NEW YORK (ANP) - De beurzen op Wall Street zijn dinsdag met flinke verliezen geopend. Beleggers maakten zich na een vrije dag wegens Presidents Day zorgen over een verdere verdieping van de recessie en de instabiliteit van de financiële sector.
De toonaangevende Dow-Jonesindex stond kort na de opening 2,5 procent lager op 7652 punten. De breed samengestelde S&P 500 leverde aan het begin van de dag 3,3 procent in bij een stand van 799 punten. Technologiegraadmeter Nasdaq begon met 1488 punten, 3 procent lager dan het slot van vrijdag.
Autofabrikant General Motors bungelde onderaan de Dow Jones met een koersverlies van bijna 12 procent. De autogigant moet dinsdag een herstructureringsplan presenteren waarin het aangeeft hoe het weer winstgevend denkt te kunnen worden.
© - Alle rechten voorbehouden.
Lees de gebruiksvoorwaarden.