*

 

Opnieuw storing internetbankieren Postbank

Door: redactie − 11/10/06, 15:08

(Novum) - De Postbank heeft woensdag opnieuw te maken gekregen met een storing bij het internetbankieren. De site Mijnpostbank.nl was tot 13.00 uur niet bereikbaar vanwege technische problemen. Het was de vierde keer in een week dat internetbankierende klanten van de bank last hadden van een storing.

De problemen van woensdag waren van een andere aard dan de problemen eerder in de week, zegt een woordvoerder. Wat precies de oorzaak van de storing was, wil deze niet zeggen. Vorige week donderdag, zaterdag en maandag was de site niet of nauwelijks te bereiken door een storing in de netwerkverbindingen. Woensdag was de site van 09.30 uur tot 13.00 uur opnieuw onbereikbaar. De Postbank zegt dat de storing van woensdag definitief is opgelost.

De Postbank heeft ongeveer tweeënhalf miljoen klanten die internetbankieren. Per dag maken zeshonderdduizend tot zevenhonderdduizend mensen gebruik van de dienst.

mailIcon print |