*

 
dossier

Archief

Chinese leraar hakt kinderen dood

Door: redactie − 23/08/96, 00:00

Uit wraak heeft een Chinese leraar drie scholieren doodgehakt. Hij had hen, samen met twaalf andere leerlingen, proberen te vergiftigen omdat hem de post van schooldirecteur was geweigerd.

De docent vond het niet eerlijk, dat hij als gewoon leraar werkzaam was, terwijl hij voorheen directeur was van een andere school. Hij was echter overgeplaatst, omdat hij zijn baan niet naar behoren uitoefende, aldus de officiële Chinese krant Legal Digest News.

Zhang was hierover uiterst ontstemd. In een van zijn klassen deelde hij aan zijn leerlingen vijf slaappillen uit. Een uur later kregen ze ademhalingsmoeilijkheden, voelden ze zich duizelig en begonnen te braken. Hierop nam de leraar een bijl en hakte drie kinderen dood. De anderen overleefden de wraak. (Belga)

mailIcon print |