TURIJN (AFP) - Luciano Pavarotti gaat een benefietconcert geven op het San Marco-plein in Venetië om geld in te zamelen voor het operahuis La Fenice, dat in de nacht van maandag op dinsdag door brand werd verwoest.
“Ik zal dat alleen doen”, verklaarde de beroemde operazanger in Turijn, waar hij de laatste repetities bijwoonde voor Puccini's 'La Bohème'. Wanneer het optreden plaatsvindt, zei de zanger er niet bij.
Pavarotti verklaarde dat het noodzakelijk is dat zo spoedig mogelijk een andere plaats wordt gevonden waar de artiesten van de Fenice, die momenteel op tournee zijn in Polen, kunnen blijven optreden.
De kantoren van het theater zijn inmiddels ondergebracht bij de muziekstichting Levi, in een van de palazzi in Venetië.
© - Alle rechten voorbehouden.
Lees de gebruiksvoorwaarden.