*

 
dossier

Archief

Sophia Loren (65) 'mooiste vrouw ter wereld'

Door: redactie − 06/11/99, 00:00

Geen superslank topmodel, maar de 65-jarige filmdiva Sophia Loren gaat de geschiedenis in als de Mooiste Vrouw ter Wereld.

De Italiaanse actrice, die altijd zegt dat zij haar ,,volle figuur dankt aan niets anders dan spaghetti en levenslust'', versloeg rivalen die half zo oud zijn als zij.

In de verkiezing, uitgeschreven door een cosmeticamerk, beantwoordden 3000 Britten de vraag 'Welke in leven zijnde vrouw is in de ogen van het publiek de mooiste vrouw ter wereld?'.

De 'rijpere' vrouw is so wie so goed vertegenwoordigd in de top-10. De Britse actrice Joanna Lumley (53), werd vijfde en de 59-jarige Amerikaanse filmster Raquel Welch zevende. Na La Loren komt Liz Hurley (34), 33-jarig topmodel Cindy Crawford werd derde en Julia Roberts (32) vierde.

Lorens foto wordt, samen met de lijst en de foto's van alle vrouwen uit de top-20 van Mooiste Vrouwen, geplaatst in Europa's grootste tijdcapsule, de Millennium Kluis in Surrey. Zij maken deel uit van een breed assortiment van 20ste-eeuwse trends, uiteindelijk bestemd voor de mensen van het jaar 3000.

mailIcon print |