Ook een manier om de aandacht te trekken: een piepkleine advertentie plaatsen met een onbegrijpelijke tekst. Wat dacht u van: ,,Goderie zoekt visueel onderbedeelde artiesten die zich gratis, in ruil voor publiciteit, willen laten misbruiken en/of exploiteren in zijn radioprogramma.'' Gelieve te bellen met de Avro.
Daar laat een redactrice van het Radio 2-programma 'Weekendcafé' weten dat zich nog geen -om maar wat te noemen- mislukte goochelaars met gebrek aan tv-ervaring hebben gemeld. ,,Zo moet je de advertentie eigenlijk ook niet zien. Het is meer bedoeld om de aandacht te trekken en mensen naar ons programma te krijgen.''
Verkapte reclame dus, die grappig bedoeld is. Met de hoop dat er, je weet maar nooit, een visueel onderbedeelde artiest belt die zich best door Goderie wil laten misbruiken. Dat zou dan weer amusante kost opleveren voor de presentator. Handig om het vrijblijvend gebabbel over theater, film en kleinkunst wat af te wisselen.
Ondanks gebrek aan telefoontjes heeft de advertentie toch haar doel bereikt, gniffelt de Avro-redactrice. ,,Uw aandacht is in elk geval getrokken.''
© - Alle rechten voorbehouden.
Lees de gebruiksvoorwaarden.