*

 

Inter-verdediger Córdoba bedankt voor Colombia

Door: redactie − 09/10/07, 12:00

(Novum) - Iván Córdoba keert niet terug in het Colombiaanse nationale elftal zolang Jorge Luis Pinto de scepter zwaait als bondscoach. Dat heeft de verdediger van de Italiaanse topclub Internazionale maandag geschreven in een brief aan de voorzitter van de Colombiaanse voetbalbond. "Na de Copa América heb ik Pinto van mijn besluit op de hoogte gesteld en mijn mening is onveranderd", schrijft hij.

Córdoba is één van de in Europa actieve routiniers die ontbreken in de selectie van Colombia voor de WK-kwalficatiewedstrijd van zondag tegen Brazilië. Pinto riep 23 man op voor de eerste ontmoeting die moet leiden naar het WK van 2010 in Zuid-Afrika.

Van de selectie die deze zomer tijdens de Copa América in de eerste ronde werd uitgeschakeld, hebben negen spelers de grote schoonmaak in de Colombiaanse selectie overleefd. Behalve tegen Brazilië speelt Colombia volgende week woensdag in La Paz tegen Bolivia.

Cordoba speelt al sinds begin 2000 voor de koploper in de Serie A. Voor zijn land kwam hij 66 keer in actie.

mailIcon print |