Axxicon Group, matrijzenfabrikant, heeft in het eerste kwartaal van 1996 een netto winst behaald van 1,6 miljoen gulden tegen 0,8 miljoen in de eerste drie maanden van 1995.
De bedrijfsopbrengsten stegen met 29 procent tot 22,4 miljoen gulden. Vijf van de zes werkmaatschappijen droegen bij tot de omzetstijging; ze droegen alle aan de resultaatverbetering bij. De orderontvangst is bij de meeste werkmaatschappijen ook hoger dan in hetzelfde kwartaal vorig jaar. Na de sterke stijging in de tweede helft van vorig jaar is de vraag naar matrijzen, mallen die bij de produktie van kunststoffen worden gebruikt, nu enigszins afgevlakt.
Axxicon houdt vast aan de winstverwachting die de in het jaarverlag 1995 uitgesproken verwachtingen: een omzet van boven de 100 miljoen gulden en een netto winst van zes miljoen gulden.
© - Alle rechten voorbehouden.
Lees de gebruiksvoorwaarden.