*

 

Arsenal herovert koppositie na winst op Everton

Door: redactie − 29/12/07, 20:39

(Novum) - Arsenal heeft de koppositie in de Premier League, die op tweede kerstdag werd verspeeld aan Manchester United, heroverd. Enkele uren nadat de Mancunians met 2-1 de boot ingingen bij West Ham United, won Arsenal de uitwedstrijd tegen Everton met 4-1. De Gunners hebben nu twee punten meer dan Manchester.

Halverwege wees nog niets op een overwinning van Arsenal. De bezoekers kregen nauwelijks kansen en kwamen na twintig minuten door een treffer van Tim Cahill op een 1-0 achterstand. Na rust nam Eduardo da Silva zijn ploeg bij de hand. Met zijn eerste twee competitietreffers boog de Kroatische spits de achterstand om in een 2-1 voorsprong.

Na een rode kaart voor Arsenal-speler Nicklas Bendtner leek zich een spannende slotfase aan te dienen, maar een blunder in de defensie werd Everton even daarna fataal. Nadat Joseph Yobo en doelman Tim Howard beiden verzuimde de bal weg te schieten, zorgde Emmanuel Adebayor voor de 3-1. In blessuretijd nam Tomas Rosicky de laatste treffer voor zijn rekening.

mailIcon print |