(Novum) - Beachvolleybalsters Rebekka Kadijk en Merel Mooren hebben maandag ook hun tweede wedstrijd op de Olympische Spelen verloren. Waar ze zaterdag tegen het sterke Amerikaanse koppel Nicole Branagh en Elaine Youngs hun huid nog duur verkochten, stelden ze tegen Imara Estevez Ribalta en Milagros Crespo uit Cuba flink teleur: 21-11, 21-15.
Kadijk en Mooren haalden bij lange na niet het niveau van hun openingswedstrijd. Na een eenzijdige eerste set sloeg het Cubaanse duo aan het begin van het tweede bedrijf meteen een beslissende kloof. Bij een achterstand van 14-20 werkten Kadijk en Mooren nog wel een matchpoint weg, maar een tweede nederlaag was onontkoombaar.
De Nederlandse beachvolleybalsters zijn nog niet helemaal kansloos voor een plaats in de volgende ronde. Als ze woensdag hun laatste wedstrijd tegen Stephanie Pohl en Okka Rau uit Duitsland winnen, kunnen ze nog derde worden in de poule. Daarna kan via een tussenronde de achtste finale nog worden bereikt.
© - Alle rechten voorbehouden.
Lees de gebruiksvoorwaarden.