*

 

Hockeyvrouwen verslaan gastland Argentinië

Door: redactie − 17/01/07, 10:15

(Novum) - De Nederlandse hockeyvrouwen hebben dinsdagnacht in de Champions Trophy hun derde overwinning op rij behaald. Het team van bondscoach Marc Lammers was in Quilmes met 3-0 te sterk voor gastland Argentinië. Eerder was Oranje te sterk voor Spanje en Japan.

Fatima Moreira de Melo zorgde in de eerste helft met een tip-in voor de 1-0. Na rust eiste Kim Lammers de hoofdrol op. Ze verdubbelde in de 37e minuut de voorsprong door van dichtbij te scoren. De bal verdween via haar been het doel in, maar de scheidsrechter keurde de treffer toch goed. Even later bepaalde Lammers met een zuiver doelpunt de eindstand op 3-0.

Oranje voert met negen punten uit drie wedstrijden de ranglijst aan. Donderdag speelt Nederland tegen Australië. Zaterdag staat een ontmoeting met Duitsland op het programma. De eerste twee van de zes deelnemende teams plaatsen zich voor de finale.

mailIcon print |