*

 

Supermarkt weert tijdelijk vrouwen

Door: redactie − 20/09/06, 09:04

(Novum) - Bij supermarkt Jumbo in het Friese Dokkum mogen woensdagavond geen vrouwen naar binnen. De eigenaar houdt een speciale mannenavond, bedoeld om mannen te laten zien dat winkelen ook leuk kan zijn. Ook het vrouwelijk personeel van de winkel wordt tijdelijk geweerd.

Om de mannen te lokken, is een speciaal programma in elkaar gezet met extra aandacht voor 'mannenproducten' zoals scheerschuim en bier. Ook is er een modeshow met mannenondergoed en worden de nieuwste snufjes op technologisch gebied vertoond. De avond duurt van negen tot elf uur, meldt een woordvoerder van Jumbo.

Met de actie hoopt de supermarkt meer mannen in de zaak te krijgen. Het is niet bekend of er ook een vrouwendag wordt georganiseerd.

mailIcon print |