(Novum/Betten) - Heijmans heeft de overname van een deel van de activiteiten van de Duitse wegenbouwer Oevermann GmbH afgerond. Dat heeft de Nederlandse onderneming in vastgoedontwikkeling maandag bekendgemaakt. Heijmans betaalt in totaal EUR 14,5 miljoen voor het deel van de onderneming.
Oevermann is voornamelijk actief op de markt voor wegenbouw. Het bedrijf heeft een omzetverwachting voor 2006 van circa EUR 230 miljoen. Hiervan komt volgens Heijmans ongeveer 70% uit de wegenbouwactiviteiten.
"De acquisitie past in de strategie van Heijmans om circa 20% van de activiteiten buiten Nederland te realiseren", meldt het bouwbedrijf in een toelichting. "Het effect op de winst per aandeel Heijmans NV zal naar verwachting positief zijn."
© - Alle rechten voorbehouden.
Lees de gebruiksvoorwaarden.