.000. Gele kaart: K. Haestad (Noorwegen), Demirel, Simsek (Turkije).

Moldavië - Hongarije 3-0 (2-0). 13. Bugaiov 1-0, 23. Josan 2-0, 86. Aleksejev 3-0. Scheidsrechter: Kralovec (Tsj). Toeschouwers: 10.000. Gele kaart: Josan, S. Epureanu (Moldavië), Gera, Fulop (Hongarije).

Griekenland*119112823-9Turkije116322124-11Noorwegen116232023-10Bosnië-H114161316-21Hongarije114071210-20Moldavië123361212-19Malta1112859-27

Woensdag: Turkije - Bosnië-Herzegovina, Malta - Noorwegen, Hongarije - Griekenland.

GROEP D

Tsjechië - Slowakije 3-1 (1-0). 13. Grygera 1-0, 76. Kulic 2-0, 79. Kadlec 2-1 (eigen doel), 83. Rosicky 3-1. Scheidsrechter: Asumaa (Fin). Toeschouwers: 15.651. Gele kaart: Strba, Sapara, Cech (Slowakije).

Duitsland - Cyprus 4-0 (2-0). 2. Fritz 1-0, 20. Klose 2-0, 53. Podolski 3-0, 82. Hitzlsperger 4-0. Scheidsrechter: Rasmussen (Den). Toeschouwers: 45.000.

Wales - Ierland 2-2 (1-1). 23. Koumas 1-0, 31. Keane 1-1, 60. K. Doyle 1-2, 89. Koumas 2-2 (strafschop). Scheidsrechter: Oriekhov (Oek). Toeschouwers: 30.000. Gele kaart: Koumas (Wales), O'Shea (Ierland).

Duitsland*118212635-7Tsjechië*118212625-5Ierland124531717-14Wales114251418-19Cyprus114251417-22Slowakije114161328-23San Marino11001102-52

Woensdag: Cyprus - Tsjechië, Duitsland - Wales, San Marino - Slowakije.

GROEP E

Macedonië - Kroatië 2-0 (0-0). 71. Maznov 1-0, 79. Naumoski 2-0. Scheidsrechter: De Bleeckere (Bel). Toeschouwers: 15.000. Gele kaart: Tasevski, Naumoski (Macedonië).

Israël - Rusland 2-1 (1-0). 10. Barda 1-0, 61. Biljaletdinov 1-1, 90. Golan 2-1. Scheidsrechter: Farina (Ita). Toeschouwers: 35.000. Gele kaart: Alberman, Sahar (Israël), Anjoekov (Rusland).

Andorra - Estland 0-2 (0-1). 31. Oper 0-1, 60. Lindpere 0-2. Scheidsrechter: Collum (Sco). Toeschouwers: 500. Gele kaart: Jimenez, M. Pujol, Josep Ayala, J. Ruiz (Andorra), Kruglov, Reim, Klavan (Estland).

Kroatië*118212625-6Engeland117222322-4Rusland116322117-7Israël116232019-12Macedonië114251412-11Estland1221975-21Andorra11001102-41

Woensdag: Israël - Macedonië, Engeland - Kroatië, Andorra - Rusland.

GROEP F

Spanje - Zweden 3-0 (2-0). 14. Capdevila 1-0, 38. Iniesta 2-0, 64. Ramos 3-0. Scheidsrechter: Rosetti (Ita). Toeschouwers: 75.000. Gele kaart: Puyol (Spanje), Hansson (Zweden).

Noord-Ierland - Denemarken 2-1 (0-0). 51. Bendtner 0-1, 61. Feeney 1-1, 80. Healy 2-1. Scheidsrechter: Vink (Ned). Toeschouwers: 15.000. Gele kaart: Gillespie, Hughes (Noord-Ierland), Andreasen (Denemarken).

Letland - Liechtenstein 4-1 (2-1). 13. Zirnis 0-1 (eigen doel), 14. Karlsons 1-1, 30. Verpakovskis 2-1, 63. Laizans 3-1, 87. Visnakovs 4-1. Scheidsrechter: Moen (Noo). Toeschouwers: 7000. Gele kaart: Karlsons, Klava (Letland), R. Buchel, D'Elia, Gerster (Liechtenstein).

Spanje*118122522-8Zweden117222321-8N-Ierland116232017-13Denemarken115241718-11Letland114071214-15IJsland11227810-24Liechtenstein1221979-32

Woensdag: Denemarken - IJsland, Spanje - Noord-Ierland, Zweden - Letland.

* = geplaatst voor eindronde, evenals de gastlanden Oostenrijk en Zwitserland.

Deel dit artikel