PARIJS (ANP) - Serena Williams heeft vrijdagavond zonder al te veel moeite de halve finales bereikt van het tennistoernooi in Parijs. De Amerikaanse aanvoerster van de wereldranglijst had in de eerste set nog wel enige tegenstand van de Française Emilie Loit, in de tweede niet meer: 6-4 6-1.
Jelena Jankovic, als tweede geplaatst, zweette tegen Loits landgenote Alizé Cornet meer. De Servische verloor de eerste set, maar kon een voortijdige aftocht net voorkomen: 5-7 6-4 6-4.
Elena Dementjeva, de nummer drie van het voorkeurslijstje, stuurde met Nathalie Dechy een derde Franse kwartfinaliste naar huis, gedecideerd: 6-3 6-2. De hoop van het publiek in het Stade Coubertin is nu alleen nog gevestigd op Amélie Mauresmo.
© - Alle rechten voorbehouden.
Lees de gebruiksvoorwaarden.