(Novum) - Acht supporters van de Katwijkse amateurvoetbalclub Quick Boys zijn nooit meer welkom op het terrein van IJsselmeervogels. Dat laat de club uit Spakenburg hen weten. Aanleiding voor het toegangsverbod is een massale vechtpartij die zaterdagavond in Spakenburg plaatsvond tussen fans van beide clubs. Bij de rellen werden 45 relschoppers aangehouden.
Acht Katwijkers moeten zich vrijdag voor de rechter in Utrecht verantwoorden. Bij die gelegenheid krijgen zij het levenslange stadionverbod uitgereikt. Mochten later nog meer Katwijkse supporters voor de rechter verschijnen, kunnen zij ook een levenslang verbod tegemoet zien.
De clubs hadden zaterdagmiddag tegen elkaar gespeeld bij IJsselmeervogels. Ongeveer vijftig supporters van Quick Boys besloten 's avonds een bezoek te brengen aan de aanhangers van IJsselmeervogels, die een feestje hielden in een sporthal in Spakenburg. Bij de ruzie liepen meerdere personen verwondingen op aan hoofd en gezicht, en werden vernielingen aangericht in de hal.
© - Alle rechten voorbehouden.
Lees de gebruiksvoorwaarden.