(Novum) - Het Rode Kruis heeft donderdagavond in Utrecht en Woerden duizenden gestrande treinreizigers opgevangen. Op het station in Utrecht zijn ongeveer 1800 reizigers gestrand. Zij worden opgevangen in de naast het Utrechtse station gelegen Jaarbeurs. In Woerden zijn vierhonderd reizigers opgevangen. Vanwege de zuidwesterstorm rijden in heel Nederland geen treinen meer.
De reizigers worden door het Rode Kruis voorzien van eten en drinken. De gemeenten Utrecht en Woerden beslissen om 21.15 uur of slaapvoorzieningen voor de reizigers getroffen worden.
Ook op andere stations staan rond 21.00 uur nog steeds mensen te wachten. Op diverse plekken, waaronder Rotterdam, wordt bekeken of opvang moet worden aangeboden.
© - Alle rechten voorbehouden.
Lees de gebruiksvoorwaarden.