*

 

Shaquille O'Neal terug op het veld

Door: redactie − 25/01/07, 09:06

(Novum/AP) - Miami Heat-ster Shaquille O'Neal heeft woensdag na meer dan twee maanden afwezigheid zijn rentree gemaakt in de NBA. De basketballer, die aan zijn knie werd geopereerd, deed tegen Indiana Pacers veertien minuten mee. De vijf punten die hij maakte waren niet genoeg voor de overwinning. Heat verloor met 96-94.

Het team uit Miami maakt een moeilijk seizoen door. De regerend NBA-kampioen verloor 23 van de 42 gespeelde wedstrijden. Dwyane Wade denkt dat met de terugkomst van zijn collega O'Neal betere tijden aan gaan breken. "We zijn veel sterker met hem."

Phoenix Suns boekte woensdag de vijftiende zege op rij en evenaarde daarmee het clubrecord dat eerder dit seizoen werd neergezet. Dit keer moest New York Knicks eraan geloven: 112-107.

Overige uitslagen NBA woensdag:

New Orleans Hornets – Toronto Raptors 88-90

Detroit Pistons – Charlotte Bobcats 103-92

Philadelphia 76ers – Cleveland Cavaliers 118-115

Atlanta Hawks – Boston Celtics 82-76

Houston Rockets – San Antonio Spurs 90-85

Memphis Grizzlies – Utah Jazz 132-130

Milwaukee Bucks – Sacramento Kings 106-114

Minnesota Timberwolves – Portland Trail Blazers 98-101

New Jersey Nets – Golden State Warriors 109-110

mailIcon print |