Ski-ongeluk

Prinses Beatrix geopereerd na polsbreuk door skiën

Prinses Beatrix. Beeld ANP
Prinses Beatrix.Beeld ANP

Prinses Beatrix heeft afgelopen vrijdag tijdens het skiën in Lech haar pols gebroken en is daaraan in Oostenrijk geopereerd. Dat heeft de Rijksvoorlichtingsdienst (RVD) maandag bekendgemaakt. De 85-jarige prinses is inmiddels weer in Nederland.

ANP

Verder verkeert prinses Beatrix “in goede gezondheid” en ze zal thuis op kasteel Drakensteyn in Lage Vuursche van haar breuk herstellen, aldus de RVD. Door de breuk wordt het bezoek van prinses Beatrix aan de viering van het 160-jarig bestaan van het Koninklijk Tehuis voor Oud-Militairen en Museum Bronbeek op vrijdag 24 februari uitgesteld.

De prinses is een fervent skiër en is geregeld op de piste te vinden. Samen met haar familie is ze vaak in het Oostenrijkse skioord Lech, de plek waar voorheen ook het jaarlijkse fotomoment voor de pers werd gehouden.

Lees ook:

Wat doet Beatrix eigenlijk sinds ze geen koningin meer is?

Bijna een decennium geleden deed ze afstand van de troon, maar stilzitten doet ze allerminst. Hoe vergaat het Beatrix?

Wilt u iets delen met Trouw?

Tip hier onze journalisten

Op alle verhalen van Trouw rust uiteraard copyright.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright@trouw.nl.
© 2023 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden