NEW YORK (ANP) - Farmareus Pfizer staat op het punt om rivaal Wyeth over te nemen. The New York Times schrijft dat Pfizer zondag koortsachtig probeerde de 68 miljard dollar (ruim 52 miljard euro) bij elkaar te krijgen voor de opening van de beurs maandag.
Vijf banken hebben Pfizer in totaal 25 miljard dollar geleend. De rest betaalt het concern met een combinatie van cash en aandelen, schrijft de krant. Dat zou neerkomen op een prijs van 50,19 dollar per aandeel Wyeth. Het managementteam van het bedrijf zou moeten opstappen.
Vrijdag werd bekend dat de twee farmaciebedrijven gesprekken voerden. De koers van Wyeth maakte daarop een sprong van 12,6 procent, terwijl farmareus Pfizer 1,4 procent won.
© - Alle rechten voorbehouden.
Lees de gebruiksvoorwaarden.