(Novum/AP) - Ramón Calderón heeft de beste papieren om de nieuwe voorzitter van Real Madrid te worden. Hij kreeg zondag bij de presidentsverkiezingen van de koninklijke de meeste stemmen. De uitslag is nog niet officieel, omdat de ongeveer achtduizend stemmen die per post zijn verzonden nog niet zijn meegeteld.
Calderón kreeg 8344 stemmen, 246 meer dan zijn naaste belager Juan Palacios. De 55-jarige advocaat was verontwaardigd dat hij niet onmiddellijk tot winnaar werd uitgeroepen."Ze moeten me als president aanwijzen, ik heb de verkiezingen gewonnen", hield hij zijn toehoorders voor.
Als Calderón tot winnaar wordt uitgeroepen, wordt hij de achttiende president in de geschiedenis van de Spaanse topclub. In april trad Florentino Perez na een dienstverband van slechts twee maanden af. Calderón heeft grote plannen met Real. Hij wil oud-voetballer Predrag Mijatovic aanstellen als algemeen directeur en ziet Fabio Capello als de ideale nieuwe trainer. Ook wil hij een aantal nieuwe spelers inlijven. Onder meer Arjen Robben, Francesc Fabregas en Kaká staan op zijn verlanglijstje.
© - Alle rechten voorbehouden.
Lees de gebruiksvoorwaarden.