*

 

Duitse verdacht van drievoudige babymoord

Door: redactie − 26/01/07, 17:40

(Novum/AP) - De Duitse justitie is een onderzoek gestart naar een 21-jarige vrouw die ervan wordt verdacht haar drie kinderen te hebben omgebracht. Dat is vrijdag bekendgemaakt. De lichaampjes werden gevonden in de garage van een huis dat lange tijd heeft leeggestaan. De vrouw heeft bekend te zijn bevallen van de drie kinderen, twee meisjes en een jongen, en hun lichamen in de garage te hebben verstopt. Hoe oud de kinderen waren en hoe ze precies zijn omgekomen, is niet bekend.

Het huis, in Thörey in de oostelijke deelstaat Thüringen, staat al twee jaar leeg, maar de vrouw woonde er voordien met haar ouders. De nieuwe eigenaar vond het eerste lijkje op 17 januari en schakelde de politie in, die de overige twee vond. Volgens de vrouw beviel ze op 16-jarige leeftijd van het jongetje en een jaar later van een meisje. In april 2005 beviel ze nogmaals van een meisje. Een van de babylijkjes werd in een vuilniszak gevonden, de andere twee boven een verlaagd plafond.

Duitsland werd vorig jaar ook al opgeschrikt door een soortgelijk drama. Sabine Hilschenz werd toen veroordeeld tot vijftien jaar cel in verband met de dood van negen van haar kinderen. Hilschenz werd gearresteerd nadat onder meer in bloempotten in de tuin van haar ouderlijk huis de stoffelijke resten van baby's werden aangetroffen.

mailIcon print |