(Novum) - Werknemers van logistiek dienstverlener Penske Logistics uit Coevorden leggen woensdagnacht vanaf 04.00 uur voor onbepaalde tijd het werk neer. Zij doen dit nu het ultimatum aan de directie over een sociaal plan is verstreken, meldt FNV Bondgenoten.
Het breekpunt in het overleg is de looptijd van dit plan en de hoogte van de ontslagvergoeding. Bovendien wil FNV Bondgenoten dat het plan geldt voor de hele vestiging in Coevorden, terwijl de directie wil dat het alleen geldt voor de boventalligen.
Door verlies van een grote opdrachtgever ziet Penske zich genoodzaakt te reorganiseren. Hierdoor staan 54 banen op de tocht.
Bij Penske Logistics werken ongeveer honderdvijftig mensen. Driekwart van hen is aangesloten bij FNV Bondgenoten.
© - Alle rechten voorbehouden.
Lees de gebruiksvoorwaarden.