*

 

DNC ziet winst 2005 hoger uitkomen dan verwacht

Door: redactie − 02/02/06, 11:42

(Novum/Betten) - DNC, De Nederlanden Compagnie, heeft over 2005 een winst voor belastingen gerealiseerd van EUR 2,1 miljoen op een omzet van zo'n EUR 30 miljoen. Dat heeft de personele dienstverlener donderdag bekendgemaakt op basis van voorlopige cijfers.

Bij de publicatie van de derdekwartaalcijfers in oktober sprak het bedrijf nog de verwachting uit dat de winst voor belastingen in 2005 zou uitkomen op EUR 1,9 miljoen, bij een omzet van EUR 29 miljoen. "Met name de financiële en juridische dienstverlening dragen bij aan de positieve bijstelling", zo stelt DNC in een toelichting.

De onderneming geeft op de jaarvergadering van 27 april 2006 een nadere toelichting over de eerder afgegeven doelstelling om het omzetniveau verder te verhogen.

DNC leed over 2004 een nettoverlies van EUR 370.000. Er werd toen door het ontbreken van activiteiten geen bedrijfsmatige omzet gerealiseerd.

mailIcon print |