*

 

Arrestaties voor inbraak in rechtbank Antwerpen

Door: redactie − 26/11/07, 11:25

(Novum) - De politie heeft dinsdag twee Nederlanders opgepakt voor een inbraak in de rechtbank van Antwerpen. De een werd aangehouden in de provincie Zeeland; niet bekend is waar de ander werd gearresteerd. Dat laat een woordvoerder van het Openbaar Ministerie in Amsterdam maandag weten.

De verdachten zouden 's nachts een medewerker van de Belgische rechtbank hebben overvallen en gekneveld, waarna hij zou zijn gedwongen om de sleutels en alarmcodes van het gerecht te geven. In de rechtbank zouden de twee een ruimte voor bewijsmateriaal zijn binnengegaan. Wanneer de inbraak heeft plaatsgevonden en of er bewijsstukken zijn buitgemaakt, weet de woordvoerder niet.

De arrestanten zijn op verzoek van de Belgische autoriteiten aangehouden. Volgens justitie worden ze binnen twee maanden uitgeleverd.

mailIcon print |