LONDEN (ANP) - Theo Walcott van Arsenal is opnieuw geblesseerd geraakt. De Engelse aanvaller was net weer terug van een schouderblessure.
Vrijdag schoot zijn knie na de training op slot; mogelijk is een meniscus beschadigd. De 20-jarige international ondergaat vrijdag nog een MRI-scan, zei Arsenal-trainer Arsène Wenger.
Walcott was drie maanden uitgeschakeld na een schouderoperatie. Hij keerde afgelopen weekeinde weer terug in het eerste elftal. Hoe lang de Engelse vedette er nu weer uit is, is nog niet duidelijk. Walcott zal in ieder geval de competitiewedstrijd tegen Newcastle missen en de komende week mogelijk ook de interland met het Engelse elftal onder 21 jaar. Zijn kans op promotie naar het 'grote' Engeland kan hij dan ook wel vergeten.
© - Alle rechten voorbehouden.
Lees de gebruiksvoorwaarden.